Beli Orlovi
Vinogradar
Marko Spasić sa tri gola doneo Donjem Kopaoniku veoma važnu pobedu

Arhivski snimak (foto: Žarko Arsić)

Navikli smo od ekipe Donjeg Kopaonika da igraju toplo hladno. Posle dve vezane pobede najpre na gostovanju ekipi Garevine 1:2 pa zatim ubedljivo kod  kuće nad ekipom Mladost Donji Katun 5:3 usledio je ponovo poraz u Riljcu od ekipe Vinogradar 3:1.

U ovom kolu kao domaćin dočekali su ekipu Starog Trstenika i zabeležili ubedljivu pobedu 5:1. Domaćin je poveo u 8. minutu preko Raičevića. Gosti iz  Starog Trstenika su pred kraj poluvremena izjednačili, tačnije u 40. minutu Mitrović je vratio kakvu takvu nadu gostima da mogu izbeći poraz.

U drugom poluvremenu najbolji fudbaler i strelac u ekipi Donjeg Kopaonika Marko Spasić sa svoja tri gola u 50, 60. i 83. minutu ostavlja bez ikakvih šansi  goste da mogu bilo šta da urade na ovom meču. Marjan Nikolić je u 89. minutu samo potvrdio pobedu domaće ekipe.

Donji Kopaonik - Stari Trstenik 5:1(1:1)

Razbojna-Stadion Donjeg Kopaonika. Gledalaca: 100. Sudija: Dušan Stojanović (Kruševac) 7. Strelci: Raičević 8, Spasić 50,60, 83, Nikolić 89. minutu za Donji Kopaonik, Mitrović 40. minutu za Stari Trstenik. Igrač utakmice: Spasić.

Donji Kopaonik: B.Virijević 6,5, Planiničić 7 (Radonjić 6,5), Stošković 7, Radmanović 7, Nikolić 7,5, Spasić 8, Ž.Virijević 6,5, Vilimonović 7, M.Virijević 7, Jevtić 7, Raičević 7,5.

Stari Trstenik: Veškovac 6, Ristić 6,5, Đurković 6,5, Alurović 6, Jovanašević 6,5, Radosavljević 6,5, Sklopić 6,5, D.Veškovac 6,5 (Ilić 6), Mitrović 7, Vučić 6 (Pavlović 6), A.Veškovac 6,5.