XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
931 utakmica za dan Nedelja, 19 Oktobar 2014


Fudbal

19.10
14:30
Bane
Šumadija 1903
1
3
19.10.2014 14:30 1 : 3
19.10
15:00
Timo─Źanin
Sloga
3
0
19.10.2014 15:00 3 : 0
19.10
13:00
Kopaonik
Car Konstantin
2
2
19.10.2014 13:00 2 : 2
19.10
15:00
Dunav
Cement
0
1
19.10.2014 15:00 0 : 1
19.10
15:00
Dolina
Ba─Źka 1901
0
0
19.10.2014 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Senta
PIK Prigrevica
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
11:00
┼Żarkovo
Budu─çnost
1
2
19.10.2014 11:00 1 : 2
19.10
11:00
Hajduk
BASK
2
2
19.10.2014 11:00 2 : 2
19.10
11:00
Dor─çol
┼Żeleznik Lasta
1
2
19.10.2014 11:00 1 : 2
19.10
14:30
Tutin
Trep─Źa
3
0
19.10.2014 14:30 3 : 0
19.10
14:30
Orlovac
Bra─ça Vukovi─ç
1
0
19.10.2014 14:30 1 : 0
19.10
14:30
Polet
Rudar (Baljevac)
2
0
19.10.2014 14:30 2 : 0
19.10
14:30
Vodoja┼ża
Sloboda
0
1
19.10.2014 14:30 0 : 1
19.10
14:30
RSK
Sloboda
1
0
19.10.2014 14:30
RSK
1 : 0
19.10
14:30
Mihajlovac 1934
Homoljac
3
0
19.10.2014 14:30 3 : 0
19.10
14:30
Lepenica
Borac
1
2
19.10.2014 14:30 1 : 2
19.10
14:30
Obili─ç
Basarac
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
14:30
┼Żelezni─Źar (P)
VGSK
3
2
19.10.2014 14:30 3 : 2
19.10
14:30
Mladi radnik (R)
Šumadinac (B)
1
2
19.10.2014 14:30 1 : 2
19.10
14:30
Sloga (S)
Brezovica
0
0
19.10.2014 14:30 0 : 0
19.10
14:30
Zlatar
Polimlje
0
1
19.10.2014 14:30 0 : 1
19.10
14:30
OFK Ose─Źina
Jedinstvo 1945
3
2
19.10.2014 14:30 3 : 2
19.10
15:00
┼Żupa
FUD
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
FUD
19.10
15:00
Dragocvet
Rembas
1
3
19.10.2014 15:00 1 : 3
19.10
15:00
Lugomir
Leva─Ź
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Temni─ç 1924
SFS Borac
4
1
19.10.2014 15:00 4 : 1
19.10
15:00
Kosanica
Trajal
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Rudar Alpos
Brodoremont
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Pukovac
Brestovac 1946
3
1
19.10.2014 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Bukovik
Moravica
0
0
19.10.2014 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Vlasina
Balkanski
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Sloboda
Mladost
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Bobište
Jedinstvo (BP)
4
2
19.10.2014 15:00 4 : 2
19.10
15:00
Budu─çnost
Borac
0
2
19.10.2014 15:00 0 : 2
19.10
15:00
LSK La─çarak
Index
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Ljukovo
Jedinstvo (SP)
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
10:00
Kabel
Sloga
3
1
19.10.2014 10:00 3 : 1
19.10
15:00
Preporod
Tavankut
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Tisa
Mladost (T)
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Zadrugar
OFK Mladost APA
4
3
19.10.2014 15:00 4 : 3
19.10
15:00
Borac (Sakule)
Kozara
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
14:30
Lepušnica
Zvezdara
1
1
19.10.2014 14:30 1 : 1
19.10
