XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
22/23.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
22.10.2016 13:30
Radnički 1923
2 : 1
Smederevo 1924
Šapine
Šapine
4 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
22.10.2016 13:30
Šapine
4 : 1
Mihajlovac 1934
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
23.10.2016 13:30
Železničar
2 : 1
Polet (LJ)
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
22.10.2016 13:30
Mokra Gora
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
FAP
Priboj
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
22.10.2016 13:30
FAP
1 : 1
Zlatibor (Č)
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Loznica
Loznica
22.10.2016 13:30
Sloga (P)
2 : 1
Loznica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
22.10.2016 13:30
Šumadija 1903
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
02.11.2016 13:30
Jošanica
1 : 1
Karađorđe (T)
02.11.2016 18:05 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 11 7 3 1 24
2 Šapine 11 7 2 2 23
3 Budućnost Krušik 2014 11 6 2 3 20
4 Sloga (P) 11 5 4 2 19
5 Smederevo 1924 11 5 2 4 17
6 Loznica 11 4 3 4 15
7 Mokra Gora 11 4 3 4 15
8 Karađorđe (T) 11 4 2 5 14
9 FAP 11 4 2 5 14
10 Jedinstvo Putevi 11 4 1 6 13
11 Mihajlovac 1934 11 2 7 2 13
12 Polet (LJ) 11 3 3 5 12
13 Zlatibor (Č) 11 3 3 5 12
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Železničar 11 3 3 5 12
15 Jošanica 11 1 7 3 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Šumadija 1903 11 2 1 8 7

12.kolo
Sledeće kolo
29/30.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Karađorđe (T)
Topola
29.10.2016 13:30
Smederevo 1924
2 : 0
Karađorđe (T)
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 4
Jošanica
Novi Pazar
30.10.2016 13:30
Jedinstvo Putevi
1 : 4
Jošanica
Loznica
Loznica
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
29.10.2016 13:30
Loznica
3 : 1
Šumadija 1903
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 3
Sloga (P)
Požega
29.10.2016 13:30
Zlatibor (Č)
0 : 3
Sloga (P)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
FAP
Priboj
29.10.2016 13:30
Budućnost Krušik 2014
3 : 0
FAP
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
30.10.2016 13:30
Polet (LJ)
3 : 2
Mokra Gora
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
30.10.2016 13:30
Mihajlovac 1934
3 : 0
Železničar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Šapine
Šapine
29.10.2016 13:30
Radnički 1923
2 : 0
Šapine
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje