Misača
Plaskovac
B 2000
Sloga rutinski do pobede

Nakon dva uzastopna gostovanja na kojima su osvojili dva boda, fudbaleri Sloge odigrali su još jednu solidnu partiju i rutinski došli do pobede. U 9. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola Sloga - Kopljari 4:0. Treba reći da su gosti doputovali sa devet igrača, pa otuda ne čudi sijaset prilika koji su stvorili domaći fudbaleri. Prva prilika viđena je već u 2. minutu kada je Vesić posle centaršuta sa desne strane uposlio M.Pavkovića, a ovaj glavom sa 7-8 metara tukao pravo u golmana Đorđevića. M.Pavković je dva puta izlazio sam ispred Đorđevića u 4. i 9. minutu i u oba navrata pobednik tog duela bio je gostujući golman. Prvi gol za domaće postigao je Babić u 11. minutu. Posle centaršuta B. Jovanovića sa desne strane, neometano je na drugoj stativi loptu sproveo u gol. Drugi gol domaćih delo je Milana Stevanovića, koji je sa više od 25 metara savladao Đorđevića u 23. minutu. Najbliži golu u prvom poluvremenu gosti su bili u 29. minutu, ali je udarac Jovića odbranio Dimitrijević. Još jedan efektan gol fudbeleri Sloge postigli su u 26. minutu. Gajić je raspalio po lopti sa više od 25 metara za ubedljivo vođstvo domaćih. Igrao se 33. minutu kada je Babić iskoristio sjajno dodavanje A. Pavkovića i rutinski loptu sa 10 - ak metara poslao u mrežu solidnog Đorđevića.

Drugo poluvreme počelo je prilom gostiju. Sl.Maksimović je šutirao 20 - ak metara iskosa sa desne strane i pogodio stativu. Domaći su pokušavali udarcima iz daljine (B. Jovanović u 51. Ivanović u 55. i 89. N. Jovanović u 75. Babić u 81.), ali su ti šutevi delovali bezopasno po gol gostiju. Naiizgledniju priliku fudbaleri Kopljara su imali u 77. minutu. Jović je tukao sa nekih 7 - 8 metara, a Dimitrijević nogom u stilu rukometnog golmana spasao svoj gol. Nakon toga, fudbaleri Sloge su mirnom i sigurnom igrom rutinski meč priveli kraju.

Sloga (Zagorica) - Kopljari (Kopljare) 4:0

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 50. Delegat: Vladan Vujić (Topola). Sudija Zoran Nikolić (Ovsište), pomoćnici: Nemanja Popović (Natalinci) i Jovica Mijatović (Belosavci), Strelci: Babić u 11. i 33. MIlan Stevanović u 23. Gajić u 26. minutu za Slogu.

Sloga: Dimitrijević, Ivanović, Gajić, Vesić, MIlan Stevanović, Nikolić (od 46. Miloš Stevanović), Babić, A. Pavković, M. Pavković, B. Jovanović (od 62. Petrović), N. Jovanović.

Koplari: Đorđević, De. Milošević, Matijević, Nedić, Sl. Maksimović, Dr. Milošević, Maksimović, Đurković, Jović.