10:00
Grafi─Źar
Srem─Źica
2
1
19.10.2014 10:00 2 : 1
19.10
14:30
Bole─Ź
Crvena zvezda
0
1
19.10.2014 14:30 0 : 1
19.10
14:30
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
0
2
19.10.2014 14:30 0 : 2
19.10
14:30
Vr─Źin
Ba─çevac
0
1
19.10.2014 14:30 0 : 1
19.10
15:00
Ribnica
Kraljevo Hajduk
0
0
19.10.2014 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Budu─çnost
Ibar
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Lazac
Radni─Źki
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Mataruge
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Granit
Pazar Juniors 2011
2
3
19.10.2014 15:00 2 : 3
19.10
15:00
Polet
Go─Ź
1
6
19.10.2014 15:00 1 : 6
19.10
15:00
Radnik
Borac
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Arsenal
Šumadinac
4
2
19.10.2014 15:00 4 : 2
19.10
15:00
Maršić
Kolonija
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Sušica
Kori─çani
1
3
19.10.2014 15:00 1 : 3
19.10
15:00
Mladost (P)
Jedinstvo
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Vinogradi DB
Sloga (D)
0
0
19.10.2014 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Budu─çnost
─ćava
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
14:30
Višesava
─îajetina
3
4
19.10.2014 14:30 3 : 4
19.10
14:30
Peru─çac
Polet
2
2
19.10.2014 14:30 2 : 2
19.10
11:00
Ariljska rampa
Omladinac
3
0
19.10.2014 11:00 3 : 0
19.10
14:30
Crnokosa
Napredak
7
2
19.10.2014 14:30 7 : 2
19.10
14:30
┼Żelezni─Źar
GP Zlatibor
2
0
19.10.2014 14:30 2 : 0
19.10
14:30
Jedinstvo
Jasen
3
0
19.10.2014 14:30 3 : 0
19.10
14:30
Joševa
Mladost
3
1
19.10.2014 14:30 3 : 1
19.10
14:30
Tešnjar
Tulari
3
3
19.10.2014 14:30 3 : 3
19.10
14:30
OFK Divci
Ka─Źer
3
0
19.10.2014 14:30 3 : 0
19.10
14:30
Kolubara
Trli─ç
0
4
19.10.2014 14:30 0 : 4
19.10
15:00
Borac (V)
Jadar
4
2
19.10.2014 15:00 4 : 2
19.10
15:00
Mladost (P)
Podrinje
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Borac (L)
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Provo
Gu─Źevo
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
BMR Petlova─Źa
1
2
19.10.2014 15:00 1 : 2
19.10
15:00
Lipolist
Ma─Źva 2005
0
2
19.10.2014 15:00 0 : 2
19.10
15:00
Drina
Hajduk Stanko
0
3
19.10.2014 15:00 0 : 3
19.10
14:30
Šumadinac (N)
Šumadinac (S)
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
14:30
BSK
Šatornja
1
4
19.10.2014 14:30
BSK
1 : 4
19.10
14:30
Borac
Aran─Ĺelovac
3
1
19.10.2014 14:30 3 : 1
19.10
14:30
Vitlina-Bokanja
Kara─Ĺor─Ĺe
3
0
19.10.2014 14:30 3 : 0
19.10
14:30
Banja
Partizan (D)
7
4
19.10.2014 14:30 7 : 4
19.10
14:30
Vin─Źa
Junkovac
3
2
19.10.2014 14:30 3 : 2
19.10
14:30
┼ŻSK
Šumadija
0
3
19.10.2014 14:30 0 : 3
19.10
14:30
Rudar (K)
Zadrugar (T)
6
1
19.10.2014 14:30 6 : 1
19.10
14:30
Vojvoda Milenko
Sloga (B)
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
14:30
Makce
Integral
3
0
19.10.2014 14:30 3 : 0
19.10
14:30
Petar Dobrnjac
Mlava (ML)
4
0
19.10.2014 14:30 4 : 0
19.10
