Mladi rudar
Žabare
Mladost
Ubedljiva pobeda Kopljara

Fudbaleri Sloge pretrpeli su najubedljiviji poraz ove jeseni, izgubivši od ekipa Kopljara iz istoimenog mesta rezultatom 5:0. Domaći su u potpunosti nadigrali indisponirane, bezidejne i danas za igru ne mnogo zainteresovane gostujuće fudbalere, i da su bili malo prisebniji ubedljivu pobedu mogli su učiniti daleko ubedljivijom.

Već u 8.minutu fudbaleri Kopljara su došli u vođstvo. Savić je, posle brzo izvedenog slobodnog udarca uposlio Gajića, a ovaj rutinski sa 5 metara savladao Jelesijevića. Domaći su duplirali vođstvo u 14. minutu. Srećko Maksimović je sa 10-ak metara poslao loptu iza leđa gostujućeg čuvara mreže. Fudbaleri Kopljara su sve vreme napadali u stvorili nekoliko izglednih prilika. Udarci Gajića (18. i 25. minut), Jovanovića (21. i 34.) i G.Đurkovića u 41. minutu završili su ili pored gola ili u rukama danas sasvim solidnog  golmana  gostiju Jelesijevića. Gajić  je u 43.minutu  dva puta tukao ka golu gostiju sa udaljenosti ne veće od dva metra,a u oba navrata Jelesijević iz tog duela izlazio kao pobednik. Ipak u 45.minutu Gajić je postigao svoj drugi gol za domaće poslavši loptu sa ivice kaznenog prostora u donji desni ugao golmana gostiju.

I pored ubedljivog vođstva domaći fudbaleri vrlo motivisano su ušli u drugo poluvreme. Jovanović se golom u 61.minutu iskupio za promašaje iz prvog dela igre,iskoristivši sjajnu asistenciju G.Đurkovića. Đurković je bio u prilici u 68. minutu kada je sa 10-ak-metara njegov udarac odbranio Jelesijević i u 78.minutu kada je iz slobodnog udarca sa više od 25 metara gađao donji desni ugao golmana Jelesijevića, a gostujući čuvar mreže krajnjim naporima sačuvao svoj gol. Upornost G.Đurkovića se isplatila u 90. minutu. Jovanović je uputio upotrebljivu dijagonalu,  a pomenuti Đurković sa 10-12 metara rutinski poslao loptu u mrežu. za više nego ubedljivu pobedu domaćih.

Kopljari (Kopljari) - Sloga (Zagorica) 5:0

Igralište u Kopljarima. Gledalaca oko 30. Delegat:Tomislav Šišmanović (Masloševo). Sudija:Stefan Jovanović (Venčani), pomoćnici:Bojan Đapić i Petar Sretenović (oba iz Aranđelovca). Strelci: Gajić u 8. i 45. Sr.Maksimović u 14. Jovanović u 61. i G.Đurković u 90.minutu za Kopljari. Žuti kartoni:Radovanović (Kopljari) Gajić, Jovanović (Sloga).

Kopljari:Đorđević, B.Đurković, Jović, Nedić, D.Đurković, Savić (od 71. Radovanović), G.Đurković, Sr. Maksimović, Sl.Maksimović (od 65. Matijević), Jovanović, Gajić (od 67. Jovetić).

Sloga:Jelesijević, Lekić, Gajić, Vesić, Stevanović, Jovanović, Marković, J.Petrović, Č.Petrović, Milić, Grujičić.