XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 653 utakmica za dan
Subota, 29 Oktobar 2016


Fudbal

Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Železničar
Pančevo
29.10.2016 13:30
Omladinac
2 : 0
Železničar
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.10.2016 13:30
Bačka 1901
3 : 1
Radnički (SM)
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 1
TSC
Bačka Topola
29.10.2016 13:30
Bratstvo 1946
2 : 1
TSC
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
29.10.2016 13:30
Radnički (Š)
0 : 1
Radnički (Zr)
Cement
Beočin
0 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
29.10.2016 13:30
Cement
0 : 0
Crvena zvezda (NS)
Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
29.10.2016 13:30
Vršac
2 : 0
Radnički (NP)
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Karađorđe (T)
Topola
29.10.2016 13:30
Smederevo 1924
2 : 0
Karađorđe (T)
Loznica
Loznica
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
29.10.2016 13:30
Loznica
3 : 1
Šumadija 1903
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 3
Sloga (P)
Požega
29.10.2016 13:30
Zlatibor (Č)
0 : 3
Sloga (P)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
FAP
Priboj
29.10.2016 13:30
Budućnost Krušik 2014
3 : 0
FAP
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Šapine
Šapine
29.10.2016 13:30
Radnički 1923
2 : 0
Šapine
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
OFK Sinđelić
Niš
29.10.2016 14:00
Jedinstvo (B)
1 : 1
OFK Sinđelić
Dunav
Prahovo
1 : 1
Radan
Lebane
29.10.2016 14:00
Dunav
1 : 1
Radan
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
29.10.2016 14:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Trstenik PPT
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 0
Timok
Zaječar
29.10.2016 14:00
Radnički (S)
0 : 0
Timok
Tabane 1970
Jagodina
7 : 4
Sloga (D)
Despotovac
29.10.2016 14:00
Tabane 1970
7 : 4
Sloga (D)
Sopot
Sopot
2 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
29.10.2016 13:30
Sopot
2 : 2
Stepojevac Vaga
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Dorćol
Beograd
29.10.2016 13:30
Teleoptik
3 : 0
Dorćol
BASK
Beograd
4 : 1
Prva Iskra
Barič
29.10.2016 10:00
BASK
4 : 1
Prva Iskra
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
29.10.2016 11:00
GSP Polet
0 : 0
Crvena Zvezda
Polet (K)
Karavukovo
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
29.10.2016 13:30
Polet (K)
3 : 0
Zadrugar
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
29.10.2016 13:30
Sloga (Č)
2 : 0
Budućnost (G)
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
29.10.2016 13:30
Mladost APA
3 : 0
Tekstilac
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
29.10.2016 13:30
Srbobran
1 : 1
Radnički (S)
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Tisa (A)
Adorjan
29.10.2016 13:30
Bečej 1918
2 : 1
Tisa (A)
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 0
Tavankut
Tavankut
29.10.2016 13:30
OFK Vrbas
0 : 0
Tavankut
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
29.10.2016 13:30
Budućnost (SC)
4 : 1
Radnički (K)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
29.10.2016 13:30
Kozara
3 : 2
Radnički (S)
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
29.10.2016 13:30
Proleter (BK)
0 : 0
Sloboda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
29.10.2016 13:30
Jedinstvo (NB)
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 1
Sloga
Plandište
29.10.2016 13:30
Dinamo 1945
6 : 1
Sloga
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 1
Borac
Novi Sad
29.10.2016 13:30
Jedinstvo (SP)
5 : 1
Borac
Veternik
Veternik
1 : 1
Sofeks
Futog
29.10.2016 13:30
Veternik
1 : 1
Sofeks
Sloga
Erdevik
2 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
29.10.2016 13:30
Sloga
2 : 2
Hajduk 1925 Podunavac
ŽSK
Žabalj
0 : 2
Index
Novi Sad
29.10.2016 13:30
ŽSK
0 : 2
Index
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 0
Miokovci
Miokovci
29.10.2016 13:30
Takovo
5 : 0
Miokovci
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
29.10.2016 13:30
Sloga
0 : 0
Trepča
Radnički 1926
Požarevac
1 : 1
Zvižd
Kučevo
29.10.2016 13:30
Radnički 1926
1 : 1
Zvižd
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
29.10.2016 13:30
Šumadija (A)
1 : 0
Mladi radnik 1940
VGSK
Veliko Gradište
4 : 3
Borac (Ž)
Žabari
29.10.2016 13:30
VGSK
4 : 3
Borac (Ž)
Morava
Velika Plana
0 : 0
RSK
Rabrovo
29.10.2016 13:30
Morava
0 : 0
RSK
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 0
Sevojno
Sevojno
29.10.2016 13:30
Jedinstvo 1945
2 : 0
Sevojno
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Rtanj
Boljevac
29.10.2016 14:00
Đerdap
1 : 1
Rtanj
BSK
Bogovina
1 : 3
Brodoremont
Kladovo
29.10.2016 14:00
BSK
1 : 3
Brodoremont
Napredak
Aleksinac
0 : 0
Svrljig
Svrljig
29.10.2016 14:00
Napredak
0 : 0
Svrljig
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Sloga
Ćićevac
29.10.2016 14:00
SFS Borac
1 : 0
Sloga
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Juhor
Obrež
29.10.2016 14:00
Žitorađa
3 : 0
Juhor
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
29.10.2016 14:00
OFK Kosanica
3 : 1
Bošnjane
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Levač
Rekovac
29.10.2016 14:00
Morava 1918
1 : 1
Levač
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Kopaonik
Brus
29.10.2016 14:00
OFK Topličanin
3 : 0
Kopaonik
Lužnica
Babušnica
0 : 0
Budućnost (O)
Orašje
29.10.2016 14:00
Lužnica
0 : 0
Budućnost (O)
Sloga (L)
Leskovac
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
29.10.2016 14:00
Sloga (L)
0 : 1
Jedinstvo (GM)
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
29.10.2016 14:00
Pčinja
2 : 1
Vranjska Banja
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
29.10.2016 13:30
Jedinstvo
0 : 0
Borac (O)
Avala
Beli Potok
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
29.10.2016 13:30
Avala
1 : 1
Lokomotiva
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
29.10.2016 14:00
Panonija IM Topola
0 : 2
Radnički 1905
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
29.10.2016 14:00
Obilić
4 : 1
Proleter (Nj)
Jadran (F)
Feketić
4 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
29.10.2016 14:00
Jadran (F)
4 : 1
Proleter (RS)
Polet (S)
Sivac
3 : 2
Slavija
Pivnice
29.10.2016 13:30
Polet (S)
3 : 2
Slavija
Mladost (K)
Kruščić
0 : 0
Rusin
Ruski Krstur
29.10.2016 13:30
Mladost (K)
0 : 0
Rusin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
29.10.2016 15:00
Jedinstvo Stević
2 : 1
Jugoslavija
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Borac (St)
Starčevo
29.10.2016 15:00
BAK
2 : 0
Borac (St)
OFK Kikinda
Kikinda
8 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
29.10.2016 13:30
OFK Kikinda
8 : 1
Omladinac
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 4
Begej
Žitište
29.10.2016 13:30
Proleter 2006
0 : 4
Begej
Naftagas (E)
Elemir
2 : 1
Lehel
Mužlja
29.10.2016 13:30
Naftagas (E)
2 : 1
Lehel
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 1
Borac
Klenak
29.10.2016 13:30
1. Maj Ruma
1 : 1
Borac
Partizan
Vitojevci
4 : 1
Rudar
Vrdnik
29.10.2016 13:30
Partizan
4 : 1
Rudar
Sloven
Ruma
0 : 0
Hajduk
Divoš
29.10.2016 13:30
Sloven
0 : 0
Hajduk
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
29.10.2016 13:30
Mitros
1 : 0
Podrinje
OFK Sirig
Sirig
2 : 3
Jugović
Kać
29.10.2016 13:30
OFK Sirig
2 : 3
Jugović
Mladost
Novi Sad
1 : 1
Tatra
Kisač
29.10.2016 13:30
Mladost
1 : 1
Tatra
Omladinac
Novo Selo
7 : 2
Mataruge
Mataruge
29.10.2016 14:00
Omladinac
7 : 2
Mataruge
Rudar
Baljevac
4 : 1
Radnik
Ušće
29.10.2016 14:00
Rudar
4 : 1
Radnik
Sloga D
Desimirovac
1 : 4
Mladost
Pajazitovo
29.10.2016 14:00
Sloga D
1 : 4
Mladost
Ćava
Grošnica
2 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
29.10.2016 14:00
Ćava
2 : 0
Vinogradi DB
Slatina
Slatina
7 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
29.10.2016 13:30
Slatina
7 : 0
Jedinstvo (GG)
Cerovac 2013
Cerovac
1 : 0
Podunavac
Udovice
29.10.2016 14:00
Cerovac 2013
1 : 0
Podunavac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Makce
Makce
29.10.2016 13:30
Trgovački
2 : 1
Makce
Rudar 2001
Kostolac
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
29.10.2016 13:30
Rudar 2001
1 : 1
Sloga (B)
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
29.10.2016 13:30
Radnički Šabački
2 : 0
Mladost (PP)
Sindjelić
Lipnica
3 : 2
Jedinstvo
Štitar
