XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
08/09.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Omladinac
Ugljarevo
09.10.2022
13:00
Beli Orlovi
Tobolac
09.10.2022 13:00
Omladinac
:
Beli Orlovi
Mladost (T)
Toljevac
09.10.2022
15:00
Velika Drenova
Velika Drenova
09.10.2022 15:00
Mladost (T)
:
Velika Drenova
Garevina
Garevina
08.10.2022
15:00
OFK Kopaonik 1931
Brus
08.10.2022 15:00
Garevina
:
OFK Kopaonik 1931
Mladost (DK)
Donji Katun
08.10.2022
15:00
Borac
Gornji Katun
08.10.2022 15:00
Mladost (DK)
:
Borac
Vinogradar
Riljac
09.10.2022
15:00
Ribnik
Gornji Ribnik
09.10.2022 15:00
Vinogradar
:
Ribnik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
08.10.2022
15:00
Jezero 2017
Zlatari
08.10.2022 15:00
Stari Trstenik
:
Jezero 2017
Župski biseri
Lacisled
09.10.2022
15:00
Donji Kopaonik
Razbojna
09.10.2022 15:00
Župski biseri
:
Donji Kopaonik
Kamenorezac 76
Dublje
09.10.2022
13:00
Mladost 1977
Garevina
09.10.2022 13:00
Kamenorezac 76
:
Mladost 1977
U ovom kolu slobodan je tim: Poljoprivrednik

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost 1977 10 8 0 2 24
2 Beli Orlovi 9 7 1 1 22
3 Borac 9 6 2 1 20
4 Jezero 2017 10 6 1 3 19
5 Omladinac 9 6 0 3 18
6 Garevina 9 5 2 2 17
7 Velika Drenova 8 5 1 2 16
8 Kamenorezac 76 10 5 1 4 16
9 Mladost (DK) 9 5 0 4 15
10 Mladost (T) 9 4 2 3 14
11 OFK Kopaonik 1931 (-1) 9 4 2 3 13
12 Stari Trstenik 9 3 2 4 11
13 Poljoprivrednik 10 2 4 4 10
14 Vinogradar 9 1 2 6 5
15 Donji Kopaonik (-1) 10 2 0 8 5
16 Župski biseri 10 0 0 10 0
17 Ribnik 9 0 0 9 0

12.kolo
Sledeće kolo
15/16.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost 1977
Garevina
Beli Orlovi
:
Mladost 1977
Donji Kopaonik
Razbojna
Kamenorezac 76
Dublje
Donji Kopaonik
:
Kamenorezac 76
Jezero 2017
Zlatari
Poljoprivrednik
Počekovina
Jezero 2017
:
Poljoprivrednik
Ribnik
Gornji Ribnik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Ribnik
:
Stari Trstenik
Borac
Gornji Katun
Vinogradar
Riljac
Borac
:
Vinogradar
OFK Kopaonik 1931
Brus
Mladost (DK)
Donji Katun
OFK Kopaonik 1931
:
Mladost (DK)
Velika Drenova
Velika Drenova
Garevina
Garevina
Velika Drenova
:
Garevina
Omladinac
Ugljarevo
Mladost (T)
Toljevac
Omladinac
:
Mladost (T)
U ovom kolu slobodan je tim: Župski biseri

Takmičenje je napustio tim: Kopaonik
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Andrija95
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 18 korisnika
Takmičenje prati 43 korisnika
NN je kreirao novo takmičenje
Miomir je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje