01.11
13:30
Loznica
Pobeda
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Loznica | 2 : 0 | Pobeda | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
0
2
|
01.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
01.11
13:30
Smederevo 1924
Rudar
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Smederevo 1924 | 4 : 0 | Rudar | |||||
01.11
13:30
Šumadija
Zvižd
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Šumadija | 4 : 0 | Zvižd | |||||
01.11
13:30
Železničar
Karađorđe
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Železničar | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
01.11
13:30
Bane
Polet
2
1
|
01.11.2014 13:30 | Bane | 2 : 1 | Polet | |||||
01.11
13:30
Šumadija 1903
Sloga (P)
0
1
|
01.11.2014 13:30 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Sloga (P) |
01.11
14:00
Ozren
Timočanin
7
1
|
01.11.2014 14:00 | Ozren | 7 : 1 | Timočanin | |||||
01.11
13:30
Trstenik PPT
Radnički (P)
2
1
|
01.11.2014 13:30 | Trstenik PPT | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
01.11
13:30
Timok
Hajduk Veljko
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Timok | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
01.11
14:00
Đerdap
Sinđelić
1
2
|
01.11.2014 14:00 | Đerdap | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
01.11
13:30
Radnički (S)
Dinamo
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Radnički (S) | 1 : 0 | Dinamo |
01.11
13:30
Dinamo
ČSK Pivara
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Dinamo | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
01.11
13:30
Radnički (SM)
Banat
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Banat | |||||
01.11
13:30
Radnički (S)
Radnički (Š)
0
1
|
01.11.2014 13:30 | Radnički (S) | 0 : 1 | Radnički (Š) | |||||
01.11
13:30
Tekstilac
Radnički (NP)
0
3
|
01.11.2014 13:30 | Tekstilac | 0 : 3 | Radnički (NP) | |||||
01.11
13:30
Vršac
PIK Prigrevica
2
1
|
01.11.2014 13:30 | Vršac | 2 : 1 | PIK Prigrevica |
01.11
13:30
Brodarac 1947
GSP Polet
2
1
|
01.11.2014 13:30 | Brodarac 1947 | 2 : 1 | GSP Polet | |||||
01.11
13:30
Sopot
Turbina
0
1
|
01.11.2014 13:30 | Sopot | 0 : 1 | Turbina | |||||
01.11
13:30
Zemun
Budućnost
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Zemun | 1 : 0 | Budućnost | |||||
01.11
13:30
IM Rakovica
IMT
3
1
|
01.11.2014 13:30 | IM Rakovica | 3 : 1 | IMT |
01.11
13:30
Takovo
Partizan
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Takovo | 2 : 0 | Partizan | |||||
01.11
13:30
Omladinac
Mokra Gora
3
3
|
01.11.2014 13:30 | Omladinac | 3 : 3 | Mokra Gora | |||||
01.11
13:30
Metalac
Rudar (Bresnica)
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Metalac | 1 : 1 | Rudar (Bresnica) |
01.11
13:30
Gruža
Napredak
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Gruža | 3 : 1 | Napredak |
01.11
13:30
Sevojno
Radnički Stobeks
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Sevojno | 1 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
01.11
13:30
Ribnica
FAP
0
0
|
01.11.2014 13:30 | Ribnica | 0 : 0 | FAP | |||||
01.11
13:30
Radnički (V)
Zlatibor
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Radnički (V) | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo 1945
Polimlje
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Jedinstvo 1945 | 1 : 1 | Polimlje |
01.11
14:00
Jedinstvo
Rembas
1
0
|
01.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Rembas | |||||
01.11
14:00
Žitorađa
Trajal
2
0
|
01.11.2014 14:00 | Žitorađa | 2 : 0 | Trajal |
01.11
14:00
Rudar (B)
Brodoremont
1
6
|
01.11.2014 14:00 | Rudar (B) | 1 : 6 | Brodoremont | |||||
01.11
14:00
Nemetali
BSK Bogovina
2
4
|
01.11.2014 14:00 | Nemetali | 2 : 4 | BSK Bogovina | |||||
01.11
14:00
Rtanj
Brestovac 1946
3
1
|
01.11.2014 14:00 | Rtanj | 3 : 1 | Brestovac 1946 | |||||
01.11
14:00
Napredak
Kablovi
4
0
|
01.11.2014 14:00 | Napredak | 4 : 0 | Kablovi | |||||
01.11
14:00
Bučje
Moravica
1
1
|
01.11.2014 14:00 | Bučje | 1 : 1 | Moravica |
01.11
14:00
Lužnica
SFK Morava
3
0
|
01.11.2014 14:00 | Lužnica | 3 : 0 | SFK Morava | |||||
01.11
14:00
SFK Moravac
Ropotovo
3
0
|
01.11.2014 14:00 | SFK Moravac | 3 : 0 | Ropotovo | |||||
01.11
14:00
Nebeski andjeli
Balkanski
0
3
|
01.11.2014 14:00 | Nebeski andjeli | 0 : 3 | Balkanski | |||||
01.11
14:00
Sloga
BSK Bujanovac
4
0
|
01.11.2014 14:00 | Sloga | 4 : 0 | BSK Bujanovac |
01.11
13:30
Jugović
Borac
1
7
|
01.11.2014 13:30 | Jugović | 1 : 7 | Borac | |||||
01.11
13:30
Omladinac
Hajduk
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Omladinac | 2 : 0 | Hajduk | |||||
01.11
13:30
Mladost
Jedinstvo (SP)
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
01.11
13:30
Sremac Vojka
Kupinovo
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Sremac Vojka | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
01.11
13:30
Crvena zvezda
Sloga
0
0
|
01.11.2014 13:30 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Sloga |
01.11
13:30
ŽAK
Preporod
3
1
|
01.11.2014 13:30 | ŽAK | 3 : 1 | Preporod | |||||
01.11
13:30
OFK Vrbas
OFK Odžaci
2
1
|
01.11.2014 13:30 | OFK Vrbas | 2 : 1 | OFK Odžaci | |||||
01.11
13:30
Srbobran
Tavankut
5
0
|
01.11.2014 13:30 | Srbobran | 5 : 0 | Tavankut | |||||
01.11
13:30
Jadran
Subotica
1
2
|
01.11.2014 13:30 | Jadran | 1 : 2 | Subotica | |||||
01.11
13:30
Borac
Mladost (T)
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Borac | 2 : 0 | Mladost (T) |
01.11
13:30
Radnički (S)
Vršac United
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Radnički (S) | 2 : 0 | Vršac United | |||||
01.11
13:30
Radnički (K)
Borac (Starčevo)
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Radnički (K) | 1 : 0 | Borac (Starčevo) | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo (BK)
Kozara
0
3
|
01.11.2014 13:30 | Jedinstvo (BK) | 0 : 3 | Kozara | |||||
01.11
13:30
Sloboda
Budućnost
2
1
|
01.11.2014 13:30 | Sloboda | 2 : 1 | Budućnost | |||||
01.11
13:30
Mladost (L)
Železničar
2
2
|
01.11.2014 13:30 | Mladost (L) | 2 : 2 | Železničar | |||||
01.11
13:30
Sloga
OFK Kikinda
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Sloga | 3 : 1 | OFK Kikinda |
01.11
13:30
Lokomotiva
Zvezdara
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Zvezdara |
01.11
14:00
Gruža
Pazar Juniors 2011
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Gruža | 2 : 1 | Pazar Juniors 2011 |
01.11
14:00
Jadran
Borac
1
0
|
01.11.2014 14:00 | Jadran | 1 : 0 | Borac | |||||
01.11
14:00
Ćava
Sloga (D)
4
4
|
01.11.2014 14:00 | Ćava | 4 : 4 | Sloga (D) |
01.11
13:30
Budućnost
Čajetina
6
0
|
01.11.2014 13:30 | Budućnost | 6 : 0 | Čajetina | |||||
01.11
13:30
Jasen
GP Zlatibor
5
6
|
01.11.2014 13:30 | Jasen | 5 : 6 | GP Zlatibor |
01.11
13:30
Pepeljevac
Mladost
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Pepeljevac | 1 : 0 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Banjani
Joševa
5
1
|
01.11.2014 13:30 | Banjani | 5 : 1 | Joševa | |||||
01.11
13:30
OFK Jabučje
Spartak 1924
1
2
|
01.11.2014 13:30 | OFK Jabučje | 1 : 2 | Spartak 1924 | |||||
01.11
13:30
Rubribreza
Kačer
3
2
|
01.11.2014 13:30 | Rubribreza | 3 : 2 | Kačer | |||||
01.11
13:30
Junior Novo Naselje
Trlić
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Junior Novo Naselje | 3 : 1 | Trlić |
01.11
13:30
Sindjelić
Borac (V)
4
3
|
01.11.2014 13:30 | Sindjelić | 4 : 3 | Borac (V) |
01.11
13:30
Radnički 1926
Krilaš
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Radnički 1926 | 2 : 0 | Krilaš |
01.11
14:00
Glavaš
Osipaonica
0
2
|
01.11.2014 14:00 | Glavaš | 0 : 2 | Osipaonica |
01.11
13:30
Morava
Bratstvo
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Morava | 4 : 0 | Bratstvo | |||||
01.11
13:30
Morava 1918
Mladost (K)
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Morava 1918 | 1 : 0 | Mladost (K) |
01.11
14:00
Trbunje
Jastrebac
0
2
|
01.11.2014 14:00 | Trbunje | 0 : 2 | Jastrebac | |||||
01.11
14:00
Polet
Omladinac
1
1
|
01.11.2014 14:00 | Polet | 1 : 1 | Omladinac | |||||
01.11
14:00
Topličanin
Dobrič
5
1
|
01.11.2014 14:00 | Topličanin | 5 : 1 | Dobrič |
01.11
13:30
Blagotin
Vinogradar
2
2
|
01.11.2014 13:30 | Blagotin | 2 : 2 | Vinogradar |
01.11
14:00
Proleter
Krila Krajine
3
0
|
01.11.2014 14:00 | Proleter | 3 : 0 | Krila Krajine |
01.11
13:30
OFK Futog
Susek
2
1
|
01.11.2014 13:30 | OFK Futog | 2 : 1 | Susek | |||||
01.11
13:30
Sofeks
OFK Sirig
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Sofeks | 1 : 1 | OFK Sirig | |||||
01.11
13:30
OFK Slavija
Fruškogorski partizan
1
1
|
01.11.2014 13:30 | OFK Slavija | 1 : 1 | Fruškogorski partizan |
01.11
Partizan
Jadran
3
0
|
