XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.05.2014 18:00 Vojvodina 2 : 0 Jagodina
1/2 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.03.2014 15:00 OFK Beograd 1 : 2 Jagodina
26.03.2014 18:00 Vojvodina 1 : 0 Spartak
09.04.2014 18:00 Jagodina 2 : 0 OFK Beograd
09.04.2014 15:00 Spartak 0 : 1 Vojvodina
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.12.2013 17:00 Crvena zvezda 1 : 3 Vojvodina
04.12.2013 16:00 Jagodina 4 : 1 Donji Srem
04.12.2013 13:00 Sloboda 0 : 2 OFK Beograd
04.12.2013 13:00 Spartak 2 : 0 Partizan (BG)
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.10.2013 17:00 Radnički (N) 0 : 3 Partizan (BG)
30.10.2013 14:00 Spartak 2 : 0 Napredak
30.10.2013 18:00 Sloboda 2 : 0 Voždovac
30.10.2013 14:00 OFK Beograd 2 : 1 Jedinstvo Putevi
30.10.2013 14:00 Donji Srem 2 : 0 Borac
30.10.2013 16:00 Vojvodina 0 : 0 Novi Pazar
30.10.2013 18:00 Čukarički 0 : 2 Jagodina
30.10.2013 19:00 Crvena zvezda 3 : 0 Radnički 1923
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.09.2013 17:00 Partizan (BG) 2 : 0 Metalac
25.09.2013 16:00 Borac 2 : 1 Rad
25.09.2013 16:00 Prva petoletka 0 : 2 Novi Pazar
25.09.2013 16:00 Radnički 1923 1 : 0 Banat
25.09.2013 16:00 Partizan (BB) 0 : 3 Spartak
25.09.2013 16:00 Radnički (SM) 0 : 2 Donji Srem
25.09.2013 16:00 Teleoptik 0 : 3 Sloboda
25.09.2013 15:00 Proleter 0 : 3 Crvena zvezda
25.09.2013 16:00 Sloga 1 : 1 Vojvodina
25.09.2013 16:00 Mladost 0 : 0 OFK Beograd
25.09.2013 19:00 Napredak 2 : 1 Javor
25.09.2013 16:00 IMR 1 : 4 Jagodina
25.09.2013 16:00 Smederevo 0 : 1 Čukarički
25.09.2013 16:00 BSK Borča 0 : 1 Jedinstvo Putevi
25.09.2013 16:00 Bežanija 0 : 2 Radnički (N)
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.09.2013 16:00 IMR 0 : 0 Radnički (NP)
04.09.2013 16:00 Partizan (BB) 3 : 1 Kolubara
04.09.2013 16:00 Prva petoletka 1 : 0 Timok
04.09.2013 16:00 Radnički (SM) 1 : 1 Inđija
04.09.2013 16:00 Mokra Gora 1 : 2 Sloga
04.09.2013 16:00 Novi Sad 0 : 0 Banat
04.09.2013 16:00 Mladenovac 0 : 1 Teleoptik
Status

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu