XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
25/26.10.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2014 14:00 Mladost 2 : 0 Zadrugar
25.10.2014 14:00 Radnički Zrenjanin 3 : 0 Omladinac
26.10.2014 14:00 Crvena zvezda 2 : 4 ŽAK
26.10.2014 14:00 Vojvodina (NM) 1 : 0 Borac
26.10.2014 14:00 Vojvodina 1928 2 : 0 Bilećanin
26.10.2014 14:00 Radnički 1911 2 : 0 Napredak
26.10.2014 14:00 Vojvodina (B) 1 : 1 Naftagas
25.10.2014 14:00 Begej 5 : 1 Krajina
26.10.2014 18:59 (z)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Mladost 11 9 0 2 27
2 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Radnički Zrenjanin 11 7 2 2 23
3 ŽAK 11 6 4 1 22
4 Zadrugar 11 6 3 2 21
5 Crvena zvezda 11 6 2 3 20
6 Naftagas 11 5 2 4 17
7 Vojvodina 1928 11 5 2 4 17
8 Begej 11 5 1 5 16
9 Vojvodina (NM) 11 5 0 6 15
10 Radnički 1911 11 4 2 5 14
11 Borac 11 3 4 4 13
12 Napredak 11 3 2 6 11
13 Krajina 11 3 1 7 10
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Žitište-Kikinda Bilećanin 11 3 1 7 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Žitište-Kikinda Omladinac 11 2 2 7 8
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Žitište-Kikinda Vojvodina (B) 11 1 2 8 5
12.kolo
Sledeće kolo
01/02.11.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.11.2014 13:30 Zadrugar 3 : 2 Krajina
01.11.2014 13:30 Naftagas 3 : 0 Begej
02.11.2014 13:30 Napredak 3 : 2 Vojvodina (B)
01.11.2014 13:30 Bilećanin 4 : 2 Radnički 1911
02.11.2014 13:30 Borac 2 : 0 Vojvodina 1928
02.11.2014 13:30 ŽAK 3 : 2 Vojvodina (NM)
02.11.2014 13:30 Omladinac 0 : 3 Crvena zvezda
02.11.2014 13:30 Mladost 1 : 1 Radnički Zrenjanin

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

z
Kreator takmičenja

СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu