XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
18/19.10.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Vulturul
Grebenac
19.10.2014 15:00
Jugoslavija
2 : 1
Vulturul
Vojvodina
Crepaja
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
19.10.2014 15:00
Vojvodina
2 : 2
Jedinstvo Stević
BAK
Bela Crkva
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
18.10.2014 15:00
BAK
3 : 2
Partizan (G)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
19.10.2014 15:00
Sloga (BNS)
3 : 2
Crvena zvezda
Polet
Izbište
4 : 0
Hajdučica
Hajdučica
19.10.2014 15:00
Polet
4 : 0
Hajdučica
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
18.10.2014 15:00
Omladinac (D)
1 : 2
Radnički (B)
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 2
Mladost (O)
Omoljica
19.10.2014 15:00
Mladost (V)
3 : 2
Mladost (O)
Slavija
Kovačica
9 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
19.10.2014 15:00
Slavija
9 : 0
Budućnost (A)
19.10.2014 18:15 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Slavija 10 10 0 0 30
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Radnički (B) 10 7 1 2 22
3 Mladost (V) 10 7 0 3 21
4 Vojvodina 10 6 2 2 20
5 Jedinstvo Stević 10 5 2 3 17
6 BAK 10 5 2 3 17
7 Polet 10 5 1 4 16
8 Mladost (O) 10 4 1 5 13
9 Sloga (BNS) 10 4 1 5 13
10 Partizan (G) 10 3 2 5 11
11 Omladinac (D) 10 3 2 5 11
12 Hajdučica 10 3 1 6 10
13 Crvena zvezda 10 3 1 6 10
14 Jugoslavija 10 3 1 6 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Vulturul 10 1 2 7 5
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Budućnost (A) (-1) 10 1 1 8 3

11.kolo
Sledeće kolo
25/26.10.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
26.10.2014 14:00
Budućnost (A)
1 : 3
Jugoslavija
Mladost (O)
Omoljica
0 : 0
Slavija
Kovačica
26.10.2014 14:00
Mladost (O)
0 : 0
Slavija
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
26.10.2014 14:00
Radnički (B)
1 : 0
Mladost (V)
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
29.10.2014 14:00
Hajdučica
2 : 1
Omladinac (D)
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Polet
Izbište
26.10.2014 14:00
Crvena zvezda
1 : 2
Polet
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
26.10.2014 14:00
Partizan (G)
4 : 0
Sloga (BNS)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
BAK
Bela Crkva
26.10.2014 14:00
Jedinstvo Stević
3 : 1
BAK
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Vojvodina
Crepaja
26.10.2014 14:00
Vulturul
0 : 1
Vojvodina
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 65 korisnika
Nema rezultata