01.11.2014 | Partizan | 3 : 0 | Jadran | |||||
01.11
Sloven
PSK Putinci
1
0
|
01.11.2014 | Sloven | 1 : 0 | PSK Putinci |
01.11
13:00
Obilić
Njegoš
1
0
|
01.11.2014 13:00 | Obilić | 1 : 0 | Njegoš | |||||
01.11
13:00
Panonija IM Topola
Vinogradar
2
4
|
01.11.2014 13:00 | Panonija IM Topola | 2 : 4 | Vinogradar | |||||
01.11
13:00
Krivaja
Radnički 1905
2
1
|
01.11.2014 13:00 | Krivaja | 2 : 1 | Radnički 1905 | |||||
01.11
13:00
Olimpija
Bačka
2
0
|
01.11.2014 13:00 | Olimpija | 2 : 0 | Bačka | |||||
01.11
13:00
Čoka
Potisje
2
7
|
01.11.2014 13:00 | Čoka | 2 : 7 | Potisje |
01.11
14:00
Mladost
Omladinac (B)
1
0
|
01.11.2014 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Omladinac (B) |
01.11
14:00
BAK
Vulturul
2
0
|
01.11.2014 14:00 | BAK | 2 : 0 | Vulturul | |||||
01.11
14:00
Omladinac (D)
Crvena zvezda
3
3
|
01.11.2014 14:00 | Omladinac (D) | 3 : 3 | Crvena zvezda |
01.11
13:30
Naftagas
Begej
3
0
|
01.11.2014 13:30 | Naftagas | 3 : 0 | Begej | |||||
01.11
13:30
Bilećanin
Radnički 1911
4
2
|
01.11.2014 13:30 | Bilećanin | 4 : 2 | Radnički 1911 |
01.11
11:00
Poštar Zvezdara
Sindjelić 2012(U)
1
0
|
01.11.2014 11:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 0 | Sindjelić 2012(U) | |||||
01.11
13:30
Policajac
Milutinac
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Policajac | 1 : 0 | Milutinac |
01.11
13:30
Napredak (M)
Veliki Borak
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Napredak (M) | 3 : 1 | Veliki Borak |
01.11
13:30
Vinča
Selo Mladenovac
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Vinča | 4 : 0 | Selo Mladenovac |
01.11
14:00
Naisus
Radnički 1924 (K)
3
0
|
01.11.2014 14:00 | Naisus | 3 : 0 | Radnički 1924 (K) | |||||
01.11
14:00
Knežica
Rutevac
1
2
|
01.11.2014 14:00 | Knežica | 1 : 2 | Rutevac | |||||
01.11
14:00
Palilula
Morava
4
2
|
01.11.2014 14:00 | Palilula | 4 : 2 | Morava | |||||
01.11
14:00
Rasovača
Mladost (B)
0
1
|
01.11.2014 14:00 | Rasovača | 0 : 1 | Mladost (B) |
01.11
14:00
Spartak
Napredak
2
4
|
01.11.2014 14:00 | Spartak | 2 : 4 | Napredak |
01.11
14:00
Rudna Glava
Deli Jovan
2
2
|
01.11.2014 14:00 | Rudna Glava | 2 : 2 | Deli Jovan |
01.11
14:00
Rgotina
Sloga
4
2
|
01.11.2014 14:00 | Rgotina | 4 : 2 | Sloga | |||||
01.11
14:00
Midžor
Svrljiška topla
4
1
|
01.11.2014 14:00 | Midžor | 4 : 1 | Svrljiška topla |
01.11
14:00
Biljači
Mladost (S)
7
1
|
01.11.2014 14:00 | Biljači | 7 : 1 | Mladost (S) | |||||
01.11
14:00
Pčinja
Mladost (B)
2
0
|
01.11.2014 14:00 | Pčinja | 2 : 0 | Mladost (B) |
01.11
14:00
Partizan (U)
Dunav
4
1
|
01.11.2014 14:00 | Partizan (U) | 4 : 1 | Dunav |
01.11
13:30
Ursule
Zenit
4
1
|
01.11.2014 13:30 | Ursule | 4 : 1 | Zenit |
01.11
13:30
Rudar (P)
Napredak (Sv)
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Rudar (P) | 1 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
01.11
13:30
Radnički
Napredak (St)
5
2
|
01.11.2014 13:30 | Radnički | 5 : 2 | Napredak (St) |
01.11
Železničar
Jedinstvo (P)
2
1
|
01.11.2014 | Železničar | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
01.11
Podrinje
Noćaj
4
0
|
01.11.2014 | Podrinje | 4 : 0 | Noćaj |
01.11
14:00
Crvenka
OFK Šikara
2
2
|
01.11.2014 14:00 | Crvenka | 2 : 2 | OFK Šikara | |||||
01.11
14:00
Jedinstvo 1947
Partizan
3
4
|
01.11.2014 14:00 | Jedinstvo 1947 | 3 : 4 | Partizan | |||||
01.11
14:00
Radnički 1918
Aleksa Šantić
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Radnički 1918 | 2 : 1 | Aleksa Šantić |
01.11
14:00
Čibukovac
Stubal
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Čibukovac | 2 : 1 | Stubal |
01.11
Sušica 2012
Mladost (B)
6
2
|
01.11.2014 | Sušica 2012 | 6 : 2 | Mladost (B) |
01.11
13:30
Milicionar
Drina
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Milicionar | 3 : 1 | Drina | |||||
01.11
13:30
Majur
Duško
1
2
|
01.11.2014 13:30 | Majur | 1 : 2 | Duško |
01.11
13:30
Varvarin
Ribnik
0
2
|
01.11.2014 13:30 | Varvarin | 0 : 2 | Ribnik |
01.11
13:30
Omladinac
Čenej
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Omladinac | 1 : 1 | Čenej |
01.11
14:00
Polet (V)
Sloga
4
0
|
01.11.2014 14:00 | Polet (V) | 4 : 0 | Sloga | |||||
01.11
14:00
Jedinstvo GVD
Napredak 2012
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Jedinstvo GVD | 2 : 1 | Napredak 2012 |
01.11
13:30
Delija
Jedinstvo
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Delija | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.11
13:30
Napredak
Polet
0
1
|
01.11.2014 13:30 | Napredak | 0 : 1 | Polet |
01.11
13:30
Trnava
Radoje Domanović
4
2
|
01.11.2014 13:30 | Trnava | 4 : 2 | Radoje Domanović | |||||
01.11
13:30
Sloga
B 2000
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Sloga | 2 : 0 | B 2000 |
01.11
13:30
Žitkovica
Sloga (Ć)
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Žitkovica | 4 : 0 | Sloga (Ć) |
01.11
13:00
Tornjoš
Tisa B
0
0
|
01.11.2014 13:00 | Tornjoš | 0 : 0 | Tisa B |
01.11
13:30
Paštrić
Vojvode
6
6
|
01.11.2014 13:30 | Paštrić | 6 : 6 | Vojvode |
01.11
13:30
Studenski Grad
Posavac
2
2
|
01.11.2014 13:30 | Studenski Grad | 2 : 2 | Posavac |
01.11
14:00
Ratkovac
Nepričava
4
1
|
01.11.2014 14:00 | Ratkovac | 4 : 1 | Nepričava | |||||
01.11
14:00
Mladost
Lajkovac
0
5
|
01.11.2014 14:00 | Mladost | 0 : 5 | Lajkovac |
01.11
14:00
OFK Sikole
OFK Tamnič
1
0
|
01.11.2014 14:00 | OFK Sikole | 1 : 0 | OFK Tamnič |
01.11
14:00
Jerma
Sloga
4
1
|
01.11.2014 14:00 | Jerma | 4 : 1 | Sloga | |||||
01.11
14:00
Zvezda
Mladost
2
0
|
01.11.2014 14:00 | Zvezda | 2 : 0 | Mladost |
01.11
13:00
Dušan Silni
Hajduk
0
2
|
01.11.2014 13:00 | Dušan Silni | 0 : 2 | Hajduk |
01.11
13:30
Kalenić
Tvrdojevac
1
5
|
01.11.2014 13:30 | Kalenić | 1 : 5 | Tvrdojevac |
01.11
14:00
Graničar
Lovac
3
1
|
01.11.2014 14:00 | Graničar | 3 : 1 | Lovac | |||||
01.11
14:00
Šljivar
Deli Jovan
1
4
|
01.11.2014 14:00 | Šljivar | 1 : 4 | Deli Jovan | |||||
01.11
14:00
Kastrum
Timok
0
3
|
01.11.2014 14:00 | Kastrum | 0 : 3 | Timok | |||||
01.11
14:00
Nacional
Grlište
1
3
|
01.11.2014 14:00 | Nacional | 1 : 3 | Grlište |
01.11
13:30
Sloga
Bjelica
0
1
|
01.11.2014 13:30 | Sloga | 0 : 1 | Bjelica |
01.11
13:30
Crvena zvezda
Mladost (R)
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Mladost (R) |
01.11
13:30
Omladinac (S)
Petrijevac
0
1
|
01.11.2014 13:30 | Omladinac (S) | 0 : 1 | Petrijevac |
01.11
13:30
Hajduk
Verko
2
2
|
01.11.2014 13:30 | Hajduk | 2 : 2 | Verko | |||||
01.11
13:30
Žika 2013
Mladost 2013
0
3
|
01.11.2014 13:30 | Žika 2013 | 0 : 3 | Mladost 2013 |
01.11
Bojić
Šipurske livade
3
2
|
01.11.2014 | Bojić | 3 : 2 | Šipurske livade | |||||
01.11
OFK Varna
Mladost (S)
5
1
|
01.11.2014 | OFK Varna | 5 : 1 | Mladost (S) |
01.11
13:30
Mladi radnik
Polet
6
1
|
01.11.2014 13:30 | Mladi radnik | 6 : 1 | Polet | |||||
01.11
13:30
TEK Sloga
Mladi borac
5
0
|
01.11.2014 13:30 | TEK Sloga | 5 : 0 | Mladi borac | |||||
01.11
13:30
Šumadija
Vreoci
2
7
|
01.11.2014 13:30 | Šumadija | 2 : 7 | Vreoci | |||||
01.11
13:30
OFK Burovo
Rudar
4
0
|
01.11.2014 13:30 | OFK Burovo | 4 : 0 | Rudar |
01.11
13:30
Omladinski
Radnik
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Omladinski | 2 : 0 | Radnik |
01.11
14:00
Jedinstvo
Badince
3
2
|
01.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Badince | |||||
01.11
14:00
Napredak
Ofk Bratstvo
3
5
|
01.11.2014 14:00 | Napredak | 3 : 5 | Ofk Bratstvo | |||||
01.11
14:00
Nomanica
Vlasina 2014
4
1
|
01.11.2014 14:00 | Nomanica | 4 : 1 | Vlasina 2014 | |||||
01.11
14:00
OFK Bobište
Grdanica 024
3
1
|
01.11.2014 14:00 | OFK Bobište | 3 : 1 | Grdanica 024 |
01.11
14:00
Radnik 2013
Milanovo
3
0
|
01.11.2014 14:00 | Radnik 2013 | 3 : 0 | Milanovo | |||||
01.11
14:00
Turekovac
Veliko Trnjane
1
2
|
01.11.2014 14:00 | Turekovac | 1 : 2 | Veliko Trnjane |
01.11
13:30
Omladinac B
Soko
2
2
|
01.11.2014 13:30 | Omladinac B | 2 : 2 | Soko | |||||
01.11
13:30
7. juli
BSK
2
0
|
01.11.2014 13:30 | 7. juli | 2 : 0 | BSK | |||||
01.11
13:30
Sloga 1952
Burovac
2
1
|
01.11.2014 13:30 | Sloga 1952 | 2 : 1 | Burovac | |||||
01.11
13:30
Laolac
Dobrnje
2
1
|
01.11.2014 13:30 | Laolac | 2 : 1 | Dobrnje |
01.11
13:30
Barajevo
Lisović
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Barajevo | 1 : 1 | Lisović |
01.11
14:00
Mlada krila
Progorelica
3
1
|
01.11.2014 14:00 | Mlada krila | 3 : 1 | Progorelica |
01.11
14:00
Jovo Kursula
Zgodačica
1
3
|
01.11.2014 14:00 | Jovo Kursula | 1 : 3 | Zgodačica | |||||
01.11
14:00
Miločajac
Mladost 1981
4
2
|
01.11.2014 14:00 | Miločajac | 4 : 2 | Mladost 1981 |
01.11
13:30
Tulež
Gorski car
4
2
|
01.11.2014 13:30 | Tulež | 4 : 2 | Gorski car | |||||
01.11
13:30
Šamot