14:30
Mlava (B)
Šapine
0
2
19.10.2014 14:30 0 : 2
19.10
14:30
Krilaš
Napredak 1936
1
0
19.10.2014 14:30 1 : 0
19.10
14:30
Trgova─Źki
─Éerdap
5
1
19.10.2014 14:30 5 : 1
19.10
15:00
Osipaonica
┼Żelezni─Źar (K)
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Pobeda
SASK
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Sloga (M)
Šumadija
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Budu─çnost (MK)
Mladi borac
4
1
19.10.2014 15:00 4 : 1
19.10
15:00
Proleter
┼Żelezni─Źar (S)
6
0
19.10.2014 15:00 6 : 0
19.10
15:00
Vodice
Udarnik
0
0
19.10.2014 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Jedinstvo (K)
7. Juli
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
14:00
Kušiljevo
OFK Bratstvo
3
0
19.10.2014 14:00 3 : 0
19.10
14:00
Mladost (D)
Mladi radnik
1
2
19.10.2014 14:00 1 : 2
19.10
14:00
Napredak (Z)
Bratstvo
2
0
19.10.2014 14:00 2 : 0
19.10
14:00
Napredak (D)
Sloga (V)
4
2
19.10.2014 14:00 4 : 2
19.10
14:00
Morava
Mladost (K)
3
0
19.10.2014 14:00 3 : 0
19.10
11:00
BSK
Mladost (J)
3
0
19.10.2014 11:00
BSK
3 : 0
19.10
15:00
Partizanski put
Kosovac
2
4
19.10.2014 15:00 2 : 4
19.10
15:00
Mladost 1982
Dobri─Ź
1
2
19.10.2014 15:00 1 : 2
19.10
15:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Kaćuša
0
0
19.10.2014 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Dun─Ĺerski
Pobeda
6
2
19.10.2014 15:00 6 : 2
19.10
14:30
Ma─Źkovac
Jastrebac
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
14:30
Mladost
Naupare
1
0
19.10.2014 14:30 1 : 0
19.10
14:30
13. April
Sloga (D)
0
0
19.10.2014 14:30 0 : 0
19.10
14:30
Gornji Stepoš
Sloga (─ć)
0
4
19.10.2014 14:30 0 : 4
19.10
14:30
Mladi radnik
─îitluk
2
0
19.10.2014 14:30 2 : 0
19.10
14:30
Trudbenik
Šanac
1
2
19.10.2014 14:30 1 : 2
19.10
14:30
Omladinac
Vinogradar
2
3
19.10.2014 14:30 2 : 3
19.10
14:30
Bošnjane
Gradina
8
1
19.10.2014 14:30 8 : 1
19.10
15:00
Magli─ç
Be─Źej 1918
1
8
19.10.2014 15:00 1 : 8
19.10
15:00
Borac
Kulpin
4
1
19.10.2014 15:00 4 : 1
19.10
15:00
Stari Grad
Titel
1
3
19.10.2014 15:00 1 : 3
19.10
15:00
Budu─çnost
Krila Krajine
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Mladost Radost
Vojvodina
3
1
19.10.2014 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Hajduk
Sutjeska
3
1
19.10.2014 15:00 3 : 1
19.10
14:30
Proleter
Vinogradar
3
0
19.10.2014 14:30 3 : 0
19.10
14:30
Dinamo
Mladost
2
1
19.10.2014 14:30 2 : 1
19.10
14:30
Jedinstvo
OFK Sirig
1
1
19.10.2014 14:30 1 : 1
19.10
14:30
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
Radni─Źki
Rudar
0
0
19.10.2014 0 : 0
19.10
Hajduk 1925 Podunavac
Napredak
4
1
19.10.2014 4 : 1
19.10
OFK Zeka Buljubaša
Jadran
4
0
19.10.2014 4 : 0
19.10
Donji Petrovci
Hajduk 1932
5
0
19.10.2014 5 : 0
19.10
Hajduk (D)
PSK Putinci
2
1
19.10.2014 2 : 1
19.10
Budu─çnost
Sloven
4
0
19.10.2014 4 : 0
19.10
14:30
E─Ĺ┼íeg
Vinogradar
1
3
19.10.2014 14:30 1 : 3
19.10
14:30
Pali─ç
Potisje
3
2
19.10.2014 14:30 3 : 2
19.10
14:00
Omladinac (D)
Polet (K)
0
2
19.10.2014 14:00 0 : 2
19.10
14:00
BSK
Kula
3
0
19.10.2014 14:00
BSK
3 : 0
19.10
14:00
Lipar
Rusin
2
3
19.10.2014 14:00 2 : 3
19.10
14:00
Kordun
Omladinac (B)
1
1
19.10.2014 14:00 1 : 1
19.10
14:00
Hajduk
Grani─Źar (R)
3
0
19.10.2014 14:00 3 : 0
19.10
14:00
Dunav
Terekveš
0
1
19.10.2014 14:00 0 : 1
19.10
15:00
Jugoslavija
Vulturul
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Vojvodina
Jedinstvo Stevi─ç
2
2
19.10.2014 15:00 2 : 2
19.10
15:00
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Polet
Hajdu─Źica
4
0
19.10.2014 15:00 4 : 0
19.10
15:00
Mladost (V)
Mladost (O)
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Slavija
Budu─çnost (A)
9
0
19.10.2014 15:00 9 : 0
19.10
15:00
Zadrugar
Begej
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Napredak
Vojvodina 1928
0
2
19.10.2014 15:00 0 : 2
19.10
15:00
Borac
Crvena zvezda
0
2
19.10.2014 15:00 0 : 2
19.10
15:00
┼ŻAK
Radni─Źki Zrenjanin
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Omladinac
Mladost
1
4
19.10.2014 15:00 1 : 4
19.10
14:30
BSK 1925
PKB Kovilovo
0
3
19.10.2014 14:30 0 : 3
19.10
14:30
Zmaj 1953
Resnik
1
1
19.10.2014 14:30 1 : 1
19.10
11:00
13. maj
Borac (O)
0
0
19.10.2014 11:00 0 : 0
19.10
14:30
Banja (VB)
Sindjeli─ç 2012(U)
2
3
19.10.2014 14:30 2 : 3
19.10
14:30
Brodarac
Milutinac
0
4
19.10.2014 14:30 0 : 4
19.10
14:30
Budu─çnost (Z)
OFK Zabre┼żje
0
1
19.10.2014 14:30 0 : 1
19.10
14:30
Vrani─ç
Strelac
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
14:30
Rušanj
Borac (L)
1
3
19.10.2014 14:30 1 : 3
19.10
11:00
Prva Iskra
Veliki Borak
4
0
19.10.2014 11:00 4 : 0
19.10
14:30
Šumadija (Š)
Mladost (C)
3
1
19.10.2014 14:30 3 : 1
19.10
14:30
Mladost (B)
Radni─Źki (R)
7
1
19.10.2014 14:30 7 : 1
19.10
14:30
Heroj 1925
Torlak
0
1
19.10.2014 14:30 0 : 1
19.10
14:30
Kosmaj
Pudarci
1
3
19.10.2014 14:30 1 : 3
19.10
14:30
Kova─Źevac
Podunavac (R)
1
0
19.10.2014 14:30 1 : 0
19.10
14:30
OFK Leštane
Pinosava
1
1
19.10.2014 14:30 1 : 1
19.10
14:30
Vlaška
Dunavac (G)
4
4
19.10.2014 14:30 4 : 4
19.10
15:00
Mladi radnik
Orljane
0
1
19.10.2014 15:00 0 : 1
19.10
15:00
Malošište
Radni─Źki 1924 (K)
8
3
19.10.2014 15:00 8 : 3
19.10
15:00
Zemljoradnik
Rutevac
4
1
19.10.2014 15:00 4 : 1
19.10
15:00
Radni─Źki 1947 (─î)
Morava
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Jedinstvo
Borac (T)
5
1
19.10.2014 15:00 5 : 1
19.10
15:00
─îekmin
Mladost
3
0
19.10.2014 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Jedinstvo (G)
Umac
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Radni─Źki
Mladi borac
3
3
19.10.2014 15:00 3 : 3
19.10
15:00
Sloga
Progres
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Šumadija
Jedinstvo (GS)
3
3
19.10.2014 15:00 3 : 3
19.10
15:00
Vu─Źje
┼Żelezni─Źar
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Zlo─çudovo
Planta┼ża
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Pade┼ż
