XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
518 utakmica za dan Subota, 8 April 2017


Fudbal

08.04
16:00
Omladinac
Sloga
4
1
08.04.2017 16:00 4 : 1
08.04
16:00
Radni─Źki (┼á)
Cement
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Bratstvo 1946
Vršac
3
2
08.04.2017 16:00 3 : 2
08.04
16:00
Ba─Źka 1901
Dunav
0
0
08.04.2017 16:00 0 : 0
08.04
16:00
Radni─Źki (SM)
Radni─Źki (NP)
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
TSC
Crvena zvezda (NS)
0
0
08.04.2017 16:00
TSC
0 : 0
08.04
15:30
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
2
0
08.04.2017 15:30 2 : 0
08.04
15:30
Zlatibor (─î)
Polet (LJ)
3
0
08.04.2017 15:30 3 : 0
08.04
15:30
Loznica
Mihajlovac 1934
1
2
08.04.2017 15:30 1 : 2
08.04
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe (T)
Šapine
0
0
08.04.2017 15:30 0 : 0
08.04
15:30
Šumadija 1903
Mokra Gora
2
0
08.04.2017 15:30 2 : 0
08.04
15:30
Sloga (P)
FAP
2
1
08.04.2017 15:30 2 : 1
FAP
08.04
16:00
Dunav
Tabane 1970
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Jedinstvo (B)
Pukovac
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Ozren
Vlasina
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
08.04
16:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Sloga (D)
2
0
08.04.2017 16:00 2 : 0
08.04
16:00
Sopot
GSP Polet
2
2
08.04.2017 16:00 2 : 2
08.04
16:00
IMT
Rakovica
5
1
08.04.2017 16:00
IMT
5 : 1
08.04
16:00
Radni─Źki (O)
Crvena Zvezda
2
1
08.04.2017 16:00 2 : 1
08.04
16:00
Polet (K)
Ba─Źka (P)
0
2
08.04.2017 16:00 0 : 2
08.04
16:00
Mladost APA
Srbobran
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
08.04
16:00
Sloga (─î)
Be─Źej 1918
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
16:00
Potisje
Tisa (A)
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Budu─çnost (SC)
Proleter (BK)
7
1
08.04.2017 16:00 7 : 1
08.04
16:00
Kozara
Jedinstvo (NB)
2
0
08.04.2017 16:00 2 : 0
08.04
16:00
Radni─Źki (K)
Dolina
2
0
08.04.2017 16:00 2 : 0
08.04
16:00
Vršac united
Sloga
2
1
08.04.2017 16:00 2 : 1
08.04
16:00
Radni─Źki (S)
Sloboda
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Veternik
Sloga
0
2
08.04.2017 16:00 0 : 2
08.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (─î)
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Slavija
Hajduk 1925 Podunavac
1
2
08.04.2017 16:00 1 : 2
08.04
15:30
Trep─Źa
Slavija
0
0
08.04.2017 15:30 0 : 0