Vrbica
3
2
|
01.11.2014 13:30 | Šamot | 3 : 2 | Vrbica | |||||
01.11
13:30
Venčani
Brezovac
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Venčani | 1 : 1 | Brezovac |
01.11
13:30
TE Gučevo
Mladost (G)
6
0
|
01.11.2014 13:30 | TE Gučevo | 6 : 0 | Mladost (G) | |||||
01.11
13:30
Granit
Prva Iskra
3
2
|
01.11.2014 13:30 | Granit | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
01.11
13:30
Rudar
Jelav
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Rudar | 3 : 1 | Jelav |
01.11
13:30
Topoljak
Sloboda 1948
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Topoljak | 1 : 1 | Sloboda 1948 | |||||
01.11
13:30
Morava
Vinogradar
5
0
|
01.11.2014 13:30 | Morava | 5 : 0 | Vinogradar |
01.11
13:00
Napredak (BP)
Sloboda
3
0
|
01.11.2014 13:00 | Napredak (BP) | 3 : 0 | Sloboda | |||||
01.11
13:00
Mladost (O)
Stojan Lazarac
3
1
|
01.11.2014 13:00 | Mladost (O) | 3 : 1 | Stojan Lazarac | |||||
01.11
13:00
Omladinac
Šumice
11
1
|
01.11.2014 13:00 | Omladinac | 11 : 1 | Šumice |
01.11
14:00
Sloga
Graničar
1
1
|
01.11.2014 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Graničar | |||||
01.11
14:00
Crvena Zvezda
Solunac
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Solunac |
01.11
14:00
Mladost
Rudar 2012
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Mladost | 2 : 1 | Rudar 2012 | |||||
01.11
14:00
Drlupa
Vojvoda
6
1
|
01.11.2014 14:00 | Drlupa | 6 : 1 | Vojvoda |
01.11
13:30
Badnjevac
Mladost (CK)
0
2
|
01.11.2014 13:30 | Badnjevac | 0 : 2 | Mladost (CK) |
01.11
13:30
Metaloplastika
Culjković
0
3
|
01.11.2014 13:30 | Metaloplastika | 0 : 3 | Culjković | |||||
01.11
13:30
POFK Letnjikovac
Maovi
7
1
|
01.11.2014 13:30 | POFK Letnjikovac | 7 : 1 | Maovi | |||||
01.11
13:30
Sloga
Omladinac 2013
0
4
|
01.11.2014 13:30 | Sloga | 0 : 4 | Omladinac 2013 | |||||
01.11
13:30
Napredak (Š)
Torpedo 1924
1
2
|
01.11.2014 13:30 | Napredak (Š) | 1 : 2 | Torpedo 1924 |
01.11
13:30
Mladost
Budućnost
1
2
|
01.11.2014 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Budućnost |
01.11
13:30
OFK Homolje
Mladost
0
3
|
01.11.2014 13:30 | OFK Homolje | 0 : 3 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Zadrugar
OFK Selište
6
1
|
01.11.2014 13:30 | Zadrugar | 6 : 1 | OFK Selište | |||||
01.11
13:30
Best
Jasenovac
0
4
|
01.11.2014 13:30 | Best | 0 : 4 | Jasenovac | |||||
01.11
13:30
Laznica
Zvezda
1
2
|
01.11.2014 13:30 | Laznica | 1 : 2 | Zvezda |
01.11
13:30
Globoder
Pasjak
6
2
|
01.11.2014 13:30 | Globoder | 6 : 2 | Pasjak | |||||
01.11
Vratare
Rasinac
3
0
|
01.11.2014 | Vratare | 3 : 0 | Rasinac | |||||
01.11
13:30
Padež
Srnje
4
2
|
01.11.2014 13:30 | Padež | 4 : 2 | Srnje |
01.11
13:30
Zdravinje
Polet (K)
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Zdravinje | 4 : 0 | Polet (K) | |||||
01.11
13:30
Trmčari
Štitari
3
0
|
01.11.2014 13:30 | Trmčari | 3 : 0 | Štitari | |||||
01.11
13:30
Zmajevac
Drugari
7
1
|
01.11.2014 13:30 | Zmajevac | 7 : 1 | Drugari | |||||
01.11
13:30
Vitanovac 08
Polet (Š)
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Vitanovac 08 | 3 : 1 | Polet (Š) |
01.11
13:30
Strmovo
Dimitrije Tucović
3
0
|
01.11.2014 13:30 | Strmovo | 3 : 0 | Dimitrije Tucović |
01.11
13:30
Skela
Partizan
1
2
|
01.11.2014 13:30 | Skela | 1 : 2 | Partizan | |||||
01.11
13:30
Sloga
Rekreativo
3
3
|
01.11.2014 13:30 | Sloga | 3 : 3 | Rekreativo | |||||
01.11
13:30
Zadrugar
Proleter
1
2
|
01.11.2014 13:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Proleter | |||||
01.11
13:30
Ljubinić
Baljevac
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Ljubinić | 1 : 0 | Baljevac |
01.11
13:30
Zeta
Berane
3
0
|
01.11.2014 13:30 | Zeta | 3 : 0 | Berane | |||||
01.11
13:30
Budućnost
Grbalj
2
3
|
01.11.2014 13:30 | Budućnost | 2 : 3 | Grbalj | |||||
01.11
13:30
Sutjeska
Lovćen
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Lovćen | |||||
01.11
13:30
Bokelj
Mogren
5
0
|
01.11.2014 13:30 | Bokelj | 5 : 0 | Mogren | |||||
01.11
13:30
Mladost
Mornar
3
0
|
01.11.2014 13:30 | Mladost | 3 : 0 | Mornar | |||||
01.11
13:30
OFK Petrovac
Rudar
0
1
|
01.11.2014 13:30 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Rudar |
01.11
13:30
Slavija
Olimpic
1
3
|
01.11.2014 13:30 | Slavija | 1 : 3 | Olimpic | |||||
01.11
16:30
Zrinjski
Čelik
1
1
|
01.11.2014 16:30 | Zrinjski | 1 : 1 | Čelik | |||||
01.11
13:30
Radnik
Travnik
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Radnik | 1 : 1 | Travnik | |||||
01.11
13:30
Vitez
Mladost
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Vitez | 2 : 0 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Sloboda
Velež
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Sloboda | 1 : 1 | Velež | |||||
01.11
13:30
Zvijezda Gradačac
Borac
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Zvijezda Gradačac | 2 : 0 | Borac |
01.11
14:30
Napredak
Vlasenica
1
1
|
01.11.2014 14:30 | Napredak | 1 : 1 | Vlasenica | |||||
01.11
14:30
Sloboda (NG)
Drina HE
4
2
|
01.11.2014 14:30 | Sloboda (NG) | 4 : 2 | Drina HE | |||||
01.11
14:30
Leotar
Tekstilac
1
0
|
01.11.2014 14:30 | Leotar | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
01.11
14:30
Sutjeska
Krupa
1
0
|
01.11.2014 14:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Krupa | |||||
01.11
14:30
Kozara
Rudar Prijedor
1
0
|
01.11.2014 14:30 | Kozara | 1 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
01.11
14:30
Proleter
Mladost
3
0
|
01.11.2014 14:30 | Proleter | 3 : 0 | Mladost |
01.11
14:30
Rudar
Radnički
1
1
|
01.11.2014 14:30 | Rudar | 1 : 1 | Radnički | |||||
01.11
14:30
Famos
Velež
3
1
|
01.11.2014 14:30 | Famos | 3 : 1 | Velež |
01.11
14:30
Župa Superpetrol
Mladost
0
2
|
01.11.2014 14:30 | Župa Superpetrol | 0 : 2 | Mladost | |||||
01.11
14:30
BSK
Laktaši
1
1
|
01.11.2014 14:30 | BSK | 1 : 1 | Laktaši | |||||
01.11
14:30
Modriča
Sloga
1
1
|
01.11.2014 14:30 | Modriča | 1 : 1 | Sloga | |||||
01.11
14:30
Borac (Š)
Borac (KD)
1
0
|
01.11.2014 14:30 | Borac (Š) | 1 : 0 | Borac (KD) |
01.11
14:30
Lauš
Gomionica
9
0
|
01.11.2014 14:30 | Lauš | 9 : 0 | Gomionica | |||||
01.11
14:30
Progres
Sloga (T)
0
1
|
01.11.2014 14:30 | Progres | 0 : 1 | Sloga (T) | |||||
01.11
14:30
Brdo
Mladost (S)
1
3
|
01.11.2014 14:30 | Brdo | 1 : 3 | Mladost (S) | |||||
01.11
14:30
Mladost (KV)
Budućnost
2
0
|
01.11.2014 14:30 | Mladost (KV) | 2 : 0 | Budućnost | |||||
01.11
14:30
Lijevče
Naprijed Horizont
0
1
|
01.11.2014 14:30 | Lijevče | 0 : 1 | Naprijed Horizont |
01.11
14:30
Trebava
Pridjel
2
2
|
01.11.2014 14:30 | Trebava | 2 : 2 | Pridjel | |||||
01.11
14:30
Polet 1926
Vranjak
1
2
|
01.11.2014 14:30 | Polet 1926 | 1 : 2 | Vranjak |
01.11
14:30
Bratstvo
Proleter-RJ
3
0
|
01.11.2014 14:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Proleter-RJ | |||||
01.11
14:30
Srpska Varoš
Jardan
5
0
|
01.11.2014 14:30 | Srpska Varoš | 5 : 0 | Jardan |
01.11
14:30
Džaja
Mladost
1
6
|
01.11.2014 14:30 | Džaja | 1 : 6 | Mladost |
01.11
14:30
Jablanica
Mladost (B)
0
4
|
01.11.2014 14:30 | Jablanica | 0 : 4 | Mladost (B) |
01.11
14:30
Sloga 94
Partizan
2
0
|
01.11.2014 14:30 | Sloga 94 | 2 : 0 | Partizan |
01.11
14:00
Trebavac
Mladost
3
0
|
01.11.2014 14:00 | Trebavac | 3 : 0 | Mladost | |||||
01.11
14:00
Partizan
Bosna 1977
2
0
|
01.11.2014 14:00 | Partizan | 2 : 0 | Bosna 1977 | |||||
01.11
14:00
Sloga (KG)
Radnički
5
0
|
01.11.2014 14:00 | Sloga (KG) | 5 : 0 | Radnički | |||||
01.11
14:00
Zadrugar
Sloga 73
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Sloga 73 | |||||
01.11
14:00
Omladinac
Skugrić 1964
3
0
|
01.11.2014 14:00 | Omladinac | 3 : 0 | Skugrić 1964 |
01.11
14:30
13 Skojevki
Novi Napredak
2
1
|
01.11.2014 14:30 | 13 Skojevki | 2 : 1 | Novi Napredak | |||||
01.11
14:30
Bratstvo (O)
Polet
5
0
|
01.11.2014 14:30 | Bratstvo (O) | 5 : 0 | Polet | |||||
01.11
14:30
Romanovci
Laminci
3
1
|
01.11.2014 14:30 | Romanovci | 3 : 1 | Laminci | |||||
01.11
14:30
Bratstvo (K)
Borac
0
0
|
01.11.2014 14:30 | Bratstvo (K) | 0 : 0 | Borac | |||||
01.11
14:30
Obradovac
Stevan Dukić
3
3
|
01.11.2014 14:30 | Obradovac | 3 : 3 | Stevan Dukić | |||||
01.11
14:30
Kalemi
Vilusi
5
1
|
01.11.2014 14:30 | Kalemi | 5 : 1 | Vilusi |
01.11
13:30
Radnik
Kolubara
2
0
|
01.11.2014 13:30 | Radnik | 2 : 0 | Kolubara |
01.11
14:00
Polet
Mladost
6
0
|
01.11.2014 14:00 | Polet | 6 : 0 | Mladost |
01.11
14:30
Hajduk
Napredak 1976
1
1
|
01.11.2014 14:30 | Hajduk | 1 : 1 | Napredak 1976 | |||||
01.11
14:30
Bukovik
Sloga
3
1
|
01.11.2014 14:30 | Bukovik | 3 : 1 | Sloga |
01.11
13:30
OFK Mladenovac
Borac
10
0
|
01.11.2014 13:30 | OFK Mladenovac | 10 : 0 | Borac |
01.11
14:00
Budućnost
Polet
1
3
|
01.11.2014 14:00 | Budućnost | 1 : 3 | Polet |
01.11
14:00
Radnički
Polet
1
1
|
01.11.2014 14:00 | Radnički | 1 : 1 | Polet | |||||
01.11
14:00
Sitnica
Ugljare
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Sitnica | 2 : 1 | Ugljare |
01.11
19:00
Novi Pazar
Radnički (N)
3
1
|
01.11.2014 19:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
01.11
17:00
Borac
Napredak
0
1
|
01.11.2014 17:00 | Borac | 0 : 1 | Napredak | |||||
01.11
17:00
Čukarički
Mladost
1
0
|
01.11.2014 17:00 | Čukarički | 1 : 0 | Mladost |
01.11
13:30
Radnik
Bežanija
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Radnik | 1 : 0 | Bežanija | |||||
01.11
13:30
Sloga (PM)
BSK Borča
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Sloga (PM) | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo Putevi
Moravac Orion
3
2
|
01.11.2014 13:30 | Jedinstvo Putevi | 3 : 2 | Moravac Orion | |||||
01.11
13:30
Mačva
Kolubara
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Mačva | 1 : 1 | Kolubara |
01.11
14:00
Sremice
Metalmania
9
1
|
01.11.2014 14:00 | Sremice | 9 : 1 | Metalmania | |||||
01.11
14:00
Rubin
Bačka Žabalj
1
1
|
01.11.2014 14:00 | Rubin | 1 : 1 | Bačka Žabalj | |||||
01.11
14:00
Radnički 1919
Obilić
0
4
|
01.11.2014 14:00 | Radnički 1919 | 0 : 4 | Obilić |
01.11
14:00
SFK 2000
Čelik
4
0
|
01.11.2014 14:00 | SFK 2000 | 4 : 0 | Čelik | |||||
01.11
14:00
Banjaluka
Željezničar 2011
8
0
|
01.11.2014 14:00 | Banjaluka | 8 : 0 | Željezničar 2011 | |||||
01.11
14:00
Mladost
Modriča
1
0
|
01.11.2014 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Modriča |
01.11
13:30
Napredak
Spartak
0
3
|
01.11.2014 13:30 | Napredak | 0 : 3 | Spartak |
01.11
13:00
Željezničar
Travnik
6
2
|
01.11.2014 13:00 | Željezničar | 6 : 2 | Travnik |
01.11
10:00
Lovćen
Zeta
0
6
|
01.11.2014 10:00 | Lovćen | 0 : 6 | Zeta | |||||
01.11
13:30
Cetinje
Berane
0
8
|
01.11.2014 13:30 | Cetinje | 0 : 8 | Berane |
01.11
10:00
Indeks
Proleter 2006
1
3
|
01.11.2014 10:00 | Indeks | 1 : 3 | Proleter 2006 | |||||
01.11
10:00
Vojvodina
OFK Hajduk
0
2
|
01.11.2014 10:00 | Vojvodina | 0 : 2 | OFK Hajduk | |||||
01.11
10:00
Donji Srem
Kabel
0
3
|
01.11.2014 10:00 | Donji Srem | 0 : 3 | Kabel | |||||
01.11
10:00
Proleter (NS)
ŽAK
2
0
|
01.11.2014 10:00 | Proleter (NS) | 2 : 0 | ŽAK | |||||
01.11
10:00
Radnički (NP)
ČSK Pivara
1
2
|
01.11.2014 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | ČSK Pivara | |||||
01.11
10:00
Vršac United
Radnički (S)
1
1
|
01.11.2014 10:00 | Vršac United | 1 : 1 | Radnički (S) |
01.11
Dinamo
Radnički (S)
|
01.11.2014 | Dinamo | : | Radnički (S) | |||||
01.11
Hajduk Veljko
Timok
4
1
|
01.11.2014 | Hajduk Veljko | 4 : 1 | Timok | |||||
01.11
Radnički (P)
Timočanin (K)
5
0
|
01.11.2014 | Radnički (P) | 5 : 0 | Timočanin (K) |
01.11
13:30
Metalac
Jedinstvo putevi
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Metalac | 4 : 0 | Jedinstvo putevi | |||||
01.11
13:30
Sloboda
FAP
6
0
|
01.11.2014 13:30 | Sloboda | 6 : 0 | FAP | |||||
01.11
13:30
Sloga
Mladost
3
1
|
01.11.2014 13:30 | Sloga | 3 : 1 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Sumadija
Javor
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Sumadija | 1 : 0 | Javor |
01.11
09:00
Voždovac
Internacional
4
0
|
01.11.2014 09:00 | Voždovac | 4 : 0 | Internacional | |||||
01.11
12:30
Radnički (O)
Mladenovac
5
0
|
01.11.2014 12:30 | Radnički (O) | 5 : 0 | Mladenovac |
01.11
12:00
Rudar (KM)
Rudar (B)
4
0
|
01.11.2014 12:00 | Rudar (KM) | 4 : 0 | Rudar (B) |
01.11
12:00
Železničar
Osipaonica
0
3
|
01.11.2014 12:00 | Železničar | 0 : 3 | Osipaonica | |||||
01.11
12:00
Mladi radnik
SASK
6
0
|
01.11.2014 12:00 | Mladi radnik | 6 : 0 | SASK |
01.11
12:00
Bačka 1901
Olimpia
0
2
|
01.11.2014 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 2 | Olimpia |
01.11
14:00
Strela
Sloga (BNS)
3
2
|
01.11.2014 14:00 | Strela | 3 : 2 | Sloga (BNS) |
01.11
12:00
Proleter
Krila Krajine
0
4
|
01.11.2014 12:00 | Proleter | 0 : 4 | Krila Krajine |
01.11
11:00
Radnički (B)
Borac (Sakule)
1
5
|
01.11.2014 11:00 | Radnički (B) | 1 : 5 | Borac (Sakule) | |||||
01.11
14:00
Vojvodina
Slavija
6
0
|
01.11.2014 14:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Slavija | |||||
01.11
14:00
Glogonj
Unirea
3
1
|
01.11.2014 14:00 | Glogonj | 3 : 1 | Unirea |
01.11
11:30
Omladinac
Petrijevac
3
1
|
01.11.2014 11:30 | Omladinac | 3 : 1 | Petrijevac | |||||
01.11
11:30
Crvena zvezda
Badljevica
2
1
|
01.11.2014 11:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Badljevica | |||||
01.11
11:30
Drugovac
Lunjevac
|
01.11.2014 11:30 | Drugovac | : | Lunjevac |
01.11
11:00
Željezničar
Travnik
8
0
|
01.11.2014 11:00 | Željezničar | 8 : 0 | Travnik |
01.11
12:00
Vršac
TSC
3
0
|
01.11.2014 12:00 | Vršac | 3 : 0 | TSC | |||||
01.11
12:00
Radnički (S)
Bačka 1901
2
3
|
01.11.2014 12:00 | Radnički (S) | 2 : 3 | Bačka 1901 | |||||
01.11
12:00
Novi Sad
Bečej 1918
7
1
|
01.11.2014 12:00 | Novi Sad | 7 : 1 | Bečej 1918 | |||||
01.11
12:00
Proleter 2006
Kikinda
5
0
|
01.11.2014 12:00 | Proleter 2006 | 5 : 0 | Kikinda | |||||
01.11
12:00
Mladost Bambi
Vrbas
6
2
|
01.11.2014 12:00 | Mladost Bambi | 6 : 2 | Vrbas | |||||
01.11
12:00
OFK Hajduk
Vojvodina
2
4
|
01.11.2014 12:00 | OFK Hajduk | 2 : 4 | Vojvodina | |||||
01.11
12:00
Inđija
Indeks
1
2
|
01.11.2014 12:00 | Inđija | 1 : 2 | Indeks | |||||
01.11
12:00
Bačka (BP)
Spartak
1
1
|
01.11.2014 12:00 | Bačka (BP) | 1 : 1 | Spartak |
01.11
13:00
Bane
Šumadija 1903
1
0
|
01.11.2014 13:00 | Bane | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
01.11
10:00
Vrnjačka Banja
Novi Pazar
1
4
|
01.11.2014 10:00 | Vrnjačka Banja | 1 : 4 | Novi Pazar | |||||
01.11
11:00
Sloga
Kiker
4
3
|
01.11.2014 11:00 | Sloga | 4 : 3 | Kiker |
01.11
14:00
Dolina
Radnički (K)
3
0
|
01.11.2014 14:00 | Dolina | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
01.11
11:00
Dinamo
Sloga
0
0
|
01.11.2014 11:00 | Dinamo | 0 : 0 | Sloga | |||||
01.11
11:00
Mladost (V)
Omladinac
3
0
|
01.11.2014 11:00 | Mladost (V) | 3 : 0 | Omladinac |
01.11
10:00
Obilić
Olimpia
4
0
|
01.11.2014 10:00 | Obilić | 4 : 0 | Olimpia |
01.11
12:00
Savacium
Radnički
6
0
|
01.11.2014 12:00 | Savacium | 6 : 0 | Radnički | |||||
01.11
12:00
Loznica
Jedinstvo
0
3
|
01.11.2014 12:00 | Loznica | 0 : 3 | Jedinstvo |
01.11
Trudbenik
Balkan
2
1
|
01.11.2014 | Trudbenik | 2 : 1 | Balkan | |||||
01.11
Zvezdara
PKB
0
2
|
01.11.2014 | Zvezdara | 0 : 2 | PKB | |||||
01.11
Palilulac
GSP Polet
0
3
|
01.11.2014 | Palilulac | 0 : 3 | GSP Polet | |||||
01.11
PKB Kovilovo
Siti Sport Klub
3
1
|
01.11.2014 | PKB Kovilovo | 3 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
01.11
Mladenovac
Banja
3
0
|
01.11.2014 | Mladenovac | 3 : 0 | Banja | |||||
01.11
Brodarac1947
Komgrap
5
0
|
01.11.2014 | Brodarac1947 | 5 : 0 | Komgrap |
01.11
Nacional
Radnik
2
2
|
01.11.2014 | Nacional | 2 : 2 | Radnik | |||||
01.11
Topličanin
Palilulac
4
0
|
01.11.2014 | Topličanin | 4 : 0 | Palilulac | |||||
01.11
Dinamo
Napredak
3
0
|
01.11.2014 | Dinamo | 3 : 0 | Napredak | |||||
01.11
Real Niš
Radnički (N) 2
1
0
|
01.11.2014 | Real Niš | 1 : 0 | Radnički (N) 2 | |||||
01.11
Hajduk Veljko
Timok
1
1
|
01.11.2014 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | Timok | |||||
01.11
Moravac Orion
Jagodina 2
2
4
|
01.11.2014 | Moravac Orion | 2 : 4 | Jagodina 2 | |||||
01.11
Kruševac
Dubočica 1923
2
0
|
01.11.2014 | Kruševac | 2 : 0 | Dubočica 1923 | |||||
01.11
Radnički P
Bor
0
2
|
01.11.2014 | Radnički P | 0 : 2 | Bor |
01.11
10:00
Milenium
Baćevac
14
0
|
01.11.2014 10:00 | Milenium | 14 : 0 | Baćevac | |||||
01.11
10:00
Novi Beograd
Sinđelić 2012
5
1
|
01.11.2014 10:00 | Novi Beograd | 5 : 1 | Sinđelić 2012 | |||||
01.11
10:00
Srem
Železnik Lasta
2
3
|
01.11.2014 10:00 | Srem | 2 : 3 | Železnik Lasta | |||||
01.11
10:00
IMT
Zmaj 1953
2
0
|
01.11.2014 10:00 | IMT | 2 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
01.11
10:00
Budućnost (D)
Borac Ostružnica
6
1
|
01.11.2014 10:00 | Budućnost (D) | 6 : 1 | Borac Ostružnica | |||||
01.11
10:00
IM Rakovica
Radnički (O)
0
2
|
01.11.2014 10:00 | IM Rakovica | 0 : 2 | Radnički (O) | |||||
01.11
14:00
Heroj 1925
Bežanija
1
2
|
01.11.2014 14:00 | Heroj 1925 | 1 : 2 | Bežanija |
01.11
10:00
IM Rakovica
GSP Polet
2
4
|
01.11.2014 10:00 | IM Rakovica | 2 : 4 | GSP Polet | |||||
01.11
10:00
Boleč
BSK
0
3
|
01.11.2014 10:00 | Boleč | 0 : 3 | BSK | |||||
01.11
10:00
Srem
Bežanija
0
2
|
01.11.2014 10:00 | Srem | 0 : 2 | Bežanija | |||||
01.11
11:30
Budućnost
Železnik Lasta
0
0
|
01.11.2014 11:30 | Budućnost | 0 : 0 | Železnik Lasta | |||||
01.11
12:00
Grafičar
BASK
0
9
|
01.11.2014 12:00 | Grafičar | 0 : 9 | BASK |
01.11
10:00
Radnički (S)
Bačka 1901
6
0
|
01.11.2014 10:00 | Radnički (S) | 6 : 0 | Bačka 1901 | |||||
01.11
10:00
Novi Sad
Bečej 1918
0
0
|
01.11.2014 10:00 | Novi Sad | 0 : 0 | Bečej 1918 | |||||
01.11
10:00
Proleter 2006
Kikinda
3
1
|
01.11.2014 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Kikinda | |||||
01.11
10:00
Mladost Bambi
Vrbas
2
0
|
01.11.2014 10:00 | Mladost Bambi | 2 : 0 | Vrbas | |||||
01.11
10:00
Bačka (BP)
Spartak
2
1
|
01.11.2014 10:00 | Bačka (BP) | 2 : 1 | Spartak |
01.11
11:00
Kopernikus Železničar
Sloga
2
2
|
01.11.2014 11:00 | Kopernikus Železničar | 2 : 2 | Sloga | |||||
01.11
11:00
SFS Borac
Kruševac
6
1
|
01.11.2014 11:00 | SFS Borac | 6 : 1 | Kruševac | |||||
01.11
11:00
Dinamo
Radnički (N)
0
1
|
01.11.2014 11:00 | Dinamo | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
01.11
11:00
Timok
Bor
2
1
|
01.11.2014 11:00 | Timok | 2 : 1 | Bor | |||||
01.11
11:00
Hajduk Veljko
Jagodina
1
9
|
01.11.2014 11:00 | Hajduk Veljko | 1 : 9 | Jagodina | |||||
01.11
11:00
Napredak
Trstenik PPT
4
0
|
01.11.2014 11:00 | Napredak | 4 : 0 | Trstenik PPT |
01.11
13:30
Semendria 1924
Petlić
4
1
|
01.11.2014 13:30 | Semendria 1924 | 4 : 1 | Petlić | |||||
01.11
13:30
Rudar
Mihajlovac 1934
2
3
|
01.11.2014 13:30 | Rudar | 2 : 3 | Mihajlovac 1934 | |||||
01.11
13:30
Presing
Obilić
2
1
|
01.11.2014 13:30 | Presing | 2 : 1 | Obilić | |||||
01.11
13:30
Sloga (PM)
AF Duljaj
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Sloga (PM) | 4 : 0 | AF Duljaj | |||||
01.11
13:30
Pinkum
Karađorđe
7
1
|
01.11.2014 13:30 | Pinkum | 7 : 1 | Karađorđe | |||||
01.11
13:30
Šumadija
Zvižd
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Šumadija | 4 : 0 | Zvižd | |||||
01.11
13:30
Badnjevac
GFK Jasenica 1911
1
3
|
01.11.2014 13:30 | Badnjevac | 1 : 3 | GFK Jasenica 1911 |
01.11
10:00
Jedinstvo (BPS)
Čoka
3
3
|
01.11.2014 10:00 | Jedinstvo (BPS) | 3 : 3 | Čoka |
01.11
10:30
Karaš (J)
Budućnost (A)
3
0
|
01.11.2014 10:30 | Karaš (J) | 3 : 0 | Budućnost (A) | |||||
01.11
10:00
Vladimirovac
Vršac
3
1
|
01.11.2014 10:00 | Vladimirovac | 3 : 1 | Vršac |
01.11
14:00
Proleter (M)
Polet
12
0
|
01.11.2014 14:00 | Proleter (M) | 12 : 0 | Polet | |||||
01.11
10:00
Spartak
Borac (P)
1
0
|
01.11.2014 10:00 | Spartak | 1 : 0 | Borac (P) | |||||
01.11
09:30
Dinamo
Dolina
2
0
|
01.11.2014 09:30 | Dinamo | 2 : 0 | Dolina |
01.11
10:00
Banat
Petar Urošev
1
0
|
01.11.2014 10:00 | Banat | 1 : 0 | Petar Urošev | |||||
01.11
10:00
Mika Antić
Borac
2
3
|
01.11.2014 10:00 | Mika Antić | 2 : 3 | Borac | |||||
01.11
10:00
Vršac United
BSK Bavanište
3
0
|
01.11.2014 10:00 | Vršac United | 3 : 0 | BSK Bavanište | |||||
01.11
10:00
BAK
Jedinstvo Stević
1
3
|
01.11.2014 10:00 | BAK | 1 : 3 | Jedinstvo Stević |
01.11
10:00
Železničar
Osipaonica
1
4
|
01.11.2014 10:00 | Železničar | 1 : 4 | Osipaonica | |||||
01.11
10:00
Mladi radnik
SASK
8
1
|
01.11.2014 10:00 | Mladi radnik | 8 : 1 | SASK |
01.11
12:00
Železničar
Napredak
2
3
|
01.11.2014 12:00 | Železničar | 2 : 3 | Napredak | |||||
01.11
10:00
Morava
Vodice
3
0
|
01.11.2014 10:00 | Morava | 3 : 0 | Vodice |
01.11
11:00
Apolon
Sloga
3
1
|
01.11.2014 11:00 | Apolon | 3 : 1 | Sloga | |||||
01.11
11:00
Radnički
Bane
3
0
|
01.11.2014 11:00 | Radnički | 3 : 0 | Bane | |||||
01.11
11:00
Bubamara
Novi Pazar
2
0
|
01.11.2014 11:00 | Bubamara | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
01.11
11:00
Šumadija 1903
Pazar Juniors
1
1
|
01.11.2014 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
01.11
11:00
Vrnjačka Banja
Apolon 4
1
3
|
01.11.2014 11:00 | Vrnjačka Banja | 1 : 3 | Apolon 4 |
01.11
13:30
Savacijum
Šampion
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Savacijum | 1 : 1 | Šampion | |||||
01.11
13:30
Senjak
Mačva 2005
4
0
|
01.11.2014 13:30 | Senjak | 4 : 0 | Mačva 2005 | |||||
01.11
13:30
Šabac
Radnički
3
0
|
01.11.2014 13:30 | Šabac | 3 : 0 | Radnički | |||||
01.11
10:00
Loznica
Akademac
3
1
|
01.11.2014 10:00 | Loznica | 3 : 1 | Akademac | |||||
01.11
13:30
Jedinstvo
Mačva
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mačva | |||||
01.11
13:30
Železničar
Budućnost Krušik 2014
0
7
|
01.11.2014 13:30 | Železničar | 0 : 7 | Budućnost Krušik 2014 |
01.11
13:30
Mladost (L)
Takovo
3
0
|
01.11.2014 13:30 | Mladost (L) | 3 : 0 | Takovo | |||||
01.11
13:30
Dragačevo
Borac 2
1
3
|
01.11.2014 13:30 | Dragačevo | 1 : 3 | Borac 2 |
01.11
12:30
Rudar (KM)
Sport Klub 1999
2
3
|
01.11.2014 12:30 | Rudar (KM) | 2 : 3 | Sport Klub 1999 | |||||
01.11
11:00
Kosmet
OFK Ras
3
0
|
01.11.2014 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
01.11
11:00
Pazar Juniors
Mokra Gora
5
2
|
01.11.2014 11:00 | Pazar Juniors | 5 : 2 | Mokra Gora | |||||
01.11
Granit
Tutin
0
15
|
01.11.2014 | Granit | 0 : 15 | Tutin |
01.11
10:00
Jedinstvo
POFK Savacium
0
13
|
01.11.2014 10:00 | Jedinstvo | 0 : 13 | POFK Savacium | |||||
01.11
10:00
Jedinstvo
BMR Petlovača
|
01.11.2014 10:00 | Jedinstvo | : | BMR Petlovača | |||||
01.11
10:00
Borac
Mladost
|
01.11.2014 10:00 | Borac | : | Mladost |
01.11
10:00
VGSK
Homoljac
4
2
|
01.11.2014 10:00 | VGSK | 4 : 2 | Homoljac |
01.11
10:00
Subotica
Spartak
3
4
|
01.11.2014 10:00 | Subotica | 3 : 4 | Spartak |
01.11
10:00
Avala
Sinđelić
0
5
|
01.11.2014 10:00 | Avala | 0 : 5 | Sinđelić | |||||
01.11
10:00
Crvena Zvezda MML
Hajduk
1
0
|
01.11.2014 10:00 | Crvena Zvezda MML | 1 : 0 | Hajduk | |||||
01.11
14:00
Internacional
Vinča
2
1
|
01.11.2014 14:00 | Internacional | 2 : 1 | Vinča |
01.11
Fer Plej
Sremcica
2
0
|
01.11.2014 | Fer Plej | 2 : 0 | Sremcica | |||||
01.11
Obrenovac 1905
Mladenovac
4
1
|
01.11.2014 | Obrenovac 1905 | 4 : 1 | Mladenovac | |||||
01.11
Kolubara
Futsal Kolubara
1
0
|
01.11.2014 | Kolubara | 1 : 0 | Futsal Kolubara |
01.11
10:00
Arena Su
Spartak '02
1
6
|
01.11.2014 10:00 | Arena Su | 1 : 6 | Spartak '02 | |||||
01.11
10:00
Bačka 1901
TSC
1
2
|
01.11.2014 10:00 | Bačka 1901 | 1 : 2 | TSC | |||||
01.11
10:00
Spartak '03
Subotica
2
2
|
01.11.2014 10:00 | Spartak '03 | 2 : 2 | Subotica |
01.11
Budućnost-Krušik 2
Zeleznicar
4
0
|
01.11.2014 | Budućnost-Krušik 2 | 4 : 0 | Zeleznicar | |||||
01.11
Omladinac
Jedinstvo 2
6
0
|
01.11.2014 | Omladinac | 6 : 0 | Jedinstvo 2 | |||||
01.11
Budućnost-Krušik 1
Polet
10
0
|
01.11.2014 | Budućnost-Krušik 1 | 10 : 0 | Polet | |||||
01.11
Jedinstvo 1
Sampion
6
0
|
01.11.2014 | Jedinstvo 1 | 6 : 0 | Sampion | |||||
01.11
OFK Osecina
Ribnica
3
0
|
01.11.2014 | OFK Osecina | 3 : 0 | Ribnica |
01.11
13:30
Borac 2
Mladost
5
2
|
01.11.2014 13:30 | Borac 2 | 5 : 2 | Mladost | |||||
01.11
13:30
Borac 1
Metalac
1
0
|
01.11.2014 13:30 | Borac 1 | 1 : 0 | Metalac | |||||
01.11
13:30
Srpski Orlovi
Kinder
0
8
|
01.11.2014 13:30 | Srpski Orlovi | 0 : 8 | Kinder | |||||
01.11
13:30
Javor
Sloboda
1
1
|
01.11.2014 13:30 | Javor | 1 : 1 | Sloboda | |||||
01.11
13:30
Bubamara
Kiker
1
2
|
01.11.2014 13:30 | Bubamara | 1 : 2 | Kiker | |||||
01.11
13:30
Guča
Gaučosi
0
4
|
01.11.2014 13:30 | Guča | 0 : 4 | Gaučosi |
01.11
Rudar
Sport Klub 99
1
3
|
01.11.2014 | Rudar | 1 : 3 | Sport Klub 99 | |||||
01.11
Kosmet
OFK Ras
3
0
|
01.11.2014 | Kosmet | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
01.11
ND 2011
Tutin
2
2
|
01.11.2014 | ND 2011 | 2 : 2 | Tutin | |||||
01.11
11:00
Pazar Juniors
Kolasin
5
0
|
01.11.2014 11:00 | Pazar Juniors | 5 : 0 | Kolasin |
01.11
Radnički Obrenovac
Teleoptik
1
3
|
01.11.2014 | Radnički Obrenovac | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
01.11
Partizan
BASK
8
0
|
01.11.2014 | Partizan | 8 : 0 | BASK | |||||
01.11
BSK Borča
Crvena zvezda
2
4
|
01.11.2014 | BSK Borča | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
01.11
OFK Beograd
Kolubara
2
1
|
01.11.2014 | OFK Beograd | 2 : 1 | Kolubara | |||||
01.11
Sindjelić
Bežanija
4
6
|
01.11.2014 | Sindjelić | 4 : 6 | Bežanija | |||||
01.11
Čukarički
Voždovac
0
2
|
01.11.2014 | Čukarički | 0 : 2 | Voždovac | |||||
01.11
Zemun
Rad
0
1
|
01.11.2014 | Zemun | 0 : 1 | Rad |
01.11
09:30
BSK 1925
Institut
2
0
|
01.11.2014 09:30 | BSK 1925 | 2 : 0 | Institut | |||||
01.11
Budućnost (D)
Radnicki (NB)
1
4
|
01.11.2014 | Budućnost (D) | 1 : 4 | Radnicki (NB) | |||||
01.11
Milutinac
Brodarac
1
5
|
01.11.2014 | Milutinac | 1 : 5 | Brodarac | |||||
01.11
Dominus
Sindjelić 2012
8
0
|
01.11.2014 | Dominus | 8 : 0 | Sindjelić 2012 | |||||
01.11
Studentski Grad
Ada
2
1
|
01.11.2014 | Studentski Grad | 2 : 1 | Ada | |||||
01.11
Šumadinac
Zmaj 1953
2
1
|
01.11.2014 | Šumadinac | 2 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
01.11
Srem Jakovo
Tempo
3
0
|
01.11.2014 | Srem Jakovo | 3 : 0 | Tempo | |||||
01.11
Fer Plej 06
IMT
4
0
|
01.11.2014 | Fer Plej 06 | 4 : 0 | IMT |
01.11
Banja
OLE
2
2
|
01.11.2014 | Banja | 2 : 2 | OLE | |||||
01.11
Rušanj
Atakante
2
4
|
01.11.2014 | Rušanj | 2 : 4 | Atakante | |||||
01.11
Hajduk
Balkan
3
1
|
01.11.2014 | Hajduk | 3 : 1 | Balkan | |||||
01.11
Poštar
Zmajevi
1
1
|
01.11.2014 | Poštar | 1 : 1 | Zmajevi | |||||
01.11
Crvena Zvezda MML
Torlak
0
1
|
01.11.2014 | Crvena Zvezda MML | 0 : 1 | Torlak | |||||
01.11
GSP Polet
Internacional
0
6
|
01.11.2014 | GSP Polet | 0 : 6 | Internacional | |||||
01.11
PKB Kovilovo
Zvezdara
2
0
|
01.11.2014 | PKB Kovilovo | 2 : 0 | Zvezdara |
01.11
Loznica 04
Loznica 05
1
2
|
01.11.2014 | Loznica 04 | 1 : 2 | Loznica 05 | |||||
01.11
Podrinje
Sinđelić
4
0
|
01.11.2014 | Podrinje | 4 : 0 | Sinđelić |
01.11
Teleoptik
Rad
0
8
|
01.11.2014 | Teleoptik | 0 : 8 | Rad | |||||
01.11
Fair Play 06
Crvena zvezda
0
1
|
01.11.2014 | Fair Play 06 | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.11
Dominus
Voždovac
4
1
|
01.11.2014 | Dominus | 4 : 1 | Voždovac | |||||
01.11
Vrčin
OFK Beograd
1
7
|
01.11.2014 | Vrčin | 1 : 7 | OFK Beograd |
01.11
15:30
Kovilovo
Pola pola
2
2
|
01.11.2014 15:30 | Kovilovo | 2 : 2 | Pola pola |
01.11
16:30
Šabac
Radnički 1950
63
84
|
01.11.2014 16:30 | Šabac | 63 : 84 | Radnički 1950 | |||||
01.11
18:00
Zlatibor
Ub
89
81
|
01.11.2014 18:00 | Zlatibor | 89 : 81 | Ub | |||||
01.11
18:00
Sloga (D)
Priboj
80
93
|
01.11.2014 18:00 | Sloga (D) | 80 : 93 | Priboj |
01.11
21:15
BASK
Zemun
59
76
|
01.11.2014 21:15 | BASK | 59 : 76 | Zemun | |||||
01.11
20:00
BKK Radnički
Milan Trivić
78
77
|
01.11.2014 20:00 | BKK Radnički | 78 : 77 | Milan Trivić | |||||
01.11
17:00
Borac
Beko
72
79
|
01.11.2014 17:00 | Borac | 72 : 79 | Beko | |||||
01.11
14:20
Žarkovo
Zvezdara
60
54
|
01.11.2014 14:20 | Žarkovo | 60 : 54 | Zvezdara | |||||
01.11
17:00
Torlak
Slodes
81
74
|
01.11.2014 17:00 | Torlak | 81 : 74 | Slodes |
01.11
19:00
Dunav
Futog MD Tupanjac
104
61
|
01.11.2014 19:00 | Dunav | 104 : 61 | Futog MD Tupanjac | |||||
01.11
19:00
Jedinstvo
Akademik
72
57
|
01.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 72 : 57 | Akademik | |||||
01.11
18:00
Stara Pazova
Topola
76
60
|
01.11.2014 18:00 | Stara Pazova | 76 : 60 | Topola | |||||
01.11
19:00
Železničar
Sveti Đorđe
87
72
|
01.11.2014 19:00 | Železničar | 87 : 72 | Sveti Đorđe |
01.11
18:00
Rtanj
Bor RTB
88
91
|
01.11.2014 18:00 | Rtanj | 88 : 91 | Bor RTB | |||||
01.11
18:00
Sokobanja
Radnik
65
58
|
01.11.2014 18:00 | Sokobanja | 65 : 58 | Radnik | |||||
01.11
16:00
Jastrebac
Mladost Vesna
80
70
|
01.11.2014 16:00 | Jastrebac | 80 : 70 | Mladost Vesna | |||||
01.11
18:00
Dimitrovgrad
Kuršumlija
57
69
|
01.11.2014 18:00 | Dimitrovgrad | 57 : 69 | Kuršumlija |
01.11
18:00
Vladimirci
Ivanjica
73
109
|
01.11.2014 18:00 | Vladimirci | 73 : 109 | Ivanjica | |||||
01.11
16:00
Play off
M015
71
56
|
01.11.2014 16:00 | Play off | 71 : 56 | M015 | |||||
01.11
12:00
Užice
Radnički VA Bodža
98
85
|
01.11.2014 12:00 | Užice | 98 : 85 | Radnički VA Bodža |
01.11
13:30
Zvezda
Grocka
55
65
|
01.11.2014 13:30 | Zvezda | 55 : 65 | Grocka |
01.11
20:00
Kikinda
Kadet
55
72
|
01.11.2014 20:00 | Kikinda | 55 : 72 | Kadet | |||||
01.11
20:00
Karađorđevo
Bagljaš
74
98
|
01.11.2014 20:00 | Karađorđevo | 74 : 98 | Bagljaš | |||||
01.11
18:30
Vojvodina NM
Mladost Veternik
65
73
|
01.11.2014 18:30 | Vojvodina NM | 65 : 73 | Mladost Veternik | |||||
01.11
16:30
Sport Key Plus
Selekta
85
73
|
01.11.2014 16:30 | Sport Key Plus | 85 : 73 | Selekta | |||||
01.11
20:00
Crvenka Dunav
Sivac
108
88
|
01.11.2014 20:00 | Crvenka Dunav | 108 : 88 | Sivac |
01.11
20:00
Ru koš
Vojka
72
91
|
01.11.2014 20:00 | Ru koš | 72 : 91 | Vojka | |||||
01.11
15:30
Partizan
Radnički
64
96
|
01.11.2014 15:30 | Partizan | 64 : 96 | Radnički | |||||
01.11
Pink
Nova Pazova
55
82
|
01.11.2014 | Pink | 55 : 82 | Nova Pazova | |||||
01.11
16:00
Omladinac
LSK
81
73
|
01.11.2014 16:00 | Omladinac | 81 : 73 | LSK |
01.11
14:00
Hisar
Đerdap
69
73
|
01.11.2014 14:00 | Hisar | 69 : 73 | Đerdap | |||||
01.11
18:30
Zicer
Vukovi Merošina
76
53
|
01.11.2014 18:30 | Zicer | 76 : 53 | Vukovi Merošina |
01.11
18:00
Jedinstvo
Teodo
84
67
|
01.11.2014 18:00 | Jedinstvo | 84 : 67 | Teodo | |||||
01.11
18:00
Mornar
Ibar
80
77
|
01.11.2014 18:00 | Mornar | 80 : 77 | Ibar | |||||
01.11
18:00
Ulcinj
Lovćen
86
77
|
01.11.2014 18:00 | Ulcinj | 86 : 77 | Lovćen | |||||
01.11
18:00
Danilovgrad
Sutjeska
78
81
|
01.11.2014 18:00 | Danilovgrad | 78 : 81 | Sutjeska | |||||
01.11
18:30
ABS Primorje
Zeta 2011
65
75
|
01.11.2014 18:30 | ABS Primorje | 65 : 75 | Zeta 2011 |
01.11
19:00
Union Olimpija
Metalac Farmakom
69
70
|
01.11.2014 19:00 | Union Olimpija | 69 : 70 | Metalac Farmakom | |||||
01.11
17:00
Levski Sofija
Krka
68
70
|
01.11.2014 17:00 | Levski Sofija | 68 : 70 | Krka |
01.11
19:00
Napredak Rubin
Konstantin
51
73
|
01.11.2014 19:00 | Napredak Rubin | 51 : 73 | Konstantin | |||||
01.11
18:00
Vršac Swisslion
FMP
68
84
|
01.11.2014 18:00 | Vršac Swisslion | 68 : 84 | FMP | |||||
01.11
20:00
Spartak
Vojvodina Srbijagas
74
85
|
01.11.2014 20:00 | Spartak | 74 : 85 | Vojvodina Srbijagas | |||||
01.11
17:00
Smederevo 1953
Sloga
91
79
|
01.11.2014 17:00 | Smederevo 1953 | 91 : 79 | Sloga |
01.11
20:00
Beovuk 72
Zdravlje Leskovac
100
79
|
01.11.2014 20:00 | Beovuk 72 | 100 : 79 | Zdravlje Leskovac | |||||
01.11
20:00
Srem
Proleter Naftagas
91
85
|
01.11.2014 20:00 | Srem | 91 : 85 | Proleter Naftagas | |||||
01.11
19:00
Mladost (SP)
Sloboda
75
83
|
01.11.2014 19:00 | Mladost (SP) | 75 : 83 | Sloboda | |||||
01.11
17:00
Kolubara LA 2003
Mladost Admiral
76
98
|
01.11.2014 17:00 | Kolubara LA 2003 | 76 : 98 | Mladost Admiral | |||||
01.11
19:00
Napredak Maksi Ko
Plana
88
74
|
01.11.2014 19:00 | Napredak Maksi Ko | 88 : 74 | Plana | |||||
01.11
15:30
Meridiana
Morava
71
66
|
01.11.2014 15:30 | Meridiana | 71 : 66 | Morava | |||||
01.11
19:00
Vojvodina
Pirot
82
97
|
01.11.2014 19:00 | Vojvodina | 82 : 97 | Pirot |
01.11
15:00
Nikolić Akademija
Gimnazijalac Partizan
0
20
|
01.11.2014 15:00 | Nikolić Akademija | 0 : 20 | Gimnazijalac Partizan |
01.11
17:30
Proleter (NS)
Velika Kikinda
55
68
|
01.11.2014 17:30 | Proleter (NS) | 55 : 68 | Velika Kikinda | |||||
01.11
15:00
Sivac
Titel
76
65
|
01.11.2014 15:00 | Sivac | 76 : 65 | Titel | |||||
01.11
18:00
Topolčanka
Novosadska ŽKA
64
59
|
01.11.2014 18:00 | Topolčanka | 64 : 59 | Novosadska ŽKA |
01.11
19:00
Srbobran
Partizan
74
90
|
01.11.2014 19:00 | Srbobran | 74 : 90 | Partizan | |||||
01.11
16:00
Bor
Šabac
56
48
|
01.11.2014 16:00 | Bor | 56 : 48 | Šabac | |||||
01.11
17:00
Radnički
Vrbas Medela
76
73
|
01.11.2014 17:00 | Radnički | 76 : 73 | Vrbas Medela | |||||
01.11
17:30
Spartak
Radivoj Korać
48
73
|
01.11.2014 17:30 | Spartak | 48 : 73 | Radivoj Korać | |||||
01.11
20:30
Vršac Swisslion
Šumadija
75
53
|
01.11.2014 20:30 | Vršac Swisslion | 75 : 53 | Šumadija | |||||
01.11
18:30
Crvena zvezda
Vojvodina
76
80
|
01.11.2014 18:30 | Crvena zvezda | 76 : 80 | Vojvodina |
01.11
Mašinac
Plej 2
84
47
|
01.11.2014 | Mašinac | 84 : 47 | Plej 2 | |||||
01.11
Kings
Plej 1
58
81
|
01.11.2014 | Kings | 58 : 81 | Plej 1 | |||||
01.11
Goč
Sjenica
20
0
|
01.11.2014 | Goč | 20 : 0 | Sjenica | |||||
01.11
Polet
Novi Pazar 2012
102
80
|
01.11.2014 | Polet | 102 : 80 | Novi Pazar 2012 | |||||
01.11
Bane
Stari Ras
52
60
|
01.11.2014 | Bane | 52 : 60 | Stari Ras |
01.11
12:00
Antena
Gračanica
3
0
|
01.11.2014 12:00 | Antena | 3 : 0 | Gračanica | |||||
01.11
16:00
Napredak 037
Gračac
3
2
|
01.11.2014 16:00 | Napredak 037 | 3 : 2 | Gračac | |||||
01.11
19:00
Brezovica
FAP Livnica
0
3
|
01.11.2014 19:00 | Brezovica | 0 : 3 | FAP Livnica |
01.11
14:00
Timok
Desetka
0
3
|
01.11.2014 14:00 | Timok | 0 : 3 | Desetka | |||||
01.11
16:30
Dubočica
Topličanin
3
1
|
01.11.2014 16:30 | Dubočica | 3 : 1 | Topličanin | |||||
01.11
16:00
Hajduk Veljko
Toplički Vitezovi
3
1
|
01.11.2014 16:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Toplički Vitezovi | |||||
01.11
20:00
Vranje
Jagodina
0
3
|
01.11.2014 20:00 | Vranje | 0 : 3 | Jagodina |
01.11
17:00
Proleter
Dunav Volley
1
3
|
01.11.2014 17:00 | Proleter | 1 : 3 | Dunav Volley | |||||
01.11
20:00
Futog
Bavanište
1
3
|
01.11.2014 20:00 | Futog | 1 : 3 | Bavanište |
01.11
19:30
Karađorđe
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
01.11.2014 19:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