Tanasko Raji─ç
0
3
19.10.2014 15:00 0 : 3
19.10
15:00
Borac
Napredak
3
1
19.10.2014 15:00 3 : 1
19.10
11:00
Jedinstvo
Vladimir Durkovi─ç
6
1
19.10.2014 11:00 6 : 1
19.10
15:00
Zadrugar
Gnjilan
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Dragoš
Mladost
4
1
19.10.2014 15:00 4 : 1
19.10
15:00
Slatina (B)
Klju─Ź
7
2
19.10.2014 15:00 7 : 2
19.10
11:00
Sloga
Deli Jovan
2
1
19.10.2014 11:00 2 : 1
19.10
15:00
Majdanpek
Pore─Ź
0
1
19.10.2014 15:00 0 : 1
19.10
15:00
Šarbanovac
Blizna
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Radni─Źki
Branik
1
3
19.10.2014 15:00 1 : 3
19.10
15:00
Budu─çnost (P)
Morava
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Jedinstvo
Proleter (DV)
2
2
19.10.2014 15:00 2 : 2
19.10
15:00
Vrtište
Palilulac
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Crvena zastava
Budu─çnost (PK)
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Rudar
Proleter (M)
5
0
19.10.2014 15:00 5 : 0
19.10
15:00
Radni─Źki 1936
Mladost
3
1
19.10.2014 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Radni─Źki
Sloga
3
3
19.10.2014 15:00 3 : 3
19.10
15:00
ŠSK
Trebi─Ź
1
3
19.10.2014 15:00 1 : 3
19.10
15:00
Osni─ç
Borac
6
0
19.10.2014 15:00 6 : 0
19.10
15:00
Polet
Mladost
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
OFK Knjaz
OFK 019 Zaje─Źar
2
3
19.10.2014 15:00 2 : 3
19.10
15:00
Bukuroca
Mladost (S)
7
2
19.10.2014 15:00 7 : 2
19.10
15:00
Vihor
OFK Alakince
0
4
19.10.2014 15:00 0 : 4
19.10
15:00
Ternoci
Mladost (B)
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Vranjska Banja
─îelik
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Vojvodina (S)
Dunav
3
1
19.10.2014 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Ratar
Vladimirovac
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Karaš (J)
Potporanj
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Partizan (K)
Jedinstvo (V)
5
3
19.10.2014 15:00 5 : 3
19.10
15:00
Borac (VS)
Vojvodina (CC)
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
Borac (VG)
Dobrica
3
0
19.10.2014 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Kolonija
Borac (P)
1
3
19.10.2014 15:00 1 : 3
19.10
15:00
Strela
Dolovo
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Dinamo 1945
BSK Bavanište
10
1
19.10.2014 15:00 10 : 1
19.10
15:00
Plavi Dunav 1932
Proleter
2
2
19.10.2014 15:00 2 : 2
19.10
15:00
Budu─çnost (BB)
Stari Tamiš
1
4
19.10.2014 15:00 1 : 4
19.10
15:00
Spartak 1911
Tempo
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Unirea
Pobeda
3
0
19.10.2014 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Glogonj
Polet
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
14:00
Mladost
Napredak
0
2
19.10.2014 14:00 0 : 2
19.10
14:00
Kupinovac
Crni Vrh
2
3
19.10.2014 14:00 2 : 3
19.10
14:00
Blagotin
Resavac
2
1
19.10.2014 14:00 2 : 1
19.10
14:00
Vinogradar
Vinora─Źa
3
1
19.10.2014 14:00 3 : 1
19.10
14:00
Juhor
Zenit
2
1