08.04
15:30
Radni─Źki (K)
Miokovci
2
0
08.04.2017 15:30 2 : 0
08.04
15:30
Arsenal
Draga─Źevo
1
1
08.04.2017 15:30 1 : 1
08.04
15:30
Sloga
Takovo
1
0
08.04.2017 15:30 1 : 0
08.04
15:30
Sloboda (─î)
Bane
2
1
08.04.2017 15:30 2 : 1
08.04
15:30
VGSK
Šumadija (A)
0
2
08.04.2017 15:30 0 : 2
08.04
15:30
Sloga 1940 (BB)
Zadrugar
0
0
08.04.2017 15:30 0 : 0
08.04
15:30
Spartak 1924
Radni─Źki Gorenje
1
1
08.04.2017 15:30 1 : 1
08.04
16:00
─Éerdap
Šarbanovac
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
OFK Bor
Hajduk Veljko
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
16:00
SFS Borac
OFK Kosanica
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Lu┼żnica
P─Źinja
2
5
08.04.2017 16:00 2 : 5
08.04
11:00
Jedinstvo (P)
Balkanski
2
0
08.04.2017 11:00 2 : 0
08.04
16:00
Nebeski andjeli
Vranjska Banja
3
0
08.04.2017 16:00 3 : 0
08.04
16:00
Budu─çnost (O)
Pusta reka
3
0
08.04.2017 16:00 3 : 0
08.04
16:00
GFK Dubo─Źica
Jedinstvo (GM)
2
0
08.04.2017 16:00 2 : 0
08.04
16:00
Milutinac
Srem
1
2
08.04.2017 16:00 1 : 2
08.04
16:00
Balkan Mirijevo
Borac (O)
0
2
08.04.2017 16:00 0 : 2
08.04
16:00
Lokomotiva
Srem─Źica
3
0
08.04.2017 16:00 3 : 0
08.04
16:00
Avala
Zvezdara
0
0
08.04.2017 16:00 0 : 0
08.04
16:30
Radni─Źki 1905
Proleter (Nj)
2
1
08.04.2017 16:30 2 : 1
08.04
16:00
┼ŻAK
Slavija
0
3
08.04.2017 16:00 0 : 3
08.04
16:00
Jedinstvo Stevi─ç
Jedinstvo (V)
0
0
08.04.2017 16:00 0 : 0
08.04
16:00
Partizan (U)
Borac (St)
2
0
08.04.2017 16:00 2 : 0
08.04
16:00
OFK Kikinda
Mladost (BD)
4
2
08.04.2017 16:00 4 : 2
08.04
16:00
Proleter 2006
Jedinstvo
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
16:00
Mladost (L)
Bile─çanin
3
4
08.04.2017 16:00 3 : 4
08.04
16:00
Begej
Krajina
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
16:00
Partizan
Ljukovo
3
0
08.04.2017 16:00 3 : 0
08.04
16:00
1. Maj Ruma
Mitros
9
0
08.04.2017 16:00 9 : 0
08.04
16:00
Rudar
FK Grani─Źar 1924
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
16:30
OFK Sirig
Mladost
2
1
08.04.2017 16:30 2 : 1
08.04
16:30
Omladinac
OFK Futog
1
3
08.04.2017 16:30 1 : 3
08.04
16:30
Šajkaš 1908
Tatra
2
0
08.04.2017 16:30 2 : 0
08.04
16:30
Jugovi─ç
Proleter
3
0
08.04.2017 16:30 3 : 0
08.04
16:30
Rudar
Magnohrom
2
0
08.04.2017 16:30 2 : 0
08.04
16:30
Omladinac
Novi Pazar 1928
1
2
08.04.2017 16:30 1 : 2
08.04
16:00
Jadran
Vinogradi DB
3
0