29.10.2016 13:30
Sindjelić
3 : 2
Jedinstvo
Junior Novo Naselje
Valjevo
5 : 1
Mladost
Dračić
29.10.2016 13:30
Junior Novo Naselje
5 : 1
Mladost
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Lazarica
Prilipac
29.10.2016 13:30
Prvi partizan
1 : 1
Lazarica
Poreč
Donji milanovac
8 : 0
Blizna
Blizna
29.10.2016 14:00
Poreč
8 : 0
Blizna
Zlot
Zlot
3 : 1
Polom
Leskovo
29.10.2016 14:00
Zlot
3 : 1
Polom
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Krivelj
Krivelj
29.10.2016 14:00
Rudna Glava
3 : 0
Krivelj
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
9 : 1
Naisus 1977
Rožina
29.10.2016 14:00
Crvena Zvezda
9 : 1
Naisus 1977
Resavac
Subotica
0 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
29.10.2016 13:30
Resavac
0 : 0
OFK Bratstvo
FUD
Brus
5 : 1
Mladi radnik
Bačina
29.10.2016 13:30
FUD
5 : 1
Mladi radnik
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
2 : 4
Trbunje
Trbunje
29.10.2016 14:00
Nikodije Stojanović Tatko
2 : 4
Trbunje
Real
Jasenica (Žitorađa)
4 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
29.10.2016 14:30
Real
4 : 0
Pobeda
Polet
Samarinovac
3 : 1
Partizanski put
Grudaš
29.10.2016 14:30
Polet
3 : 1
Partizanski put
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 1
Vulkan
Brenica
29.10.2016 14:00
AZ Borac 2014
2 : 1
Vulkan
Zvezda
Blato
1 : 3
Borac
Barje Čiflik
29.10.2016 14:00
Zvezda
1 : 3
Borac
Vladimir Durković
Berilovac
10 : 0
Napredak
Izvor
29.10.2016 14:00
Vladimir Durković
10 : 0
Napredak
Radnički
Velika Hoča
1 : 0
Gračanica
Gračanica
29.10.2016
Radnički
1 : 0
Gračanica
Ugljare
Ugljare
0 : 4
Polet
Laplje Selo
29.10.2016
Ugljare
0 : 4
Polet
Brezovica
Štrpce
3 : 2
Čaglavica
Čaglavica
29.10.2016
Brezovica
3 : 2
Čaglavica
Gracko
Staro Gracko
6 : 0
Gračanica
Gračanica
29.10.2016
Gracko
6 : 0
Gračanica
Sitnica
Lepina
1 : 2
Polet
Laplje Selo
29.10.2016
Sitnica
1 : 2
Polet
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Ugljare
Ugljare
29.10.2016
Radnički
3 : 0
Ugljare
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Komgrap
Beograd
29.10.2016 13:30
Brodarac
1 : 1
Komgrap
Šumadija
Šopić
2 : 2
Mladost (B)
Baroševac
29.10.2016 13:30
Šumadija
2 : 2
Mladost (B)
Napredak
Medoševac
1 : 0
Polet
Grabovac
29.10.2016 13:30
Napredak
1 : 0
Polet
Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Strelac
Mislođin
29.10.2016 13:30
Zabrežje
1 : 0
Strelac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 2
Radnički
Rudovci
29.10.2016 13:30
TEK Sloga
4 : 2
Radnički
Radnički (T)
Tekija
3 : 4
Mladost (S)
Sikirica
29.10.2016 13:30
Radnički (T)
3 : 4
Mladost (S)
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 1
Planinac 2015
Podgorac
29.10.2016 14:00
Pobeda 1976
1 : 1
Planinac 2015
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
4 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
29.10.2016 14:00
OFK Sloga (D)
4 : 2
Mladi Radnik
Gredetin
Gredetin
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
29.10.2016 14:00
Gredetin
3 : 0
OFK Draževac
Polet (V)
Vitoševac
2 : 4
Jedinstvo
Bobovište
29.10.2016 14:00
Polet (V)
2 : 4
Jedinstvo
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Napredak 1976
Jošanica
29.10.2016 14:00
Hajduk
0 : 1
Napredak 1976
Mladost
Resnik
3 : 7
Slemen
Milušinac
29.10.2016 14:00
Mladost
3 : 7
Slemen
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
29.10.2016 13:30
Bratstvo
1 : 2
Marjan MB
Gradac
Konopnica
4 : 1
Lemind
Leskovac
29.10.2016 13:30
Gradac
4 : 1
Lemind
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 2
BUSK
Novi Beograd
29.10.2016 13:30
Studenski Grad
1 : 2
BUSK
Sparta Železnik
Železnik
1 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
29.10.2016 13:30
Sparta Železnik
1 : 3
Posavac Tišma
Atakante
Beograd
3 : 0
Petrovčić
Petrovčić
29.10.2016 13:30
Atakante
3 : 0
Petrovčić
Sloboda
Stara Moravica
1 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
29.10.2016 15:00
Sloboda
1 : 3
Vojvodina
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Borac
Obrovac
29.10.2016 14:00
Tvrdjava
2 : 1
Borac
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Moskva
Budisava
29.10.2016 13:30
Železničar
0 : 1
Moskva
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
29.10.2016 13:30
Fruškogorski partizan
1 : 2
Jedinstvo
Partizan
Vrba
0 : 3
Popovići
Popovići
29.10.2016 16:30
Partizan
0 : 3
Popovići
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Erdoglija
Kragujevac
29.10.2016 14:00
Seljak
3 : 0
Erdoglija
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Divostin
Kragujevac
29.10.2016 14:00
21. oktobar
2 : 3
Divostin
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
Košutnjak
Kragujevac
29.10.2016 14:00
Kremenac
1 : 2
Košutnjak
Korićani
Korićani
1 : 0
Zastava
Kragujevac
29.10.2016 14:00
Korićani
1 : 0
Zastava
Hajduk
Jovanovac
2 : 3
Maršić
Maršić
29.10.2016 14:00
Hajduk
2 : 3
Maršić
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
29.10.2016 14:00
OFK Žeželj
1 : 0
OFK Bagremar
Bjelica
Milatovići
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
29.10.2016 14:30
Bjelica
4 : 1
Vrelo
Sparta
Grabovica
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
29.10.2016 13:30
Sparta
3 : 0
Mladost 09
Ozremica
Beršići
5 : 4
Šilopaj
Šilopaj
29.10.2016 13:30
Ozremica
5 : 4
Šilopaj
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 0
Pobeda (S)
Sepci
29.10.2016 13:30
Omladinac (V)
1 : 0
Pobeda (S)
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
29.10.2016 13:30
Mladost (R)
3 : 2
Stig (MC)
Polet (V)
Voluja
1 : 2
Železničar
Požarevac
29.10.2016 13:30
Polet (V)
1 : 2
Železničar
Jadar (S)
Stupnica
4 : 1
Sloga (S)
Straža
29.10.2016 13:30
Jadar (S)
4 : 1
Sloga (S)
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
29.10.2016 13:30
Vrelo Sport
3 : 2
Dimitrije Tucović
Rubribreza
Rubribreza
5 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
29.10.2016 13:30
Rubribreza
5 : 0
OFK Stublenica
Kalenić
Kalenić
3 : 2
Rudar
Radljevo
29.10.2016 13:30
Kalenić
3 : 2
Rudar
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 2
Proleter
Bajevac
29.10.2016 13:30
Polet (DL)
2 : 2
Proleter
Crvena Jabuka
Ub
2 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
29.10.2016 13:30
Crvena Jabuka
2 : 2
OFK Paljuvi
GP Zlatibor
Užice
7 : 0
Višesava
Bajina Bašta
29.10.2016 15:00
GP Zlatibor
7 : 0
Višesava
Policajac 92
Užice
0 : 0
Raketa
Užice
29.10.2016 15:00
Policajac 92
0 : 0
Raketa
BSK
Bela Voda
3 : 2
Budućnost
Kaonik
29.10.2016 13:30
BSK
3 : 2
Budućnost
Sloga
Majdevo
3 : 0
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
29.10.2016 13:30
Sloga
3 : 0
Knez Lazar
Kapidžija
Kapidžija
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
29.10.2016 13:30
Kapidžija
2 : 0
Jedinstvo 1936
Dedina
Dedina
2 : 1
Čarapan
Kruševac
29.10.2016 13:30
Dedina
2 : 1
Čarapan
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Sloga
Lozna
29.10.2016 13:30
Jugovići
1 : 0
Sloga
Poštar
Beograd
1 : 1
Dedinje
Beograd
29.10.2016 13:30
Poštar
1 : 1
Dedinje
Mladost (G)
Guberevac
6 : 1
Popović
Popovići
29.10.2016 15:30
Mladost (G)
6 : 1
Popović
Vis
Parcani
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
29.10.2016 15:30
Vis
3 : 0
Nemenikuće
Senjak
Pirot
5 : 1
Sloboda
Rasnica
29.10.2016 14:00
Senjak
5 : 1
Sloboda
Mladost
Mali Suvodol
2 : 5
Rajko Mitić
Bela Palanka
29.10.2016 14:00
Mladost
2 : 5
Rajko Mitić
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Durlan Siti
Niš
29.10.2016 14:00
Omladinac
3 : 0
Durlan Siti
Moravac
Čečina
5 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
29.10.2016 14:00
Moravac
5 : 1
Marina Kutina
Grkinja
Grkinja
3 : 0
Mekiš
Mekiš
29.10.2016 14:00
Grkinja
3 : 0
Mekiš
Kosovo
Zvezdan
2 : 4
Kastrum
Gamzigrad
29.10.2016 14:00
Kosovo
2 : 4
Kastrum
Sport
Bezdan
1 : 1
Partizan
Kupusina
29.10.2016 13:30
Sport
1 : 1
Partizan
Rastina 1918
Rastina
3 : 0
OFK Metalac
Sombor
29.10.2016 13:30
Rastina 1918
3 : 0
OFK Metalac
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 0
Polet
Jalovik
29.10.2016 13:30
Jedinstvo 2014
3 : 0
Polet
Provo 2015
Provo
1 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
29.10.2016 13:30
Provo 2015
1 : 0
Skupljen 2013
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
6 : 3
Todorovce
Todorovce
29.10.2016 14:00
Gornje Sinkovce
6 : 3
Todorovce
Turekovac
Turekovac
2 : 3
Rudar 1973
Rudare
29.10.2016 14:00
Turekovac
2 : 3
Rudar 1973
Veternica
Leskovac