19.10.2014 14:00 2 : 1
19.10
14:00
Kolare
Morava
1
3
19.10.2014 14:00 1 : 3
19.10
14:00
Resavac
Javor
2
2
19.10.2014 14:00 2 : 2
19.10
14:00
Mladost (S)
Istok 63
4
3
19.10.2014 14:00 4 : 3
19.10
14:00
Šumadija
Napredak (Sv)
2
1
19.10.2014 14:00 2 : 1
19.10
14:00
Rudar (S)
Moravac
3
6
19.10.2014 14:00 3 : 6
19.10
14:00
Rudar (P)
OFK Batinac
0
1
19.10.2014 14:00 0 : 1
19.10
14:00
Polet
Napredak (St)
0
2
19.10.2014 14:00 0 : 2
19.10
14:00
Hajduk
Radni─Źki
3
0
19.10.2014 14:00 3 : 0
19.10
Napredak
Jedinstvo (P)
2
0
19.10.2014 2 : 0
19.10
Borac (M)
Fruškogorac
3
0
19.10.2014 3 : 0
19.10
Jedinstvo (M)
Fruška Gora
2
1
19.10.2014 2 : 1
19.10
Obili─ç 1993
No─çaj
1
1
19.10.2014 1 : 1
19.10
Grani─Źar (G)
OFK Bresta─Ź
0
0
19.10.2014 0 : 0
19.10
Borac (K)
Grani─Źar (K)
2
1
19.10.2014 2 : 1
19.10
14:00
OFK Metalac
Aleksa Šantić
0
2
19.10.2014 14:00 0 : 2
19.10
15:00
Omladinac
┼ŻFK Banat Baglja┼í
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
15:00
OFK Klek
OFK Gradnulica
4
0
19.10.2014 15:00 4 : 0
19.10
15:00
Banat
Rusanda
3
0
19.10.2014 15:00 3 : 0
19.10
15:00
Lehel
Potisje
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Borac
Naftagas
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Proleter 2006
ASK
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
ASK
19.10
15:00
Stubal
Šumadija
1
2
19.10.2014 15:00 1 : 2
19.10
15:00
Morava (S)
Budu─çnost
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Partizan
Magnohrom
2
5
19.10.2014 15:00 2 : 5
19.10
15:00
Napredak
Real
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Proleter
Grdica
4
2
19.10.2014 15:00 4 : 2
19.10
15:00
Vrnjci
Tavnik
4
2
19.10.2014 15:00 4 : 2
19.10
15:00
Zvezda
Jedinstvo
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
15:00
Sloga
Ba─Źka
0
6
19.10.2014 15:00 0 : 6
19.10
15:00
Mileti─ç
Budu─çnost
4
1
19.10.2014 15:00 4 : 1
19.10
15:00
Hajduk
Jedinstvo (G)
0
6
19.10.2014 15:00 0 : 6
19.10
15:00
Jedinstvo (BPS)
Mladost
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Vojvodina
Obili─ç
3
1
19.10.2014 15:00 3 : 1
19.10
15:00
Napredak
Iskra
2
1
19.10.2014 15:00 2 : 1
19.10
Mladost (B)
Jedinstvo
1
3
19.10.2014 1 : 3
19.10
Marjan MB
Navalin
3
0
19.10.2014 3 : 0
19.10
Sloboda
Gradac
3
0
19.10.2014 3 : 0
19.10
Mladost (DL)
OFK Morava
1
0
19.10.2014 1 : 0
19.10
11:00
Lemind 1953
Moravac
6
2
19.10.2014 11:00 6 : 2
19.10
Morava (G)
Polet
2
1
19.10.2014 2 : 1
19.10
Kumarevo 65
Omladinac
1
1
19.10.2014 1 : 1
19.10
15:00
Budu─çnost
Drina
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
Sloga
Radni─Źki ┼áaba─Źki
2
0
19.10.2014 15:00 2 : 0
19.10
15:00
Radnik
Mladi Borac
0
0
19.10.2014 15:00 0 : 0
19.10
15:00
Cer
Napredak
3
0
19.10.2014 15:00
Cer
3 : 0
19.10
15:00
Proleter
Partizan
0
2
19.10.2014 15:00 0 : 2
19.10
15:00
Budu─çnost
Duško
1
4
19.10.2014 15:00 1 : 4
19.10
15:00
Mladost (DB)
─îoban─Źe
3
2
19.10.2014 15:00 3 : 2
19.10
15:00
7. Juli
Sloga (LŠ)
0
1