08.04.2017 16:00 3 : 0
08.04
15:30
Slatina
Brezak
3
0
08.04.2017 15:30 3 : 0
08.04
15:30
Podunavac
Šumadija
2
3
08.04.2017 15:30 2 : 3
08.04
15:30
Polet (SD)
Borac (K)
2
1
08.04.2017 15:30 2 : 1
08.04
15:30
─Éerdap
Sloga (B)
4
2
08.04.2017 15:30 4 : 2
08.04
15:30
Sloga 33
Makce
2
1
08.04.2017 15:30 2 : 1
08.04
16:30
Sindjeli─ç
Cer
3
1
08.04.2017 16:30 3 : 1
Cer
08.04
15:30
OFK Jabu─Źje
Pepeljevac
2
0
08.04.2017 15:30 2 : 0
08.04
15:30
Radnik
Banjani
5
1
08.04.2017 15:30 5 : 1
08.04
15:00
─îajetina
Lazarica
2
1
08.04.2017 15:00 2 : 1
08.04
16:00
Zlot
Blizna
6
0
08.04.2017 16:00 6 : 0
08.04
16:00
Pore─Ź
Krivelj
4
0
08.04.2017 16:00 4 : 0
08.04
16:00
Palilula
Zemljoradnik
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
08.04
16:00
Blagotin
Naupare
2
1
08.04.2017 16:00 2 : 1
08.04
16:00
Veterani Jastrebac
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
0
5
08.04.2017 16:00 0 : 5
08.04
16:00
AZ Borac 2014
Proleter (DV)
3
2
08.04.2017 16:00 3 : 2
08.04
16:00
Spartak
Napredak
2
0
08.04.2017 16:00 2 : 0
08.04
16:00
Pade┼ż
Borac
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
08.04
16:00
Dragoš
Vladimir Durkovi─ç
2
4
08.04.2017 16:00 2 : 4
08.04
15:00
OFK Alakince
Bilja─Źi
4
0
08.04.2017 15:00 4 : 0
08.04
16:00
Oskar
Izmornik
2
1
08.04.2017 16:00 2 : 1
08.04
Polet
Brezovica
3
0
08.04.2017 3 : 0
08.04
Sitnica
Gracko
1
7
08.04.2017 1 : 7
08.04
16:00
Burovo
Šumadija
0
2
08.04.2017 16:00 0 : 2
08.04
16:00
TEK Sloga
Urovci
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Zabre┼żje
Napredak
0
2
08.04.2017 16:00 0 : 2
08.04
16:00
Vin─Źa
Leštane
1
2
08.04.2017 16:00 1 : 2
08.04
16:30
Rudar
Radni─Źki (T)
2
2
08.04.2017 16:30 2 : 2
08.04
16:30
Rudar Stenjevac
Moravac 2015
3
1
08.04.2017 16:30 3 : 1
08.04
16:30
Borac 1805
Omladinac
3
1
08.04.2017 16:30 3 : 1
08.04
16:30
Gredetin
Sloga (K)
0
2
08.04.2017 16:30 0 : 2
08.04
16:30
OFK Sloga (D)
OFK Rutevac 1908
2
1
08.04.2017 16:30 2 : 1
08.04
16:30
Planinac 2015
Jastrebac
3
0
08.04.2017 16:30 3 : 0
08.04
16:30
OFK Dra┼żevac
Jedinstvo
5
1
08.04.2017 16:30 5 : 1
08.04
16:00
Mladost
Napredak 1976
1
6
08.04.2017 16:00 1 : 6
08.04
16:00
Bratstvo
Navalin
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
16:00
Sparta ┼Żeleznik
011
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
011
08.04
16:00
Sloboda
Obili─ç
0
2
08.04.2017 16:00 0 : 2
08.04
16:30
Tornjoš
