Jasenica
Maskar
Proleter
Osam golova u Trnavi

U 18. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Trnavi od istoimene ekipe reziltatom 5:3. U jednoj borbenoj, ali korektnoj utakmici, u kojoj su oba tima igrala prilično ofanzivno, utisak je da su domaći potpuno zasluženo ostvarili  trijumf i ostali u trci za naslov prvaka lige.

Izglednu priliku za gol domaći su imali u 5. minutu, kada je Ristić sa 10-ak metara šutirao pored gola. Vrlo brzo fudbaleri Trnave su postigli gol, već u 12. minutu. Dragutinović je izveo korner, a Ristić sa 7-8 metara savladao golmana gostiju Jelesijevića. Domaći su imali šanse u 16. minutu (Dragutinović slobodan udarac sa 20-ak metara) i u 23. minutu (Ristić sa 10 metara), ali je u oba navrata Jelesijević dobro intervenisao. Ipak, do kraja poluvremena fudbaleri Trnave su postigli još dva gola.  Najpre je Dragutinović  izveo slobodan udarac 20-ak metara iskosa sa leve strane i pogodio gornji desni ugao golmana gostiju.  Obradović  je u 36. minutu iskoristio dodavanje Milojevića i poslao loptu sa 10-ak metara u donji desni ugao Jelesijeića. Najbliži golu gosti su bili u 43. minutu, kada je Milić, posle dodavanja Vesića, 10-ak metara iskosa sa desne strane pogodio stativu.

Drugo poluvreme počelo je golom domaćih. Obradović je posle solo prodora sa 7-8 metara savladao Jelesijevića. Priliku za gol gosti su imali preko Č. Petrovića u 50. minutu, koji sa 15 metara šutirao pored gola. U 60 minutu Adžić je u svom šesnaestercu oborio Č. Petrovića, sudija Milenković pokazao na "kreč", a V. Petrović bio siguran realizator. Domaći su do gola mogli u 65. minutu ( Dragutinović 20-ak metara iskosa sa leve strane) i 72. minutu (Obradović sa 10 metara), ali je Jelesijević u oba slučaja bio na visini zadatka. Svoj drugi gol gosti su postigli u 76. minutu. Stevanović je izveo korner, a Č. Petrovič glavom na prvoj stativi sa 5 metara poslao loptu u gol Jovanovića. Domaći su uzvratili u 83. minutu preko Živanića, koji je posle dobro izvedene kontre, savladao Jelesijevića. Tačku na ovu intreresantnu fudbalsku predstavu stavio je Č. Petrović, koji je  iskoristio dodavanje V. Petrovića  i sa 10-ak metara poslao loptu iza leđa Jovanovića.

Trnava - Sloga (Zagorica) 5: 3

Igralište u Trnavi. Gledalaca oko 100. Delagat: Ivan Gavrilović (Ovsište). Sudija: Mateja Milenković (Aranđelovac), pomoćnici: Dragan Lazarević i Zlatko Matijević (obojica iz Kopljara). Strelci: Ristić u 8. Dragutinović u 12. Obradović u 36. i 49. Živanić u 82. minutu za Trnavu, a V. Petrović  sa penala u 60. i Č. Petrović u 76. i 89. minutu za Slogu.

Trnava: Ml. Jovanović, Milojević (od 60. Živanić), Ma. Jovanović, Marković, Mijailović (od 46. Andrić), Milivojević, Ristić, Dragutinović, Obradović, D. Jovanović (od 48. Radivojević).

Sloga: Jelesijević, Stevanović, Dimitrijević, Vesić, Milić, (od 65. Marković), Jovanović, Lekić, Ćosić, Č. Petrović, V. Petrović, Gajić.