Jedinstvo (G)
Magnohrom
MOL Kraljevo: Morava - Mlada Krila 5:2
19.04.2010 G.Simović

Morava je prosto pregazila ekipu iz Metikoša i tako nastavila niz od 6 uzastopnih pobeda koje su je posle 20. kola dovele na šesto mesto. Sve je krenulo kako treba. U sedmom minutu posle odlično izvedenog kornera Četrovića, Pavlović postiže gol glavom u same rašlje. Već u 19. minutu bilo je 2:0 a strelac Miličić ponovo na asistenciju Četrovića. Posle dve asistencije u 40. minutu Četrović postiže i treći pogodak za Moravu ovoga puta asistent Miličić. Gosti u ovom delu meča bez šuta na gol.

U 58. minutu Četrović šutira prema golu a Miličić vešto postavlja nogu i lopta odlazi u suprotan ugao za veliku radost. Nakon toga dolazi do malog opuštanja što gosti koriste i sa dva gola brzonogog Marka Ilića dovode meč do blage neizvesnosti. Svaku dilemu ako je dileme i bilo otklanja Puzić u 85. minutu. Neverovatan broj propoštenih šansi Morave kao da su se utrkivali napadači domaćih ko će više da promaši. Ipak ostvarena je još jedna pobeda za sami veh tabele iako je na polusezoni tim Morave bio na 12. mestu. U četvrtak u vanrednom kolu Morava gostuje u Lascu i uz korekto suđenje možda može da se nastavi pobedonosni niz.

Morava: Antonijević, Perišić (Mirosavić), Kovačević, Pavlović, Zečević, Mršović (Mitrović), Miličić, Đurić, Đokić (Milenić), Četrović, Puzić.
Mlada Krila: Ristić, V.Veličanin, (M.Paunović), Mrvić (Bojković), Barać, J.Baković, D.Veličanin, Ilić, A.Baković, D.Paunović, Milojević, Spasojević (Pavlović).