Slavija
1
2
08.04.2017 16:30 1 : 2
08.04
16:00
Delija
Napredak (BT)
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:30
Centar
Fruškogorski partizan
0
2
08.04.2017 16:30 0 : 2
08.04
16:30
RFK Novi Sad 1921
Obili─ç
3
1
08.04.2017 16:30 3 : 1
08.04
16:00
OFK Bagremar
Košutnjak
1
3
08.04.2017 16:00 1 : 3
08.04
16:00
Bjelica
Brezova
8
1
08.04.2017 16:00 8 : 1
08.04
15:30
Omladinac (V)
Marjan
0
2
08.04.2017 15:30 0 : 2
08.04
15:30
Mladost (R)
Radni─Źki (K)
4
3
08.04.2017 15:30 4 : 3
08.04
15:30
Polet (V)
Dizel
1
2
08.04.2017 15:30 1 : 2
08.04
16:30
Torpedo
Borac (Š)
1
0
08.04.2017 16:30 1 : 0
08.04
16:30
Milicionar
Budu─çnost (Z)
3
2
08.04.2017 16:30 3 : 2
08.04
16:30
Drina
Sloga (D)
0
3
08.04.2017 16:30 0 : 3
08.04
16:30
Dušan Silni
Sloga (K)
1
0
08.04.2017 16:30 1 : 0
08.04
16:30
Jadar (S)
Jedinstvo (MZ)
1
1
08.04.2017 16:30 1 : 1
08.04
16:30
Azbukovica
Milan Orli─ç
0
0
08.04.2017 16:30 0 : 0
08.04
15:30
Mladost
Kaleni─ç
1
0
08.04.2017 15:30 1 : 0
08.04
15:30
Rubribreza
Polet (DL)
1
5
08.04.2017 15:30 1 : 5
08.04
15:30
Vrelo Sport
Gunjevac
4
0
08.04.2017 15:30 4 : 0
08.04
15:30
Rudar
Proleter
3
0
08.04.2017 15:30 3 : 0
08.04
16:00
OFK Sikole
Miloševo
4
3
08.04.2017 16:00 4 : 3
08.04
16:00
Jedinstvo 1936
Sebe─Źevac
3
2
08.04.2017 16:00 3 : 2
08.04
16:00
Trudbenik
14. Oktobar
3
2
08.04.2017 16:00 3 : 2
08.04
16:00
Jugovi─çi
Gradina
0
2
08.04.2017 16:00 0 : 2
08.04
16:00
Rudar 2012
Nemeniku─çe
3
0
08.04.2017 16:00 3 : 0
08.04
16:00
Rajko Miti─ç
Temac
5
0
08.04.2017 16:00 5 : 0
08.04
16:00
Jerma
Nišavac
2
0
08.04.2017 16:00 2 : 0
08.04
16:00
Mladost
Senjak
2
8
08.04.2017 16:00 2 : 8
08.04
16:00
Klisura
Mekiš
2
3
08.04.2017 16:00 2 : 3
08.04
16:00
ŠFU Derbi 2016
Badince
3
2
08.04.2017 16:00 3 : 2
08.04
16:00
Moravac (P)
Todorovce
4
2
08.04.2017 16:00 4 : 2
08.04
16:00
Gornje Krajince
Gornje Sinkovce
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
08.04
16:00
Veternica
Turekovac
5
2
08.04.2017 16:00 5 : 2
08.04
15:30
Veliko Laole
Soko
3
2
08.04.2017 15:30 3 : 2
08.04
15:30
Zabr─Ĺe 1936
Burovac
2
0
08.04.2017 15:30 2 : 0
08.04
15:30
Radnik
Dobrnje
3
0
08.04.2017 15:30 3 : 0
08.04
15:30
Jedinstvo
Omladinac B
4
2
08.04.2017 15:30 4 : 2
08.04
15:30
Brana Paunovi─ç 1933
Napredak
3
0
08.04.2017 15:30 3 : 0
08.04
17:00
Šumadija (MC)
Sloboda
1
6
08.04.2017 17:00 1 : 6
08.04
16:30
Planinac
Sindjeli─ç
0
3
