Radnik
Omladinac (NS)
Koštampolje
MOL Kraljevo: Šumadija - Morava (M) 4:3

Neverovatan meč sa 7 golova. Već u 17. minutu bilo je 3:0 za Šumadiju. Prvi gol postigao je Đusić posle ne očiglednog nego neverovatnog ofsajda u kojem se nalazio igrač domaćih koji je nakon toga uputio loptu ka strelcu gola. Ne bih da preteram pa ću reći da se nalazio 4 metra iza igrača Morave i želim da verujem da je ovo bio previd Boškovića, a ne namera da se ošteti Morava. Još se nisu strasti stišale a Nešović je golovima iz peterca u 16. i 17. minutu povisio na 3:0. Da meč bude zanimljiviji potrudio se Milenić golovima u 25. i 32. minutu. Onaj prvi pravi evrogol sa nekih dvadesetak metara pod prečku. Torlaković je u tom periodu sa dve idealne prilike mogao da poravna rezultat, ali je ostalo na poluvremenu 3:2 a da domaći sem golova nisu ozbiljnije pripretili.
Samo što je počelo drugo poluvreme Morava poravnava rezultat. Idealan centaršut Pavlovića Puzić glavom pretvara u pogodak. Imao je isti igrač potom idealnu priliku sa nekih 3-4 metra šutirao je pored gola. Meč je ispostaviće se na kraju rešen u 66.minutu golom M.Mijailovića posle odbijene lopte Antonijevića bio je najbrži i najbliži za veliku radost domaćih. Od tog trenutka domaći igrači na sve načine pokušavaju da zadrže prednost koristeći se čak i nesportskim stvarima. Oštrijim startovima, udarcima bez lopte, pljuvanjem pa čak su ulazili i u verbalne sukobe sa gostujućim navijačima. Čkalovski je čak jednom i pretio čupanjem grkljana dok su pojedini pokazivali ili se hvatali za polne organe a da je na sve to veoma loši sudija Krasojević ostajao nem. Inače za ovaj meč bio je planiran sudija sa Okruga, ali je naprasno došlo do promene. I na kraju zbog dva kartona Isključen je igrač Morave Mršović dok su domaći za mnogo gore startove ostajali nekažnjeni.

Šumadija:Marinković, Mikićević, G.Mijailović, Jelić, Jovanović, Knežević, Čkalovski, M.Mijailović, Đusić (Veljović), Pejković, Nešović.
Morava:Antonijević, Mitrović, S.Torlaković, Mršović, Zečević, Pavlović, Mirosavić, Puzić, Milenić, Andrić (Starčević), G.Torlaković.

Fudbal Fudbal Medjuopštinska liga Kraljevo Šumadija Morava (M)