40'
28'
16'
Remi bez golova na Banovom brdu

Večeras se igra mali beogradski derbi gde su gostima sa Voždovca mnogo potrebniji bodovi nego ˝Brđanima˝ koji su obezbedili treće mesto i učešće u Ligi Konferencije. ˝Zmajevi˝ trenutno sa ekipama TSC i Radnički Niš dele 4. mesto, namerni su da tu ostanu i po prvi put zaigraju u Evropi. Važnost utakmice kao da je sputala noge ekipama, ništa značajno se nije desilo sve do  34. minuta kada je Hajdin sa ivice kaznenog prostora ciljao ugao, odbranom se istakao golman domaćih Mićović. Najbolju priliku za domaće imao je Aganspahić u 45. minutu, posle skraćenog kornera koji je izveo Mijailović, ali se isprečila se stativa. To je ujedno bilo sve iz prvog, veoma slabo sadržajnog, poluvremena.

Domaći su malo aktivniji u nastavku, Endiaje je u 53. minutu nanizao dva protivnička igrača i stigavši na ivicu kaznenog prostora uputio prizeman udarac, Krunić je odbranio nogom i sačuvao svoju mrežu. Zadnji kvartal susreta protiče u nadmoćnijoj igri gostiju, a Milojević u 78. minutu ima idealnu priliku da sa 6-7 metara savlada domaćeg golmana, koji mu prvi šut brani, a odbitak potom šalje tik kraj stative.

Gosti od 82. minuta ostaju sa 10 igrača, jer je Milović zbog dva gruba starta u kratkom intervalu morao da napusti teren za igru. Čukarički je brojčanu prednost mogao odmah da materijalizuje, ali Kovač u 83. i Docić minut kasnije iz blizine ne pronalaze lopti put do mreže. Susret je završen najnepopularnijim rezultatom, a osvojenim bodom mogu više biti zadovoljni ˝Brđani˝, jer su i matematički obezbedili treću poziciju. Narednog vikenda Voždovac na svom ˝krovu˝dočekuje Partizan, a Čukarički gostuje poljuljanoj Vojvodini na ˝Karađorđu˝.

ČUKARIČKI - VOŽDOVAC 0:0

STADION. FK Čukarički. GLEDALACA: 250. GL.SUDIJA: Nikolić Danilo. POM.SUDIJE: Harmat Atila i Mikalački Ivan. ŽUTI KARTONI: Puškarić, Mijailović i Endiaje (Čukarički), Milović i Lasickas (Voždovac). CRVENI KARTON: Milović 82.min (drugi žuti) (Voždovac).

ČUKARIČKI: Mićović, Kovačević (Spasojević), Stevanović, Kembel (Ergelaš), Aganspahić (Drezgić), Puškarić, Mijailović, Endiaje, Kovač (Tošić), Čolić (Docić), Roganović.
VOŽDOVAC: Krunić, Damjanović (Milojević), Milović, Lasickas, Pantović (Keita), Purtić, Đurišić (Ajdinović), Ćirković, Mašović (Novaković), Ivezić, Hajdin.

Superliga Srbije Superliga Srbije Linglong Superliga - Play Off Čukarički Voždovac