08.04.2017 16:30 0 : 3
08.04
16:00
Naša Krajina
Crvena Zvezda
4
2
08.04.2017 16:00 4 : 2
08.04
16:00
Mladost
Solunac
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
08.04
16:00
Sloga
Gaj
1
1
08.04.2017 16:00 1 : 1
Gaj
08.04
16:00
Kamenorezac 76
Velika Drenova
2
3
08.04.2017 16:00 2 : 3
08.04
16:00
Mladost
Stara Čaršija
2
1
08.04.2017 16:00 2 : 1
08.04
16:30
OFK Borac
Vihor
3
0
08.04.2017 16:30 3 : 0
08.04
16:30
TE Gu─Źevo
Studenac
2
3
08.04.2017 16:30 2 : 3
08.04
16:30
Mladost (G)
Jadar 1961
0
3
08.04.2017 16:30 0 : 3
08.04
Luk
Granit
7
0
08.04.2017
Luk
7 : 0
08.04
16:30
Bogutova─Źka Banja
National AG
2
1
08.04.2017 16:30 2 : 1
08.04
15:30
Mladost (J)
Kralj Petar I
2
3
08.04.2017 15:30 2 : 3
08.04
16:00
Mladi Radnik
Be─Źevica
4
1
08.04.2017 16:00 4 : 1
08.04
16:30
Sloboda
Premijer
1
1
08.04.2017 16:30 1 : 1
08.04
16:30
Metli─ç
Boji─ç
1
0
08.04.2017 16:30 1 : 0
08.04
16:30
POFK Letnjikovac
Partizan
1
4
08.04.2017 16:30 1 : 4
08.04
16:30
Metaloplastika
OFK Šabac
0
2
08.04.2017 16:30 0 : 2
08.04
16:30
Napredak
Culjkovi─ç
4
4
08.04.2017 16:30 4 : 4
08.04
Velika Morava
Ušće
0
6
08.04.2017 0 : 6
08.04
OFK Marenovo
Kostre┼ż
5
1
08.04.2017 5 : 1
08.04
15:30
Šumadija
Veteran
3
3
08.04.2017 15:30 3 : 3
08.04
15:30
Napredak
Feniks
4
0
08.04.2017 15:30 4 : 0
08.04
16:30
Lipar
Dra┼żmirovac
1
1
08.04.2017 16:30 1 : 1
08.04
16:30
Doma─çin
Dobra Voda
3
2
08.04.2017 16:30 3 : 2
08.04
16:00
Trstenica
Crvena Zastava
7
0
08.04.2017 16:00 7 : 0
08.04
16:00
Zadrugar
Tornado
4
1
08.04.2017 16:00 4 : 1
08.04
17:00
Petka
Šumadinac
5
0
08.04.2017 17:00 5 : 0
08.04
16:00
Sutjeska
Jedinstvo
4
0
08.04.2017 16:00 4 : 0
08.04
16:00
Grbalj
De─Źi─ç
0
1
08.04.2017 16:00 0 : 1
08.04
16:00
OFK Petrovac
Zeta
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
08.04
16:00
Rudar
Mladost
0
1
08.04.2017 16:00 0 : 1
08.04
16:00
Iskra
Budu─çnost
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
16:00
Bokelj
Lov─çen
0
1
08.04.2017 16:00 0 : 1
08.04
16:00
Polimlje
Gusinje
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
16:30
Gorštak
Drezga
0
5
08.04.2017 16:30 0 : 5
08.04
17:00
Partizan
Radnik
2
1
08.04.2017 17:00 2 : 1
08.04
15:30
Ma─Źva
OFK Od┼żaci
0
0
08.04.2017 15:30 0 : 0
08.04
15:30
Jagodina
Sindjeli─ç
1
0
08.04.2017 15:30 1 : 0
08.04
18:30
Bournemouth
Chelsea
1
3
08.04.2017 18:30 1 : 3
08.04
16:00
Manchester City
Hull
3
1
