XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
28/29.03.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.03
15:00
Jugoslavija
Polet
0
2
29.03.2015 15:00
Jugoslavija
0 : 2
Polet
29.03
10:30
Sloga (BNS)
Omladinac (D)
0
0
29.03.2015 10:30
Sloga (BNS)
0 : 0
Omladinac (D)
28.03
15:00
BAK
Mladost (V)
1
1
28.03.2015 15:00
BAK
1 : 1
Mladost (V)
29.03
15:00
Vojvodina
Slavija
0
2
29.03.2015 15:00
Vojvodina
0 : 2
Slavija
29.03
15:00
Vulturul
Budućnost (A)
0
0
29.03.2015 15:00
Vulturul
0 : 0
Budućnost (A)
29.03
15:00
Jedinstvo Stević
Mladost (O)
2
1
29.03.2015 15:00
Jedinstvo Stević
2 : 1
Mladost (O)
29.03
15:00
Partizan (G)
Radnički (B)
1
0
29.03.2015 15:00
Partizan (G)
1 : 0
Radnički (B)
29.03
15:00
Crvena zvezda
Hajdučica
0
1
29.03.2015 15:00
Crvena zvezda
0 : 1
Hajdučica
29.03.2015 17:25 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Slavija 18 16 2 0 50
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Polet 18 11 2 5 35
3 Mladost (V) 18 11 1 6 34
4 BAK 18 10 4 4 34
5 Radnički (B) 18 9 3 6 30
6 Vojvodina 18 9 3 6 30
7 Jedinstvo Stević 18 8 2 8 26
8 Mladost (O) 18 6 3 9 21
9 Partizan (G) 18 5 5 8 20
10 Hajdučica 18 6 2 10 20
11 Sloga (BNS) 18 6 2 10 20
12 Jugoslavija 18 6 2 10 20
13 Budućnost (A) (-1) 18 6 3 9 20
14 Crvena zvezda 18 5 3 10 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug Omladinac (D) 18 4 5 9 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vulturul 18 3 4 11 13

19.kolo
Sledeće kolo
04/05.04.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.04
16:00
Crvena zvezda
Jugoslavija
3
1
05.04.2015 16:00
Crvena zvezda
3 : 1
Jugoslavija
05.04
16:00
Hajdučica
Partizan (G)
1
1
05.04.2015 16:00
Hajdučica
1 : 1
Partizan (G)
05.04
16:00
Radnički (B)
Jedinstvo Stević
1
1
05.04.2015 16:00
Radnički (B)
1 : 1
Jedinstvo Stević
05.04
16:00
Mladost (O)
Vulturul
1
2
05.04.2015 16:00
Mladost (O)
1 : 2
Vulturul
05.04
16:00
Budućnost (A)
Vojvodina
1
0
05.04.2015 16:00
Budućnost (A)
1 : 0
Vojvodina
05.04
16:00
Slavija
BAK
2
1
05.04.2015 16:00
Slavija
2 : 1
BAK
05.04
16:00
Mladost (V)
Sloga (BNS)
0
1
05.04.2015 16:00
Mladost (V)
0 : 1
Sloga (BNS)
05.04
16:00
Omladinac (D)
Polet
3
2
05.04.2015 16:00
Omladinac (D)
3 : 2
Polet
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 6 korisnika
Takmičenje prati 65 korisnika
Nema rezultata