01.11
20:00
Jedinstvo (K)
Šumadija
2
3
|
01.11.2014 20:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 3 | Šumadija | |||||
01.11
19:00
Mladenovac
Obrenovac
3
0
|
01.11.2014 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Obrenovac |
01.11
16:00
Tehničar
Tutin
3
0
|
01.11.2014 16:00 | Tehničar | 3 : 0 | Tutin | |||||
01.11
16:00
Rudar
Novi Pazar Junior
3
1
|
01.11.2014 16:00 | Rudar | 3 : 1 | Novi Pazar Junior |
01.11
11:00
Kneginja Milica Trstenik
Knez Lazar
2
3
|
01.11.2014 11:00 | Kneginja Milica Trstenik | 2 : 3 | Knez Lazar | |||||
01.11
19:00
Partizan 2012
Župa
3
1
|
01.11.2014 19:00 | Partizan 2012 | 3 : 1 | Župa |
01.11
20:30
As
Stig
3
0
|
01.11.2014 20:30 | As | 3 : 0 | Stig |
01.11
17:30
Sombor
Maglić 1953
0
3
|
01.11.2014 17:30 | Sombor | 0 : 3 | Maglić 1953 | |||||
01.11
17:00
Kulpin
Partizan
3
0
|
01.11.2014 17:00 | Kulpin | 3 : 0 | Partizan |
01.11
20:00
Surdulica
Mladost (B)
3
0
|
01.11.2014 20:00 | Surdulica | 3 : 0 | Mladost (B) |
01.11
17:00
Bečej
Banat
1
3
|
01.11.2014 17:00 | Bečej | 1 : 3 | Banat | |||||
01.11
19:00
Mladost
Sloven
2
3
|
01.11.2014 19:00 | Mladost | 2 : 3 | Sloven |
01.11
19:00
Domaljevac
Bosna
3
0
|
01.11.2014 19:00 | Domaljevac | 3 : 0 | Bosna | |||||
01.11
16:00
Borac m:tel
Jedinstvo
3
1
|
01.11.2014 16:00 | Borac m:tel | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.11
18:00
Ilijaš
Mladost
0
3
|
01.11.2014 18:00 | Ilijaš | 0 : 3 | Mladost | |||||
01.11
19:00
Radnik
Kakanj 78
3
2
|
01.11.2014 19:00 | Radnik | 3 : 2 | Kakanj 78 |
01.11
19:00
Student
Majevica
3
0
|
01.11.2014 19:00 | Student | 3 : 0 | Majevica | |||||
01.11
20:00
Gradiška
Tempo
3
1
|
01.11.2014 20:00 | Gradiška | 3 : 1 | Tempo |
01.11
19:00
Novi Pazar-Junior
Partizan
0
3
|
01.11.2014 19:00 | Novi Pazar-Junior | 0 : 3 | Partizan | |||||
01.11
19:00
Spartak
Mladi radnik
3
2
|
01.11.2014 19:00 | Spartak | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
01.11
19:00
Ribnica
Đerdap
3
0
|
01.11.2014 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | Đerdap |
01.11
19:00
Užice
Kosovska Mitrovica
0
3
|
01.11.2014 19:00 | Užice | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
01.11
15:30
Niš
Klek Srbijašume
3
2
|
01.11.2014 15:30 | Niš | 3 : 2 | Klek Srbijašume | |||||
01.11
19:00
VGSK
VA 014
0
3
|
01.11.2014 19:00 | VGSK | 0 : 3 | VA 014 | |||||
01.11
17:00
Železničar
Borac
3
0
|
01.11.2014 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Borac |
01.11
20:00
Zlatibor
Gimnazijalac
2
3
|
01.11.2014 20:00 | Zlatibor | 2 : 3 | Gimnazijalac |
01.11
19:00
Leskovac 98
Desetka
1
3
|
01.11.2014 19:00 | Leskovac 98 | 1 : 3 | Desetka | |||||
01.11
18:00
Bor
Milenijum
1
3
|
01.11.2014 18:00 | Bor | 1 : 3 | Milenijum | |||||
01.11
14:00
Hajduk Veljko
Mladost
3
2
|
01.11.2014 14:00 | Hajduk Veljko | 3 : 2 | Mladost | |||||
01.11
18:00
Vranje
Student
2
3
|
01.11.2014 18:00 | Vranje | 2 : 3 | Student |
01.11
15:00
Kikinda
Vrbas
0
3
|
01.11.2014 15:00 | Kikinda | 0 : 3 | Vrbas | |||||
01.11
18:00
Slavija
Eaton Srem Tempo 2
3
0
|
01.11.2014 18:00 | Slavija | 3 : 0 | Eaton Srem Tempo 2 |
01.11
18:00
Poštar 064
Lazarevac
3
1
|
01.11.2014 18:00 | Poštar 064 | 3 : 1 | Lazarevac | |||||
01.11
16:00
Sterija
Imlek
1
3
|
01.11.2014 16:00 | Sterija | 1 : 3 | Imlek | |||||
01.11
19:00
Mladi Radnik
Spartak
0
3
|
01.11.2014 19:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Spartak |
01.11
16:00
Gimnazijalac 2
Trstenik
0
3
|
01.11.2014 16:00 | Gimnazijalac 2 | 0 : 3 | Trstenik |
01.11
15:30
Raška
Novi Pazar
0
3
|
01.11.2014 15:30 | Raška | 0 : 3 | Novi Pazar |
01.11
12:00
Lučani
Tara 2
0
3
|
01.11.2014 12:00 | Lučani | 0 : 3 | Tara 2 | |||||
01.11
19:00
Bambi volej
Borac 2
3
0
|
01.11.2014 19:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Borac 2 | |||||
01.11
16:00
Čačak
Sjenica
0
3
|
01.11.2014 16:00 | Čačak | 0 : 3 | Sjenica |
01.11
17:00
Ravno
Smeč 5
0
3
|
01.11.2014 17:00 | Ravno | 0 : 3 | Smeč 5 | |||||
01.11
18:00
Paraćin
Smeč SV
3
0
|
01.11.2014 18:00 | Paraćin | 3 : 0 | Smeč SV |
01.11
14:00
Plana
Rudar
1
3
|
01.11.2014 14:00 | Plana | 1 : 3 | Rudar | |||||
01.11
15:00
VGSK
Mladi Radnik 2
3
0
|
01.11.2014 15:00 | VGSK | 3 : 0 | Mladi Radnik 2 |
01.11
12:00
Mali Zvornik
Ribnica
3
2
|
01.11.2014 12:00 | Mali Zvornik | 3 : 2 | Ribnica | |||||
01.11
16:00
Tamnava Voćar
Osečina
1
3
|
01.11.2014 16:00 | Tamnava Voćar | 1 : 3 | Osečina | |||||
01.11
16:00
Park 015
Zaslon
0
3
|
01.11.2014 16:00 | Park 015 | 0 : 3 | Zaslon |
01.11
18:00
Partizan
VST
2
3
|
01.11.2014 18:00 | Partizan | 2 : 3 | VST | |||||
01.11
15:45
Futog vest
Novi Sad
0
3
|
01.11.2014 15:45 | Futog vest | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
01.11
12:00
NS Tim
BiT
2
3
|
01.11.2014 12:00 | NS Tim | 2 : 3 | BiT | |||||
01.11
19:00
NS Volej tim
Grbić
3
1
|
01.11.2014 19:00 | NS Volej tim | 3 : 1 | Grbić |
01.11
18:30
Gox-IN
NIS Spartak 2
0
3
|
01.11.2014 18:30 | Gox-IN | 0 : 3 | NIS Spartak 2 | |||||
01.11
14:30
Apatin
Bečej
3
1
|
01.11.2014 14:30 | Apatin | 3 : 1 | Bečej | |||||
01.11
17:00
Volejstars
Merkur
3
0
|
01.11.2014 17:00 | Volejstars | 3 : 0 | Merkur | |||||
01.11
18:00
Sutjeska
Hajduk
1
3
|
01.11.2014 18:00 | Sutjeska | 1 : 3 | Hajduk |
01.11
20:00
Radnički
Hercegovina
0
3
|
01.11.2014 20:00 | Radnički | 0 : 3 | Hercegovina | |||||
01.11
19:00
MD Zrenjanin 2
KI 0230
3
1
|
01.11.2014 19:00 | MD Zrenjanin 2 | 3 : 1 | KI 0230 | |||||
01.11
16:30
Žitište
Volejstars
2
3
|
01.11.2014 16:30 | Žitište | 2 : 3 | Volejstars | |||||
01.11
17:00
Krajišnik
Proleter
3
2
|
01.11.2014 17:00 | Krajišnik | 3 : 2 | Proleter |
01.11
19:30
Eaton Srem Tempo 3
Jedinstvo 3
0
3
|
01.11.2014 19:30 | Eaton Srem Tempo 3 | 0 : 3 | Jedinstvo 3 | |||||
01.11
17:00
Mladost
Maks
3
0
|
01.11.2014 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Maks |
01.11
Surdulica
Vlasina
0
3
|
01.11.2014 | Surdulica | 0 : 3 | Vlasina |
01.11
Bor II
Zaječar
0
3
|
01.11.2014 | Bor II | 0 : 3 | Zaječar | |||||
01.11
Poreč
Timok
0
3
|
01.11.2014 | Poreč | 0 : 3 | Timok | |||||
01.11
Ozren
Knjaževac
3
0
|
01.11.2014 | Ozren | 3 : 0 | Knjaževac |
01.11
14:30
Fenix Čukarički
Resnik
3
0
|
01.11.2014 14:30 | Fenix Čukarički | 3 : 0 | Resnik | |||||
01.11
20:30
Avala
Crnjanski
0
3
|
01.11.2014 20:30 | Avala | 0 : 3 | Crnjanski |
01.11
19:00
Fortuna
Smeč
3
0
|
01.11.2014 19:00 | Fortuna | 3 : 0 | Smeč | |||||
01.11
13:00
Slavija
Libero
3
1
|
01.11.2014 13:00 | Slavija | 3 : 1 | Libero |
01.11
19:00
Mladost
Dunav
0
3
|
01.11.2014 19:00 | Mladost | 0 : 3 | Dunav |
01.11
12:00
Radinci Volej
Mitrovica
0
3
|
01.11.2014 12:00 | Radinci Volej | 0 : 3 | Mitrovica | |||||
01.11
10:00
Prvi Tempo
Mladost
3
0
|
01.11.2014 10:00 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Mladost | |||||
01.11
15:00
Sirmium
Sloga
3
0
|
01.11.2014 15:00 | Sirmium | 3 : 0 | Sloga |
01.11
14:00
Tempo
Mladost
3
0
|
01.11.2014 14:00 | Tempo | 3 : 0 | Mladost |
01.11
14:00
Boom Volley
Senta
1
3
|
01.11.2014 14:00 | Boom Volley | 1 : 3 | Senta | |||||
01.11
16:00
Čoka
Panonija
2
3
|
01.11.2014 16:00 | Čoka | 2 : 3 | Panonija | |||||
01.11
11:00
NIS Spartak 3
Kikinda 2
3
0
|
01.11.2014 11:00 | NIS Spartak 3 | 3 : 0 | Kikinda 2 |
01.11
18:30
Sloboda Tuzlafarm
Modriča
3
0
|
01.11.2014 18:30 | Sloboda Tuzlafarm | 3 : 0 | Modriča | |||||
01.11
16:00
Radnik
Vogošća
3
0
|
01.11.2014 16:00 | Radnik | 3 : 0 | Vogošća | |||||
01.11
19:00
BL Volley
Kula Gradačac
3
0
|
01.11.2014 19:00 | BL Volley | 3 : 0 | Kula Gradačac |
01.11
15:00
Laktaši
Maglić
1
3
|
01.11.2014 15:00 | Laktaši | 1 : 3 | Maglić | |||||
01.11
16:00
Jahorina
Mladost
0
3
|
01.11.2014 16:00 | Jahorina | 0 : 3 | Mladost | |||||
01.11
16:00
Slavija
Glasinac
0
3
|
01.11.2014 16:00 | Slavija | 0 : 3 | Glasinac |
01.11
16:30
Prijedor
Smeč
3
2
|
01.11.2014 16:30 | Prijedor | 3 : 2 | Smeč | |||||
01.11
16:30
Servitium
Pliva
3
0
|
01.11.2014 16:30 | Servitium | 3 : 0 | Pliva | |||||
01.11
16:00
Balkana MP
Olimpik
3
2
|
01.11.2014 16:00 | Balkana MP | 3 : 2 | Olimpik |
01.11
16:00
Bratunac
Han Pijesak
3
2
|
01.11.2014 16:00 | Bratunac | 3 : 2 | Han Pijesak |
01.11
12:00
Rudo
Zelengora
3
0
|
01.11.2014 12:00 | Rudo | 3 : 0 | Zelengora |
01.11
16:00
Nikos Kambera
Ukrina
3
2
|
01.11.2014 16:00 | Nikos Kambera | 3 : 2 | Ukrina | |||||
01.11
15:00
Inova
Kozara
3
2
|
01.11.2014 15:00 | Inova | 3 : 2 | Kozara |
01.11
19:00
Železničar
Kraguj
3
1
|
01.11.2014 19:00 | Železničar | 3 : 1 | Kraguj | |||||
01.11
20:00
Tent
Vizura
0
3
|
01.11.2014 20:00 | Tent | 0 : 3 | Vizura | |||||
01.11
19:00
Jedinstvo
Dinamo
2
3
|
01.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Dinamo | |||||
01.11
16:30
Kolubara
Radnički Beograd
0
3
|
01.11.2014 16:30 | Kolubara | 0 : 3 | Radnički Beograd |
01.11
20:00
Takovo Zvezda Helios
Crnokosa Artos
3
0
|
01.11.2014 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Crnokosa Artos | |||||
01.11
19:00
Valjevo
Ekonomac
3
0
|
01.11.2014 19:00 | Valjevo | 3 : 0 | Ekonomac |
01.11
19:00
ORK Vlasotince
ORK Bor
24
25
|
01.11.2014 19:00 | ORK Vlasotince | 24 : 25 | ORK Bor | |||||
01.11
19:00
Mladost 1949
Jastrebac
30
44
|
01.11.2014 19:00 | Mladost 1949 | 30 : 44 | Jastrebac | |||||
01.11
19:00
Hajduk Veljko
Knjaževac
32
29
|
01.11.2014 19:00 | Hajduk Veljko | 32 : 29 | Knjaževac | |||||
01.11
18:00
Žitorađa
Topličanin
19
19
|
01.11.2014 18:00 | Žitorađa | 19 : 19 | Topličanin |
01.11
20:30
Metalac
Apatin
20
26
|
01.11.2014 20:30 | Metalac | 20 : 26 | Apatin | |||||
01.11
19:00
ŽSK
Jedinstvo
25
17
|
01.11.2014 19:00 | ŽSK | 25 : 17 | Jedinstvo | |||||
01.11
19:00
Banatski Karlovac
Nova Pazova
32
26
|
01.11.2014 19:00 | Banatski Karlovac | 32 : 26 | Nova Pazova |
01.11
19:30
Novi Beograd
Loznica
30
25
|
01.11.2014 19:30 | Novi Beograd | 30 : 25 | Loznica | |||||
01.11
17:30
Partizan 2
Primus
28
26
|
01.11.2014 17:30 | Partizan 2 | 28 : 26 | Primus | |||||
01.11
21:00
Sindjelić
Sportski Centar Voždovac 2012
25
27
|
01.11.2014 21:00 | Sindjelić | 25 : 27 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
01.11
18:00
Župa 54
Beli andjeo
30
19
|
01.11.2014 18:00 | Župa 54 | 30 : 19 | Beli andjeo | |||||
01.11
18:00
Priboj
Trepča
28
19
|
01.11.2014 18:00 | Priboj | 28 : 19 | Trepča | |||||
01.11
16:30
Knez Lazar
Novi Pazar
33
27
|
01.11.2014 16:30 | Knez Lazar | 33 : 27 | Novi Pazar |
01.11
19:00
Radnički (K)
Kikinda
27
27
|
01.11.2014 19:00 | Radnički (K) | 27 : 27 | Kikinda | |||||
01.11
16:00
Hajduk
Kljajićevo
34
29
|
01.11.2014 16:00 | Hajduk | 34 : 29 | Kljajićevo | |||||
01.11
19:00
Vrbas Karneks 2
|
01.11.2014 19:00 | Vrbas Karneks 2 | : |
01.11
15:00
Niška Banja
Progres
35
19
|
01.11.2014 15:00 | Niška Banja | 35 : 19 | Progres |
01.11
Kosmaj
Mladost
|
01.11.2014 | Kosmaj | : | Mladost |
01.11
18:30
Rudar
Rtanj
26
23
|
01.11.2014 18:30 | Rudar | 26 : 23 | Rtanj | |||||
01.11
Mladost 1949 2
Paraćin
|
01.11.2014 | Mladost 1949 2 | : | Paraćin |
01.11
18:30
Sloga
Goč Merkur
35
29
|
01.11.2014 18:30 | Sloga | 35 : 29 | Goč Merkur | |||||
01.11
Knez Lazar 2
Metalac
|
01.11.2014 | Knez Lazar 2 | : | Metalac |
01.11
16:00
Arilje 2
Zlatar 2
25
32
|
01.11.2014 16:00 | Arilje 2 | 25 : 32 | Zlatar 2 | |||||
01.11
20:45
Mladost 2
Omladinac
19
35
|
01.11.2014 20:45 | Mladost 2 | 19 : 35 | Omladinac |
01.11
Banatski Karlovac
Mladost (O)
|
01.11.2014 | Banatski Karlovac | : | Mladost (O) | |||||
01.11
19:00
Spartak
Gaj
27
14
|
01.11.2014 19:00 | Spartak | 27 : 14 | Gaj |
01.11
18:00
Rusin
Čonoplja 1947
33
26
|
01.11.2014 18:00 | Rusin | 33 : 26 | Čonoplja 1947 |
01.11
13:30
Eret
Beočin
|
01.11.2014 13:30 | Eret | : | Beočin | |||||
01.11
18:00
Ruma
ŽSK 2
34
28
|
01.11.2014 18:00 | Ruma | 34 : 28 | ŽSK 2 | |||||
01.11
19:00
Sloga
Bačka Palanka
22
33
|
01.11.2014 19:00 | Sloga | 22 : 33 | Bačka Palanka | |||||
01.11
18:30
Slavija
Radnički
34
24
|
01.11.2014 18:30 | Slavija | 34 : 24 | Radnički |
01.11
13:30
Jedinstvo
Vojvoda Stepa
20
33
|
01.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 20 : 33 | Vojvoda Stepa | |||||
01.11
14:30
Senta
Gradnulica
26
33
|
01.11.2014 14:30 | Senta | 26 : 33 | Gradnulica |
01.11
13:30
AS 7
Mačva 2
|
01.11.2014 13:30 | AS 7 | : | Mačva 2 |
01.11
18:00
Čelinac
Drina
34
36
|
01.11.2014 18:00 | Čelinac | 34 : 36 | Drina | |||||
01.11
18:00
Mladost
Bijeljina
36
30
|
01.11.2014 18:00 | Mladost | 36 : 30 | Bijeljina | |||||
01.11
16:30
Golić Šarić
Teslić
36
27
|
01.11.2014 16:30 | Golić Šarić | 36 : 27 | Teslić | |||||
01.11
20:00
Kozara Mlijekoprodukt
Kotor Varoš
36
29
|
01.11.2014 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 36 : 29 | Kotor Varoš | |||||
01.11
18:00
Hercegovina
Hercegovac
39
20
|
01.11.2014 18:00 | Hercegovina | 39 : 20 | Hercegovac | |||||
01.11
17:00
Leotar
Slavija
30
22
|
01.11.2014 17:00 | Leotar | 30 : 22 | Slavija |
01.11
19:00
Mokra Gora
Dinamo
40
34
|
01.11.2014 19:00 | Mokra Gora | 40 : 34 | Dinamo | |||||
01.11
18:00
Crvenka Jaffa
Jagodina
31
21
|
01.11.2014 18:00 | Crvenka Jaffa | 31 : 21 | Jagodina |
01.11
Kučevo
Sloga
29
24
|
01.11.2014 | Kučevo | 29 : 24 | Sloga |
01.11
20:30
Mačva
Mladi Radnik
20
26
|
01.11.2014 20:30 | Mačva | 20 : 26 | Mladi Radnik | |||||
01.11
18:00
Kučevo
Sloga
29
24
|
01.11.2014 18:00 | Kučevo | 29 : 24 | Sloga | |||||
01.11
18:00
Loznica grad
Voždovac 1955
31
31
|
01.11.2014 18:00 | Loznica grad | 31 : 31 | Voždovac 1955 |
01.11
20:00
Mladost
Ravangrad
40
20
|
01.11.2014 20:00 | Mladost | 40 : 20 | Ravangrad | |||||
01.11
18:00
Apatin
Spartak
16
27
|
01.11.2014 18:00 | Apatin | 16 : 27 | Spartak | |||||
01.11
19:30
Pančevo
Srem
32
14
|
01.11.2014 19:30 | Pančevo | 32 : 14 | Srem | |||||
01.11
19:00
Radnički
Halas Jožef
28
24
|
01.11.2014 19:00 | Radnički | 28 : 24 | Halas Jožef |
01.11
13:00
Sloga
Knjaz Miloš 2
20
32
|
01.11.2014 13:00 | Sloga | 20 : 32 | Knjaz Miloš 2 | |||||
01.11
18:00
Čačak
Metalac
32
32
|
01.11.2014 18:00 | Čačak | 32 : 32 | Metalac |
01.11
17:00
Đerdap
Mladost
18
27
|
01.11.2014 17:00 | Đerdap | 18 : 27 | Mladost |
01.11
19:30
Jadran
Partizan
25
14
|
01.11.2014 19:30 | Jadran | 25 : 14 | Partizan | |||||
01.11
19:30
Jabuka 95
Gradnulica
34
20
|
01.11.2014 19:30 | Jabuka 95 | 34 : 20 | Gradnulica |
01.11
Remesiana
Žitorađa
17
33
|
01.11.2014 | Remesiana | 17 : 33 | Žitorađa | |||||
01.11
Morava Han
Vlasotince
27
19
|
01.11.2014 | Morava Han | 27 : 19 | Vlasotince | |||||
01.11
Aleksinac
Paraćin
24
14
|
01.11.2014 | Aleksinac | 24 : 14 | Paraćin | |||||
01.11
Jastrebac
Niška Banja
29
29
|
01.11.2014 | Jastrebac | 29 : 29 | Niška Banja | |||||
01.11
Dubočica
Radan
12
30
|
01.11.2014 | Dubočica | 12 : 30 | Radan |
01.11
15:00
Rusin
Železničar 2
16
26
|
01.11.2014 15:00 | Rusin | 16 : 26 | Železničar 2 | |||||
01.11
15:30
Odžaci
Hajduk
26
27
|
01.11.2014 15:30 | Odžaci | 26 : 27 | Hajduk | |||||
01.11
Eret
Sonta
|
01.11.2014 | Eret | : | Sonta | |||||
01.11
18:00
Radnički
Mladost 2
36
32
|
01.11.2014 18:00 | Radnički | 36 : 32 | Mladost 2 |
01.11
19:00
Krivaja
Lokomotiva
27
27
|
01.11.2014 19:00 | Krivaja | 27 : 27 | Lokomotiva | |||||
01.11
19:00
Bihać
Katarina
29
31
|
01.11.2014 19:00 | Bihać | 29 : 31 | Katarina | |||||
01.11
18:00
Grude
Borac
33
18
|
01.11.2014 18:00 | Grude | 33 : 18 | Borac | |||||
01.11
19:00
Goražde
Mira
26
24
|
01.11.2014 19:00 | Goražde | 26 : 24 | Mira |
01.11
19:00
Jagodina
Junior
42
20
|
01.11.2014 19:00 | Jagodina | 42 : 20 | Junior | |||||
01.11
19:30
Crvena Zvezda
Radnički KG
18
46
|
01.11.2014 19:30 | Crvena Zvezda | 18 : 46 | Radnički KG | |||||
01.11
19:00
Knjaz Miloš
Naisa
29
31
|
01.11.2014 19:00 | Knjaz Miloš | 29 : 31 | Naisa | |||||
01.11
18:30
Medicinar
Minaqua
26
31
|
01.11.2014 18:30 | Medicinar | 26 : 31 | Minaqua | |||||
01.11
18:00
Kikinda
Proleter SP
35
25
|
01.11.2014 18:00 | Kikinda | 35 : 25 | Proleter SP |
01.11
Kragujevac 2011
RB
3
6
|
01.11.2014 | Kragujevac 2011 | 3 : 6 | RB | |||||
01.11
Metalac Kolorado
Partenon
11
3
|
01.11.2014 | Metalac Kolorado | 11 : 3 | Partenon | |||||
01.11
Ivanjica
Raška
1
1
|
01.11.2014 | Ivanjica | 1 : 1 | Raška | |||||
01.11
Užice Krčagovo
Aranđelovac
9
5
|
01.11.2014 | Užice Krčagovo | 9 : 5 | Aranđelovac | |||||
01.11
Mašinac
Ekonomac 2
3
3
|
01.11.2014 | Mašinac | 3 : 3 | Ekonomac 2 |
01.11
17:00
Srbobran
Leteći Holandjanin
2
11
|
01.11.2014 17:00 | Srbobran | 2 : 11 | Leteći Holandjanin |
01.11
Požarevac
Flash
|
01.11.2014 | Požarevac | : | Flash |
01.11
20:30
Sombor
Bačka
|
01.11.2014 20:30 | Sombor | : | Bačka | |||||
01.11
20:00
TFK
Kraljevićevo
2
3
|
01.11.2014 20:00 | TFK | 2 : 3 | Kraljevićevo |
01.11
18:00
Kaskada
Nevesinje
5
1
|
01.11.2014 18:00 | Kaskada | 5 : 1 | Nevesinje | |||||
01.11
18:00
Tango
Bosna Kompred
4
3
|
01.11.2014 18:00 | Tango | 4 : 3 | Bosna Kompred |
01.11
19:00
Slavija
Jošavka
5
5
|
01.11.2014 19:00 | Slavija | 5 : 5 | Jošavka |
01.11
Jastrebac
Rota
13
2
|
01.11.2014 | Jastrebac | 13 : 2 | Rota |
01.11
17:30
Kopernikus
Smederevo
4
3
|
01.11.2014 17:30 | Kopernikus | 4 : 3 | Smederevo |
01.11
13:00
Vojna akademija
Tašmajdan
22
20
|
01.11.2014 13:00 | Vojna akademija | 22 : 20 | Tašmajdan |
01.11
Crvena Zvezda
Dorćol
10
62
|
01.11.2014 | Crvena Zvezda | 10 : 62 | Dorćol |
01.11
18:00
Tisza Volán
Crvena zvezda
6
1
|
01.11.2014 18:00 | Tisza Volán | 6 : 1 | Crvena zvezda |