08.04.2017 16:00 3 : 1
08.04
16:00
Middlesbrough
Burnley
0
0
08.04.2017 16:00 0 : 0
08.04
16:00
Stoke
Liverpool
1
2
08.04.2017 16:00 1 : 2
08.04
13:30
Tottenham
Watford
4
0
08.04.2017 13:30 4 : 0
08.04
16:00
WBA
Southampton
0
1
08.04.2017 16:00
WBA
0 : 1
08.04
16:00
West Ham
Swansea
1
0
08.04.2017 16:00 1 : 0
08.04
15:30
Schalke 04
Wolfsburg
4
1
08.04.2017 15:30 4 : 1
08.04
15:30
K├Âln
Borussia M'gladbach
2
3
08.04.2017 15:30 2 : 3
08.04
15:30
Hamburger SV
Hoffenheim
2
1
08.04.2017 15:30 2 : 1
08.04
15:30
Freiburg
Mainz 05
1
0
08.04.2017 15:30 1 : 0
08.04
15:30
RB Leipzig
Bayer Leverkusen
1
0
08.04.2017 15:30 1 : 0
08.04
18:30
Bayern
Borussia Dortmund
4
1
08.04.2017 18:30 4 : 1
08.04
20:45
Juventus
Chievo
2
0
08.04.2017 20:45 2 : 0
08.04
15:00
Empoli
Pescara
1
1
08.04.2017 15:00 1 : 1
08.04
18:00
Atalanta
Sassuolo
1
1
08.04.2017 18:00 1 : 1
08.04
20:00
Nancy
Rennes
3
0
08.04.2017 20:00 3 : 0
08.04
20:00
Bordeaux
Metz
3
0
08.04.2017 20:00 3 : 0
08.04
20:00
Lyon
Lorient
1
4
08.04.2017 20:00 1 : 4
08.04
20:00
Dijon
Bastia
1
2
08.04.2017 20:00 1 : 2
08.04
17:00
Angers
Monaco
0
1
08.04.2017 17:00 0 : 1
08.04
20:00
Caen
Montpellier
0
2
08.04.2017 20:00 0 : 2
08.04
13:00
Espanyol
Alav├ęs
1
0
08.04.2017 13:00 1 : 0
08.04
16:15
Real Madrid
Atl├ętico Madrid
1
1
08.04.2017 16:15 1 : 1
08.04
20:45
Málaga
Barcelona
2
0
08.04.2017 20:45 2 : 0
08.04
18:30
Sevilla
La Coru├▒a
4
2
08.04.2017 18:30 4 : 2
08.04
Majdanpek
Radni─Źki 2012
3
0
08.04.2017 3 : 0
08.04
Leva─Ź
Knja┼żevac 2015
1
3
08.04.2017 1 : 3
08.04
Sremice
Ba─Źka ┼Żabalj
3
1
08.04.2017 3 : 1
08.04
16:00
Po┼żega
Unafortuna
5
2
08.04.2017 16:00 5 : 2
08.04
11:00
Radni─Źki (N)
Spartak ┼ŻK
1
0
08.04.2017 11:00 1 : 0
08.04
13:30
─îukari─Źki
Lokomotiva
4
1
08.04.2017 13:30 4 : 1
08.04
10:00
Partizan
Brodarac
1
4
08.04.2017 10:00 1 : 4
08.04
11:00
OFK Beograd
Vojvodina
1
2
08.04.2017 11:00 1 : 2
08.04
11:00
Radni─Źki (P)
Napredak
3
2
08.04.2017 11:00 3 : 2
08.04
12:00
Crvena zvezda
Vo┼żdovac
2
0
08.04.2017 12:00 2 : 0
08.04
11:00
Go─Ź
Radni─Źki 1923
1
2
08.04.2017 11:00 1 : 2
08.04
16:00
Budu─çnost (K)
Jošanica
4
0
08.04.2017 16:00 4 : 0
08.04
11:00
Partizan
Šumadija 1903
1
3
08.04.2017 11:00 1 : 3
08.04
11:00
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo
08.04.2017 11:00
08.04
Morava
Homoljac
0
1
08.04.2017 0 : 1
08.04
Smederevo 1924
Mladi borac
12
0
