Orlovi
Kušiljevo
Zaslužena pobeda drugoplasiranog Rembasa u Trsteniku

Ekipa FK Trstenik PPT - foto: D.Ivanović

Poslednjim 30. kolom u Zoni "Zapad" završeno je prvenstvo i u viši rang plasirala se ekipa Jedinstva 1936 iz Kruševca. U Trsteniku na stadionu kraj Morave svoj meč bez nekog značaja za plasman na tabeli odigrali su domaći Trstenik PPT i drugoplasirana ekipa na tabeli Rembas iz Resavice.

Bila je ovo zanimljiva, otvorena i korektna utakmica koju je vodio glavni arbitar Nikola Bogdanović iz Ćuprije sa pomoćnicima Lazarom Markovićem iz Kruševca i Aleksandrom Jovanovićem iz Jagodine. Delegat i kontrolor je bio Zoran Nikolić. Rezultat 2:3 za goste iz Resavice, poluvreme 1:1.

U vođstvo su prvi došli gosti mrežu trsteničana zatresao je Veljko Milošević u 20. minutu, izjednačio je najbolji i juče dvostruki strelac Nikola Miljkovioć u 42. minutu. Domaći su poveli sa 2:1 u 54. minutu pogodkom Nikole Miljkovića a onda gosti stupaju na scenu i izjednačuju rezultat u 67. minutu pogodkom Nikole Jovanovića, dok je konačan rezultat i pobedu gostima doneo Dušan Đorđević u 85. minutu utakmice. Realna publika na stadionu kraj Morave na kraju susreta ispratila je aplauzom aktere, a uprava i igrači FK Trstenik PPT zahvalili su vernim navijačima na podršci tokom celog prvenstva.