Budućnost
Trepča
Raščani rutinski do tri boda

Uspešan debi trenera Gurdijeljca

Dosta lako i reko bi se rutinski, fudbaleri Bana savladali su  Napredak (Gračac) rezultatom 5:0, u okviru 6.kola Šumadijsko - raške zone. Od samog starta domaćin je zagospodario terenom, a iako je propustio nekoliko odličnih šansi, na prvi gol se čekalo do 29. minuta. Iskusni Avdić solo akcijom donosi prednost Raščanima. Deset minuta kasnije na odličan centaršut Ilića, Tomović je sa ivice kaznenog prostora, manirom vrsnog strelca duplirao vođstvo.

U nastavku susreta ista slika, Raščani su kontrolisali igru, stvarali šanse, dok su gosti tek povremeno ugrožavali gol domaćin. Posle prekršaja nad Plojovićem u kaznenom prostoru, siguran realizator jedanaesterca bio je Tomović u 68.minutu. Iako su "beli" do kraja meča stvorili mnoštvo prilika, tačku na ovaj susret stavili su rezervisti Mihajlović u 89. minutu i Husović u prvom minutu nadoknade vremena. Trećom pobedom u sezoni, Bane je upisao jedanaesti bod.

Bane 1931 - Napredak Gračac 5:0 (2:0)

Gledalaca: 100. Sudija: Bogosavljević (Čačak). Strelci: Avdić (29), Tomović (39) i (68.penal), Mihajlović (89), Husović (90+1)

BANE 1931: Glukčević, Đurđević, Kurandić, Tomović, Plojović, Ilić, Guberinić, Hadžić, Milićević, Avdić, Sulejmanović
NAPREDAK: Miletić, Simović, Trnavac, Ćurčić, Tanasković, Cvetković, Đurović, Milinković, Zajić, Đukić, Digić