3 : 1
Jašunja
Jašunja
29.10.2016 14:00
Veternica
3 : 1
Jašunja
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 4
BSK
Brajkovac
29.10.2016 13:30
Mladost (Č)
1 : 4
BSK
Borac (A)
Arapovac
0 : 5
Sloboda
Stubica
29.10.2016 13:30
Borac (A)
0 : 5
Sloboda
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
2 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
29.10.2016 13:30
Rudar Kostolac 2008
2 : 3
Ljubičevo
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Mip Majdan
Požarevac
29.10.2016 13:30
Dunav
5 : 1
Mip Majdan
Beljanica
Strmosten
11 : 1
Mladi borac
Trucevac
29.10.2016 13:30
Beljanica
11 : 1
Mladi borac
Planinac
Panjevac
3 : 3
Orlovi
Jasenovo
29.10.2016 13:30
Planinac
3 : 3
Orlovi
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 0
Vinogradar
Riljac
29.10.2016 14:00
Kamenorezac 76
2 : 0
Vinogradar
Radnik
Davidovac
8 : 0
Vihor
Golubovac
29.10.2016 14:00
Radnik
8 : 0
Vihor
Granit
Radalj
0 : 3
Hajduk
Ribarica
29.10.2016 13:30
Granit
0 : 3
Hajduk
Luk
Voćnjak
1 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
29.10.2016 13:30
Luk
1 : 2
Mladost (DB)
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 4
Mladost (J)
Jelenac
29.10.2016 13:30
Budućnost MI
2 : 4
Mladost (J)
Jedinstvo
Oplanić
3 : 2
Sloga
Zabojnica
29.10.2016 15:00
Jedinstvo
3 : 2
Sloga
Omladinac
Bogatić
0 : 4
Sloboda
Salaš Crnobarski
29.10.2016 13:30
Omladinac
0 : 4
Sloboda
Bojić
Bojić
1 : 3
Maovi MH
Maovi
29.10.2016 14:00
Bojić
1 : 3
Maovi MH
Pocerina
Jevremovac
11 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
29.10.2016 14:00
Pocerina
11 : 1
Zablaće
Metlić
Metlić
1 : 2
Volujac
Volujac
29.10.2016 14:00
Metlić
1 : 2
Volujac
Borac BTG
Batalage
1 : 6
Pričinović
Pocerski Pričinović
29.10.2016 14:00
Borac BTG
1 : 6
Pričinović
Partizan
Drenovac
3 : 0
Culjković
Culjković
29.10.2016 14:00
Partizan
3 : 0
Culjković
Metaloplastika
Šabac
3 : 0
Napredak
Ševarice
29.10.2016 14:00
Metaloplastika
3 : 0
Napredak
Pobeda
Ševica
1 : 1
BSK 2015
Velika Bresnica
29.10.2016 13:30
Pobeda
1 : 1
BSK 2015
Radenka
Radenka
0 : 1
Zviždic
Kučevo
29.10.2016 13:30
Radenka
0 : 1
Zviždic
Sloga
Mustapić
4 : 2
Neresnica
Neresnica
29.10.2016 13:30
Sloga
4 : 2
Neresnica
Ušće
Stalać
2 : 0
OFK Marenovo
Marenovo
29.10.2016 13:30
Ušće
2 : 0
OFK Marenovo
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 1
OFK Homolje
Žagubica
29.10.2016 13:30
Budućnost
3 : 1
OFK Homolje
Jasenovac
Krepoljin
3 : 1
Borac
Vukovac
29.10.2016 13:30
Jasenovac
3 : 1
Borac
Žitkovica
Žitkovica
6 : 1
OFK Vinci
Vinci
29.10.2016 13:30
Žitkovica
6 : 1
OFK Vinci
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
29.10.2016 14:00
Bratstvo 1975
3 : 0
Pobeda 1926
Šumadija
Sipić
2 : 4
Meteor
Lapovo
29.10.2016 13:30
Šumadija
2 : 4
Meteor
Sinđelić
Grabovac
1 : 6
Budućnost
Đurinac
29.10.2016 14:00
Sinđelić
1 : 6
Budućnost
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
29.10.2016 14:00
Mladi Radnik
3 : 0
Vinogradar
Nepričava
Nepričava
2 : 3
Sloga
Bogovađa
29.10.2016
Nepričava
2 : 3
Sloga
Lajkovac
Lajkovac
1 : 10
Ratkovac
Ratkovac
29.10.2016
Lajkovac
1 : 10
Ratkovac
Dobra Voda
Dobra Voda
7 : 0
Oniks
Lozovik
29.10.2016 14:00
Dobra Voda
7 : 0
Oniks
Domaćin
Kovačevac
4 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
29.10.2016 14:00
Domaćin
4 : 0
Dražmirovac
Lipar
Donji Račnik
3 : 4
Sloboda
Šuljkovac
29.10.2016 14:00
Lipar
3 : 4
Sloboda
Tornado
Drazevac
2 : 0
Munja
Baric
29.10.2016 14:00
Tornado
2 : 0
Munja
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 0
Skela
Skela
29.10.2016 14:00
Zadrugar
2 : 0
Skela
Roma
Iverić
2 : 4
Rojkovac
Obrenovac
29.10.2016 14:00
Roma
2 : 4
Rojkovac
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Bokelj
Kotor
29.10.2016 13:30
Grbalj
0 : 0
Bokelj
Mladost
Podgorica
1 : 0
Zeta
Golubovci
29.10.2016 13:30
Mladost
1 : 0
Zeta
Lovćen
Cetinje
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
29.10.2016 13:30
Lovćen
0 : 2
Sutjeska
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Rudar
Pljevlja
29.10.2016 13:30
Jedinstvo
0 : 0
Rudar
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 0
Dečić
Tuzi
29.10.2016 13:30
OFK Petrovac
3 : 0
Dečić
Iskra
Danilovgrad
0 : 3
Budućnost
Podgorica