19.10.2014 15:00 0 : 1
19.10
15:00
Sloga (S)
Stolice
4
1
19.10.2014 15:00 4 : 1
19.10
15:00
Cer
Velika Reka
3
1
19.10.2014 15:00
Cer
3 : 1
19.10
15:00
Borac
Studenac
1
2
19.10.2014 15:00 1 : 2
19.10
15:00
Mladost (B)
Jedinstvo
0
4
19.10.2014 15:00 0 : 4
19.10
14:30
Stari Trstenik
Rubin (Z)
3
1
19.10.2014 14:30 3 : 1
19.10
14:30
Rubin (DS)
Sloga
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
14:30
Mladost (DK)
Kostre┼ż
7
0
19.10.2014 14:30 7 : 0
19.10
14:30
┼Żupski biseri
Beli Orlovi
3
0
19.10.2014 14:30 3 : 0
19.10
14:30
14. Oktobar
Ratajac
8
2
19.10.2014 14:30 8 : 2
19.10
14:30
Polet 57
Ribnik
1
3
19.10.2014 14:30 1 : 3
19.10
14:30
Donji Kopaonik
Varvarin
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
15:00
Fruškogorac
Borac
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
15:00
Sremac Beomal
RFK NS 1921
1
1
19.10.2014 15:00 1 : 1
19.10
11:00
Ratar
Sloga
0
3
19.10.2014 11:00 0 : 3
19.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Napredak 2012
1
0
19.10.2014 15:00 1 : 0
19.10
11:00
Vukašinovac
Kraljevo
0
1
19.10.2014 11:00 0 : 1
19.10
15:00
Jedinstvo GVD
Crvena Zvezda
6
1
19.10.2014 15:00 6 : 1
19.10
11:00
Tempo
OFK Sloga
2
5
19.10.2014 11:00 2 : 5
19.10
13:00
Gredetin
OFK Dra┼żevac
3
2
19.10.2014 13:00 3 : 2
19.10
15:30
2. Oktobar
Polet
0
2
19.10.2014 15:30 0 : 2
19.10
11:00
Jadar 2013
Rajac
2
0
19.10.2014 11:00 2 : 0
19.10
14:30
Iskra
Ribnikar
0
2
19.10.2014 14:30 0 : 2
19.10
14:30
Polet
Liplje
6
1
19.10.2014 14:30 6 : 1
19.10
14:30
Milenko Pavlovi─ç
Kolubara 2
2
0
19.10.2014 14:30 2 : 0
19.10
14:30
Komanice
Gradac
0
1
19.10.2014 14:30 0 : 1
19.10
14:30
Borac
Beloševac
1
0
19.10.2014 14:30 1 : 0
19.10
14:30
┼Żabare
Maskar
1
1
19.10.2014 14:30 1 : 1
19.10
14:30
Jasenica
Proleter
0
5
19.10.2014 14:30 0 : 5
19.10
14:30
Plaskovac
Kopljari
2
1
19.10.2014 14:30 2 : 1
19.10
14:30
Mladost
Misa─Źa
0
0
19.10.2014 14:30 0 : 0
19.10
14:30
Sloga
Mladi rudar
2
3
19.10.2014 14:30 2 : 3
19.10
14:30
Rudar
Omladinac (Š)
1
2
19.10.2014 14:30 1 : 2
19.10
14:30
Napredak 1927
Borac
3
4
19.10.2014 14:30 3 : 4
19.10
14:30
Radni─Źki
BSK 1924
4
3
19.10.2014 14:30 4 : 3
19.10
14:30
Mladost
Rade Milošević
0
1
19.10.2014 14:30 0 : 1
19.10
14:30
Omladinac (S)
Dragoš
3
2
19.10.2014 14:30 3 : 2
19.10
14:30
Polet
Omladinac (B)
5
1
19.10.2014 14:30 5 : 1
19.10
14:30
Vajska
Mladost
2
1
19.10.2014 14:30 2 : 1
19.10
14:30
Borac 46
Neštin
3
2
19.10.2014 14:30 3 : 2
19.10
14:30
Krivanj
Ba─Źki Hajduk
1
2
19.10.2014 14:30 1 : 2
19.10
14:30
Slavija
Soko
6
1
19.10.2014 14:30 6 : 1
19.10
14:30
Jedinstvo (D)
Napredak (B)
3
2
19.10.2014 14:30 3 : 2
19.10
14:30
Borac (K)
Jedinstvo (Lj)
2
1
19.10.2014 14:30 2 : 1
19.10
14:30
Napredak 1934
Polet (V)
4
1
19.10.2014 14:30 4 : 1
19.10
14:30
Vihor
Sloga (─ć)
3
3
19.10.2014 14:30 3 : 3
19.10
14:30
Sloga (D)
OFK Brani─Źevo
1
7
19.10.2014 14:30 1 : 7
19.10
14:30
Kurja─Źe
Dunavac
5
0
19.10.2014 14:30 5 : 0