Misača
Plaskovac
B 2000
Remi za nemirne zimske snove

U 13. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola  fudbaleri Sloge i Mladog rudara odigrali su nerešeno 1: 1. Domaći su tako sačuvali nepobedivost na svom terenu, dok su gosti osvojili prvi bod na gostovanju. Prvo poluvreme obeležilo je sijaset prilika domaćih i gol gostiju. Udarci Ivanovića u 3. i 5. minutu, Antonijevića u 7. i 11. završili su preko gola, a šutevi Ivanovića u 13. Antonijevića u 23. Petrovića u 29. završili su pored gola, udarce Jelesijevića u 33. i Petrovića u 35. minutu odbranio je golman gostiju. Treba reći da su svi  šutevi bili sa razdaljine ne veće od 17 metara. U periodu dominacije domaćih gosti su preko Milovanovića posstigli gol u 37. minutu. Gostujući fudbaleri su do gola mogli u 41. minutu, ali  je Dimitrijević odbranio udarac Negovanovića sa 7-8 metara.

Drugo poluvreme počelo je jakom inicijativom domaćih. A. Pavković je iskoristio dodavanje Ivanovića i  sa 10-ak metata doneo izjednačenje. Nakon toga usledio je period neprecizne igre sa dosta čvrstih startova sa obe strane. Najbolju priliku za gol domaći su imali u 77. minutu kada je M. Pavković zahvatio  loptu glavom 10-ak metara od gola gostiju, a Spasić fenomenalnom itervencijom spapsao svoj gol. Kada se sve sabere, domaći mogu da žale za propustenim prilikama (naroćito u  prvom poluvremenu), dok gosti mogu biti zadovoljni osvojenim bodom.

Sloga (Zagorica) - Mladi rudar (Bukovik) 1: 1

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 50. Delegat: Tomislav Šipmanovć (Masloševo). Sudija: Bojana Perišić (Kopljari) pomoćnici: Branko Radičević (Aranđelovac) i Nenad Rafailović (Aranđelovac). Strelci: Aleksandar Pavković u 58. minutu za Slogu, Milovanović i 37. minutu za Mladi rudar. Žuti kartoni: M. Jelesijević, Vesić (Sloga) Radojkić, Millovanović (Mladi rudar).

Sloga: Dimitrijević, M. Jelesijević, Gajić, Vesić, Stevanović, N. Jovanović (od 87. Milić), Petrović, A. Pavković, M. Pavković, Antonijević, Ivanović.

Mladi rudar: Spasić, Maličšić, Matić, Antić, Savić, G. Milošević, Radojkić, Blagojević, Milovanović, Grujić, Negovanović (od 68. V. Milošević).