29.10.2016 13:30
Iskra
0 : 3
Budućnost
Fair Play
Bijelo Polje
0 : 5
Gusinje
Gusinje
29.10.2016 13:00
Fair Play
0 : 5
Gusinje
Polimlje
Murino
4 : 2
Petnjica
Petnjica
29.10.2016 13:00
Polimlje
4 : 2
Petnjica
Brskovo
Mojkovac
4 : 0
OFK Borac
Bijelo Polje
29.10.2016 13:00
Brskovo
4 : 0
OFK Borac
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
4 : 0
Zabjelo
Podgorica
29.10.2016 14:00
OFK Mladost 1970
4 : 0
Zabjelo
Radnik
Surdulica
1 : 3
Partizan
Beograd
29.10.2016 17:00
Radnik
1 : 3
Partizan
Inđija
Inđija
1 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
29.10.2016 14:30
Inđija
1 : 0
OFK Odžaci
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Radnički
Pirot
29.10.2016 14:30
ČSK Pivara
0 : 0
Radnički
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
29.10.2016 14:30
OFK Beograd
0 : 2
Zemun
Crystal Palace
London
2 : 4
Liverpool
Liverpool
29.10.2016 18:30
Crystal Palace
2 : 4
Liverpool
Manchester Utd
Manchester
0 : 0
Burnley
Burnley
29.10.2016 16:00
Manchester Utd
0 : 0
Burnley
Middlesbrough
Middlesbrough
2 : 0
Bournemouth
Bournemouth
29.10.2016 16:00
Middlesbrough
2 : 0
Bournemouth
Tottenham
London
1 : 1
Leicester
Leicester
29.10.2016 16:00
Tottenham
1 : 1
Leicester
Watford
Watford
1 : 0
Hull
Hull
29.10.2016 16:00
Watford
1 : 0
Hull
WBA
West Bromwich
0 : 4
Manchester City
Manchester
29.10.2016 16:00
WBA
0 : 4
Manchester City
Sunderland
Sunderland
1 : 4
Arsenal
London
29.10.2016 13:30
Sunderland
1 : 4
Arsenal
Mainz 05
Mainz
2 : 0
Ingolstadt
Ingolstadt
29.10.2016 15:30
Mainz 05
2 : 0
Ingolstadt
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 2
Bayer Leverkusen
Leverkusen
29.10.2016 15:30
Wolfsburg
1 : 2
Bayer Leverkusen
Augsburg
Augsburg
1 : 3
Bayern
München
29.10.2016 15:30
Augsburg
1 : 3
Bayern
Werder
Bremen
1 : 3
Freiburg
Freiburg im Breisgau
29.10.2016 15:30
Werder
1 : 3
Freiburg
Darmstadt 98
Darmstadt
0 : 2
RB Leipzig
Leipzig
29.10.2016 15:30
Darmstadt 98
0 : 2
RB Leipzig
Borussia Dortmund
Dortmund
0 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
29.10.2016 18:30
Borussia Dortmund
0 : 0
Schalke 04
Bologna
Bologna
0 : 1
Fiorentina
Firenze
29.10.2016 18:00
Bologna
0 : 1
Fiorentina
Juventus
Torino
2 : 1
Napoli
Napoli
29.10.2016 20:45
Juventus
2 : 1
Napoli
Toulouse
Toulouse
1 : 2
Lyon
Lyon
29.10.2016 17:00
Toulouse
1 : 2
Lyon
Nancy
Nancy-Tomblaine
2 : 0
Caen
Caen
29.10.2016 20:00
Nancy
2 : 0
Caen
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Monaco
Monaco
29.10.2016 20:00
Saint-Étienne
1 : 1
Monaco
Lorient
Lorient
2 : 2
Montpellier
Montpellier
29.10.2016 20:00
Lorient
2 : 2
Montpellier
Bastia
Furiani
0 : 0
Dijon
Dijon
29.10.2016 20:00
Bastia
0 : 0
Dijon
Guingamp
Guingamp
1 : 0
Angers
Angers
29.10.2016 20:00
Guingamp
1 : 0
Angers
Sporting Gijón
Gijón
1 : 1
Sevilla
Sevilla
29.10.2016 13:00
Sporting Gijón
1 : 1
Sevilla
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 4
Real Madrid
Madrid
29.10.2016 16:15
Alavés
1 : 4
Real Madrid
Atlético Madrid
Madrid
4 : 2
Málaga
Málaga
29.10.2016 18:30
Atlético Madrid
4 : 2
Málaga
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Granada
Granada
29.10.2016 20:45
Barcelona
1 : 0
Granada
Spartak
Subotica
4 : 0
Sloga Radnički
Zemun
29.10.2016 14:00
Spartak
4 : 0
Sloga Radnički
Rad
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
29.10.2016 15:00
Rad
2 : 0
Mačva
Kolibri
Kuršumlija
0 : 4
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
29.10.2016 11:00
Kolibri
0 : 4
ŽGFK Lavice Dubočica
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Polet
Sivac
29.10.2016 14:00
Šumadija 1903
1 : 2
Polet
Radnički 2012
Niš
7 : 1
Majdanpek
Majdanpek
29.10.2016
Radnički 2012
7 : 1
Majdanpek
Knjaževac 2015
Knjaževac
3 : 0
Levač
Rekovac
29.10.2016
Knjaževac 2015
3 : 0
Levač
Napredak
Kruševac
4 : 0
Radnički (V)
Valjevo
29.10.2016 13:00
Napredak
4 : 0
Radnički (V)
Rad
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
29.10.2016 11:00
Rad
4 : 0
Jagodina
Mačva
Šabac
1 : 2
Čukarički
Beograd
29.10.2016
Mačva
1 : 2
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
29.10.2016 12:00
Crvena zvezda
3 : 0
Partizan
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