08.04.2017 12 : 0
08.04
Radni─Źki 1926
Šumadija
3
0
08.04.2017 3 : 0
08.04
Karadjordje
VGSK
3
2
08.04.2017 3 : 2
08.04
11:00
Mihajlovac
Šapine
2
1
08.04.2017 11:00 2 : 1
08.04
11:00
Zemun
Studentski Grad
3
0
08.04.2017 11:00 3 : 0
08.04
09:00
Internacional
Be┼żanija
4
2
08.04.2017 09:00 4 : 2
08.04
11:00
Radni─Źki (NB)
Kolubara
2
2
08.04.2017 11:00 2 : 2
08.04
11:00
Budu─çnost
Proleter
1
6
08.04.2017 11:00 1 : 6
08.04
15:00
Omladinac 1927
Borac (Sa)
5
2
08.04.2017 15:00 5 : 2
08.04
16:00
Dolina
Strela
5
3
08.04.2017 16:00 5 : 3
08.04
16:00
Glogonj
Polet
2
1
08.04.2017 16:00 2 : 1
08.04
16:00
Jugoslavija
Borac (St)
0
1
08.04.2017 16:00 0 : 1
08.04
Sloboda
Udarnik
8
2
08.04.2017 8 : 2
08.04
10:00
Trudbenik
Zmaj 1953
2
5
08.04.2017 10:00 2 : 5
08.04
11:00
Brodarac 1947
Vr─Źin
4
0
08.04.2017 11:00 4 : 0
08.04
11:00
Omladinac
Budu─çnost
2
1
08.04.2017 11:00 2 : 1
08.04
10:15
BSK 1925
Srem
5
1
08.04.2017 10:15 5 : 1
08.04
10:00
Sremcica
Postar 1930
2
0
08.04.2017 10:00 2 : 0
08.04
16:00
Minel
Milutinac
3
0
08.04.2017 16:00 3 : 0
08.04
13:00
Dunavac Grocka
Seceranac Ada
5
3
08.04.2017 13:00 5 : 3
08.04
18:30
011 MK
Radni─Źki MK
2
3
08.04.2017 18:30 2 : 3
08.04
11:00
Rad MK
Sin─Ĺeli─ç MK
3
1
08.04.2017 11:00 3 : 1
08.04
10:00
Vo┼żdovac MK
BASK MK
4
2
08.04.2017 10:00 4 : 2
08.04
10:00
BSK Bor─Źa MK
Brodarac MK
3
3
08.04.2017 10:00 3 : 3
08.04
14:00
Palilulac MK
IMT MK
3
2
08.04.2017 14:00 3 : 2
08.04
13:15
Brodarac 1947 MK
Stepojevac Vaga MK
1
3
08.04.2017 13:15 1 : 3
08.04
11:00
Šumadinac MK
Zemun B MK
1
3
08.04.2017 11:00 1 : 3
08.04
11:00
Moravac Orion
Spartak ┼ŻK
2
2
08.04.2017 11:00 2 : 2
08.04
11:00
─îukari─Źki
Zemun
1
1
08.04.2017 11:00 1 : 1
08.04
12:00
Partizan
Brodarac
6
0
08.04.2017 12:00 6 : 0
08.04
13:30
OFK Beograd
Vojvodina
1
1
08.04.2017 13:30 1 : 1
08.04
10:00
Crvena zvezda
Studentski Grad
5
0
08.04.2017 10:00 5 : 0
08.04
13:00
Kiker
Rad
1
1
08.04.2017 13:00 1 : 1
Rad
08.04
11:00
Borac (NS)
Dinamo 1945
1
2
08.04.2017 11:00 1 : 2
08.04
12:00
Petar Pua─Źa
Novi Sad 1921
3
3
08.04.2017 12:00 3 : 3
08.04
15:00
In─Ĺija
Radni─Źki (SM)
3
1
08.04.2017 15:00 3 : 1
08.04
12:00
Radni─Źki (NP)
Indeks
4
3
08.04.2017 12:00 4 : 3
08.04
13:00
Bane
Šumadija 1903
5
0
08.04.2017 13:00 5 : 0
08.04
13:00
Apolon 4
Rudar
6
0
08.04.2017 13:00 6 : 0
08.04
10:00
Nacional AG
Sloga (K)
1
3
08.04.2017 10:00 1 : 3
08.04
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Radni─Źki (V)
0
0
08.04.2017 12:00 0 : 0
08.04
12:00
Savacium
Loznica
3
6
08.04.2017 12:00 3 : 6
08.04
12:00
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar
08.04.2017 12:00
08.04
09:00
Sindjelic
Teleoptik
0
2
08.04.2017 09:00 0 : 2
08.04
09:00
Mladenovac
BSK
2
4
08.04.2017 09:00 2 : 4
BSK
08.04
11:00
011
BASK
5
2
08.04.2017 11:00
011
5 : 2
08.04
12:15
BSK 1925
Radnicki (NB)
0
2
08.04.2017 12:15 0 : 2
08.04
13:00
Kolubara
Lokomotiva
1
2
08.04.2017 13:00 1 : 2
08.04
14:00
PKB
Vo┼żdovac
0
3
08.04.2017 14:00
PKB
0 : 3
08.04
Omladinac
Budu─çnost
08.04.2017 :
08.04
11:00
Podunavac
Crvena zvezda
3
1
08.04.2017 11:00 3 : 1
08.04
Pobeda
Cerovac 2013
08.04.2017 :
08.04
Polet
Šumadija
08.04.2017 :
08.04
16:00
Jedinstvo
Sloven
1
3
08.04.2017 16:00 1 : 3
08.04
Mladost
Borac
1
7
08.04.2017 1 : 7
08.04
17:00
Radni─Źki
Slavia
4
4
08.04.2017 17:00 4 : 4
08.04
12:00
Mladost (O)
Tempo
3
1
08.04.2017 12:00 3 : 1
08.04
13:00
Posavina
Crvena Zastava
3
5
08.04.2017 13:00 3 : 5
08.04
10:00
Jedinstvo
Buducnost
4
2
08.04.2017 10:00 4 : 2
08.04
13:00
Rvati
Strelac
0
0
08.04.2017 13:00 0 : 0
08.04
14:00
Be┼żanija
Dorcol
2
2
08.04.2017 14:00 2 : 2
08.04
12:00
BSK Bor─Źa MK
─îukari─Źki MK
0
0
08.04.2017 12:00 0 : 0
08.04
13:00
Rad MK
Internacional MK
2
0
08.04.2017 13:00 2 : 0
08.04
15:00
Vo┼żdovac MK
FSFV MK
13
0
08.04.2017 15:00 13 : 0
08.04
16:00
Šumadija 1962 MK
Crvena Zvezda MML MK
2
3
08.04.2017 16:00 2 : 3
08.04
13:00
Leštane MK
011 MK
1
0
08.04.2017 13:00 1 : 0
08.04
14:00
OFK Beograd MK
Brodarac MK
6
0
08.04.2017 14:00 6 : 0
08.04
14:00
IMT MK
Lokomotiva MK
1
3
08.04.2017 14:00 1 : 3
08.04
14:30
13. Maj MK
OFK Beograd V MK
7
3
08.04.2017 14:30 7 : 3
08.04
15:30
DIF MK
Zmaj 1953 MK
2
0
08.04.2017 15:30 2 : 0
08.04
17:00
In─Ĺija
Radni─Źki (SM)
0
4
08.04.2017 17:00 0 : 4
08.04
10:00
Radni─Źki (NP)
Indeks
3
2
08.04.2017 10:00 3 : 2
08.04
12:00
Tutin
Kosmet
0
4
08.04.2017 12:00 0 : 4
08.04
10:00
Drina
OFK Ose─Źina
1
0
08.04.2017 10:00 1 : 0
08.04
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Radni─Źki (V)
1
0
08.04.2017 10:00 1 : 0
08.04
10:00
Savacijum
Loznica
1
0
08.04.2017 10:00 1 : 0
08.04
10:00
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar
0
1
08.04.2017 10:00 0 : 1
08.04
Kolonija 11421
GFK Jasenica 1911
1
1
08.04.2017 1 : 1
08.04
Smederevo 1924
Zvi┼żd