XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
01/02.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04
16:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
2
4
01.04.2017 16:00 2 : 4
01.04
16:00
Timok
Car Konstantin
1
0
01.04.2017 16:00 1 : 0
01.04
16:00
Sloga (D)
Radan
7
2
01.04.2017 16:00 7 : 2
02.04
16:00
Vlasina
OFK Sinđelić
0
3
02.04.2017 16:00 0 : 3
02.04
16:00
Pukovac
Ozren
1
0
02.04.2017 16:00 1 : 0
02.04
16:00
Tabane 1970
Jedinstvo (B)
2
2
02.04.2017 16:00 2 : 2
01.04
16:00
Radnički (S)
Dunav
2
1
01.04.2017 16:00 2 : 1
01.04
16:00
Jedinstvo (P)
Temnić 1924
0
1
01.04.2017 16:00 0 : 1
01.04.2017 19:18 (MiÅ”ko Perić)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu viÅ”eg ranga Prva liga Srbije Temnić 1924 19 14 4 1 46
2 Moravac Orion 19 13 2 4 41
3 OFK Sinđelić 19 10 4 5 34
4 Jedinstvo (B) 19 8 9 2 33
5 Radan 19 8 6 5 30
6 Trstenik PPT 19 9 3 7 30
7 Tabane 1970 19 8 2 9 26
8 Radnički (S) 19 7 4 8 25
9 Jedinstvo (P) 19 6 5 8 23
10 Dunav 19 6 5 8 23
11 Car Konstantin 19 5 6 8 21
12 Pukovac 19 5 5 9 20
13 Timok (-7) 19 7 5 7 19
14 Sloga (D) 19 5 4 10 19
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Ozren 19 4 2 13 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Vlasina 19 2 4 13 10

20.kolo
Sledeće kolo
08/09.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.04
16:00
Moravac Orion
Jedinstvo (P)
0
1
09.04.2017 16:00 0 : 1
09.04
16:00
Temnić 1924
Radnički (S)
2
2
09.04.2017 16:00 2 : 2
08.04
16:00
Dunav
Tabane 1970
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Jedinstvo (B)
Pukovac
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Ozren
Vlasina
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
08.04
16:00
OFK Sinđelić
Sloga (D)
2
0
08.04.2017 16:00 2 : 0
09.04
16:00
Radan
Timok
0
0
09.04.2017 16:00 0 : 0
09.04
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
2
0
09.04.2017 11:00 2 : 0
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 27 korisnika
Takmičenje prati 195 korisnika
Nema rezultata