29.10.2016 13:00
Radnički (P)
2 : 0
OFK Beograd
Partizan
Cerovac
3 : 2
Budućnost (K)
Konarevo
29.10.2016 11:00
Partizan
3 : 2
Budućnost (K)
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
29.10.2016
Jošanica
2 : 2
Radnički 1923
Radnički Stobex
Klupci
2 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
29.10.2016 10:00
Radnički Stobex
2 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Železničar
Lajkovac
29.10.2016 14:00
Jedinstvo
2 : 0
Železničar
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Karadjordje
Topola
29.10.2016 13:30
Smederevo 1924
1 : 2
Karadjordje
Morava
Velika Plana
4 : 0
Mihajlovac
Mihajlovac
29.10.2016 13:30
Morava
4 : 0
Mihajlovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
7 : 2
Šapine
Šapine
29.10.2016 13:30
Sloga 33
7 : 2
Šapine
Homoljac
Žagubica
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
29.10.2016 13:30
Homoljac
1 : 2
VGSK
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 10
Šumadija
Aranđelovac
29.10.2016 13:30
Mladi borac
0 : 10
Šumadija
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
29.10.2016 10:00
Studentski Grad
1 : 0
Kolubara
BSK Borča
Borča
2 : 2
Bežanija
Beograd
29.10.2016 11:00
BSK Borča
2 : 2
Bežanija
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
29.10.2016 13:00
Radnički (NB)
1 : 0
Internacional
Železničar
Pančevo
1 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
29.10.2016 10:00
Železničar
1 : 2
Radnički (Zr)
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Veternik
Veternik
29.10.2016 10:00
Vojvodina
3 : 1
Veternik
Hajduk junior
Kula
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
29.10.2016 10:00
Hajduk junior
1 : 0
Radnički (S)
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
29.10.2016 11:00
Krila Krajine
3 : 1
Njerš Ištvan
Budućnost
Alibunar
0 : 2
Partizan
Gaj
29.10.2016 11:00
Budućnost
0 : 2
Partizan
Proleter
Mramorak
1 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
29.10.2016 14:00
Proleter
1 : 5
Stari Tamiš
Napredak
Markovac
1 : 1
Sloga
Miloševac
29.10.2016 10:00
Napredak
1 : 1
Sloga
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 1
Sloboda
Lipe
29.10.2016 10:00
Mladi radnik 1940
3 : 1
Sloboda
Zmaj 1953
Beograd
1 : 0
Vrčin
Vrčin
29.10.2016 10:00
Zmaj 1953
1 : 0
Vrčin
011
Beograd
5 : 0
Trudbenik
Trudbenik
29.10.2016 16:00
011
5 : 0
Trudbenik
BSK 1925
Beograd
8 : 0
Prva Iskra
Barič
29.10.2016 11:00
BSK 1925
8 : 0
Prva Iskra
Omladinac
Veliko Polje
2 : 3
Brodarac 1947
Beograd
29.10.2016 14:30
Omladinac
2 : 3
Brodarac 1947
Milutinac
Zemun
0 : 3
Sremcica
Sremcica
29.10.2016 13:00
Milutinac
0 : 3
Sremcica
Seceranac Ada
Beograd
5 : 1
Vinča
Vinča
29.10.2016 15:00
Seceranac Ada
5 : 1
Vinča
Minel
Beograd
2 : 0
Postar 1930
Beograd
29.10.2016 10:00
Minel
2 : 0
Postar 1930
Zemun MK
Zemun
1 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
29.10.2016 10:00
Zemun MK
1 : 0
Lokomotiva MK
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
29.10.2016 15:30
Teleoptik
0 : 0
Novi Pazar
Rad
Beograd
0 : 1
Jagodina
Jagodina
29.10.2016 13:00
Rad
0 : 1
Jagodina
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Čukarički
Beograd
29.10.2016 13:00
Kiker
2 : 0
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
29.10.2016 10:00
Crvena zvezda
3 : 1
Partizan
Apolon 4
Kragujevac
6 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
29.10.2016 13:00
Apolon 4
6 : 0
Mokra Gora
Bane
Raška
0 : 3
Nacional AG
Novi Pazar
29.10.2016 13:00
Bane
0 : 3
Nacional AG
Tutin
Tutin
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
29.10.2016 14:00
Tutin
0 : 3
Sloga (K)
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mačva (Š)
Šabac
29.10.2016 12:00
Budućnost-Krušik 2014
1 : 0
Mačva (Š)
Drina
Ljubovija
1 : 0
Jedinstvo
Ub
29.10.2016 12:00
Drina
1 : 0
Jedinstvo
Senjak
Valjevo
11 : 0
Železničar
Lajkovac
29.10.2016 11:00
Senjak
11 : 0
Železničar
Donjošorac Sunrise
Šabac
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
29.10.2016 12:00
Donjošorac Sunrise
0 : 0
Mačva 2005
Karadjordje
Topola
1 : 1
Petlić 2006
Smederevo
29.10.2016 13:30
Karadjordje
1 : 1
Petlić 2006
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 1
