XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 59 utakmica za dan
Sreda, 9 April 2014

Fudbal

09.04.2014 18:00 Jagodina 2 : 0 OFK Beograd
09.04.2014 15:00 Spartak 0 : 1 Vojvodina
09.04.2014 15:30 Udarnik 1 : 0 Gruža
09.04.2014 16:30 Kraljevo Hajduk 2 : 0 Budućnost
09.04.2014 16:30 Mataruge 2 : 1 Granit
09.04.2014 16:30 Radnik 2 : 1 Goč
09.04.2014 16:30 Polet 1 : 0 Radnički
09.04.2014 16:30 Borac (V) 1 : 0 Ibar
09.04.2014 16:30 Ribnica 1 : 1 Grdica
09.04.2014 16:30 Morava 4 : 1 Pazar Juniors 2011
09.04.2014 16:30 Braća Vuković 2 : 0 Lazac
09.04.2014 16:00 Mladost (P) 3 : 0 Slatina
09.04.2014 16:00 Gorušica 0 : 3 Mladost (A)
09.04.2014 16:00 Prijevor 0 : 0 Spartak
09.04.2014 16:00 Jedinstvo (GG) 4 : 0 Jedinstvo (K)
09.04.2014 16:00 Backovac Junajted 1 : 0 Donja Vrbava
09.04.2014 16:00 Miokovci 1 : 5 Rudar
09.04.2014 16:00 Morava 1 : 2 Ovčar
09.04.2014 16:00 Napredak 1 : 1 Omladinac
09.04.2014 16:00 Kordun 0 : 2 OFK Odžaci
09.04.2014 16:00 ŽAK 2 : 1 Omladinac (B)
09.04.2014 16:00 Sloga 4 : 2 Crvenka
09.04.2014 16:00 BSK 1 : 1 Polet
09.04.2014 16:00 Omladinac (D) 0 : 1 Zadrugar
09.04.2014 16:00 Borac 0 : 1 OFK Mladost APA
09.04.2014 16:00 Stanišić 3 : 4 Graničar
09.04.2014 16:00 Hajduk 2 : 1 Kula
09.04.2014 16:30 Proleter 5 : 2 Čibukovac
09.04.2014 15:30 Mip Majdan 1 : 4 Zemljoradnik
09.04.2014 15:30 Sloga 1936 4 : 0 Pobeda
09.04.2014 15:30 Napredak 1934 1 : 1 Sloga (L)
09.04.2014 15:30 Stig 1955 0 : 2 Sopot
09.04.2014 15:30 Dunav 6 : 0 Sloga (D)
09.04.2014 15:30 Napredak 1947 3 : 0 Proleter
09.04.2014 15:30 Dunavac 2 : 1 Napredak (P)
09.04.2014 16:00 Jadar 2013 2 : 2 Mladost
09.04.2014 16:00 Mali korak 0 : 2 Zadrugar
09.04.2014 16:00 Paune 5 : 3 Kotešica
09.04.2014 16:00 Borac 3 : 6 Lukavac
09.04.2014 16:00 OFK Povlen 0 : 2 Gradac
09.04.2014 16:00 Dupljaj 2 : 0 Bujacic
09.04.2014 16:00 Mladi radnik 2 : 3 Zabari
09.04.2014 16:30 Budućnost (L) 0 : 3 Sloboda
09.04.2014 16:30 Mladost (R) 3 : 0 Vihor
09.04.2014 16:30 Heroj 0 : 0 Mladost (GM)
09.04.2014 16:30 Omladinac 7 : 1 Popovac
09.04.2014 16:30 Železničar 1 : 1 Radnik
09.04.2014 16:30 Jedinstvo 2 : 2 Polet
09.04.2014 10:30 Spartak 2 : 0 Sloga (L)
09.04.2014 16:00 AS 1 : 0 Čačak 94
09.04.2014 16:00 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sušica
09.04.2014 12:00 Trepča 3 : 0 Jošanica ND

Košarka

09.04.2014 19:30 Vrbas 93 : 84 Sveti Đorđe
09.04.2014 18:00 Partizan 87 : 47 Student Radnički

Odbojka

09.04.2014 17:00 Crvena zvezda 1 : 3 Partizan Vizura 0:3
09.04.2014 Beograd 3 : 2 Obilić

Rukomet

09.04.2014 19:00 Metaloplastika 35 : 26 Železničar 1949
09.04.2014 19:00 Radnički 33 : 28 Crvena Zvezda
09.04.2014 18:00 Apatin 29 : 24 Jabuka
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu