Udarnik
0 0 pre 7 godina
1 komentara
Athos15
Gostujući igrači Pobede vodili do 40+ minuta,mogli da daju još dva-tri gola,sjajan period i igra FK Pobede,nakon toga je usledio šok za tri minuta,domaća ekipa Karađorđa iz Vučića preokrenula je sa dva gola u skoku.Nakon toga sviran je kraj prvog poluvremena,gosti su u početku drugog poluvremena pokušali da povrate,međutim iz kontre,levi pa nakon i desni bekovi gostiju prave trivijalne greške,i domaćin školski zabija za 3-1,demoralisani gosti primili su još dva komada,užasna i vrlo jadna igra u drugom poluvremenu za goste,sasvim suprutno za Vučić.Uslovi za igru vrlo naporni sunce je iscrpelo igrače,teren izizetno tvrd za igru.Suđenje i ne baš dobro imali su šta da kažu i jedna i druga ekipa na suđenje.