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
29.10.2016 13:30
Mihajlovac 1934
1 : 1
GFK Jasenice 1911
Šapine
Šapine
3 : 5
Radnički 1926
Požarevac
29.10.2016 13:30
Šapine
3 : 5
Radnički 1926
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
29.10.2016 13:30
Smederevo 1924
0 : 1
Šumadija
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
29.10.2016 10:00
Teleoptik
2 : 0
Radnički (O)
BSK
Borča
0 : 0
Radnicki (NB)
Novi Beograd
29.10.2016 10:00
BSK
0 : 0
Radnicki (NB)
BASK
Beograd
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
29.10.2016 10:00
BASK
0 : 5
Lokomotiva
Voždovac
Beograd
1 : 0
Sindjelic
Beograd
29.10.2016 10:00
Voždovac
1 : 0
Sindjelic
PKB
Padinska Skela
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
29.10.2016 10:00
PKB
2 : 1
Kolubara
011
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
29.10.2016 10:00
011
2 : 1
BSK 1925
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Internacional
Beograd
29.10.2016 10:00
Mladenovac
1 : 0
Internacional
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.10.2016 12:00
Radnički (NP)
2 : 1
Radnički (SM)
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
29.10.2016 12:00
Vojvodina
1 : 1
Petar Puača
Indeks
Novi sad
1 : 1
Inđija
Inđija
29.10.2016 12:00
Indeks
1 : 1
Inđija
RFK N.S. 1921
Novi Sad
0 : 1
Borac
Novi Sad
29.10.2016 09:30
RFK N.S. 1921
0 : 1
Borac
ŽAK junior
Sombor
1 : 2
Hajduk junior
Kula
29.10.2016 10:00
ŽAK junior
1 : 2
Hajduk junior
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
29.10.2016 12:00
TSC
1 : 0
Bečej 1918
Omladinac
Rakinac
0 : 4
Podunavac
Udovice
29.10.2016 14:00
Omladinac
0 : 4
Podunavac
7.juli
Vodanj
0 : 3
Pobeda
Golobok
29.10.2016 14:00
7.juli
0 : 3
Pobeda
Budućnost
Ratari
2 : 1
Polet
Trnovče
29.10.2016 14:00
Budućnost
2 : 1
Polet
Bresje Superior
Velia Plana
3 : 0
Šumadija
Azanja
29.10.2016 10:00
Bresje Superior
3 : 0
Šumadija
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Napredak
Žarkovac
29.10.2016 13:30
Donji Petrovci
3 : 0
Napredak
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 6
Sloven
Ruma
29.10.2016 13:30
Hrtkovci
3 : 6
Sloven
Mladost
Buđanovci
0 : 5
Rudar
Vrdnik
29.10.2016 13:30
Mladost
0 : 5
Rudar
Mladost (O)
Omoljica
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
29.10.2016 11:00
Mladost (O)
0 : 3
Dinamo 1945
Borac
Pločica
5 : 1
Radnički
Baranda
29.10.2016 11:00
Borac
5 : 1
Radnički
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Slavia
Kovačica
29.10.2016 11:00
Tempo
3 : 0
Slavia
Polet
Grabovac
1 : 4
Rvati
Obrenovac
29.10.2016 13:00
Polet
1 : 4
Rvati
GSP Polet
Beograd
5 : 0
Avala 1939
Beograd
29.10.2016 14:00
GSP Polet
5 : 0
Avala 1939
Sinđelić MK
Beograd
1 : 2
Zemun MK
Zemun
29.10.2016 15:00
Sinđelić MK
1 : 2
Zemun MK
011 MK
Beograd
0 : 1
Rad MK
Beograd
29.10.2016
011 MK
0 : 1
Rad MK
FSFV MK
Beograd
29.10.2016
Lokomotiva MK
Beograd
29.10.2016
FSFV MK
:
Lokomotiva MK
Voždovac MK
Beograd
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
29.10.2016
Voždovac MK
3 : 0
Brodarac MK
IMT MK
Novi Beograd
3 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
29.10.2016
IMT MK
3 : 2
Crvena Zvezda MML MK
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
2 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
29.10.2016
Šumadija 1962 MK
2 : 2
OFK Beograd MK
Leštane MK
Leštane
29.10.2016
Internacional MK
Beograd
29.10.2016
Leštane MK
:
Internacional MK
Zmaj 1953 MK
Zemun
1 : 3
Zemun MK-V
Zemun
29.10.2016 10:00
Zmaj 1953 MK
1 : 3
Zemun MK-V
DIF MK
Beograd
1 : 0
Srem MK
Jakovo
29.10.2016 12:30
DIF MK
1 : 0
Srem MK
Bane
Raška
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
29.10.2016 11:00
Bane
1 : 1
Šumadija 1903
Tutin
Tutin
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
29.10.2016 12:00
Tutin
1 : 1
Sloga (K)
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 3
Jošanica
Novi Pazar
29.10.2016
Sport Klub 99
1 : 3
Jošanica
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
29.10.2016
Pazar Juniors
7 : 0
Radnički 1923
AS
Novi Pazar
1 : 2
Kiker
Kraljevo
29.10.2016 13:00
AS
1 : 2
Kiker
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Mačva (Š)
Šabac
29.10.2016 10:00
Budućnost-Krušik 2014
3 : 1
Mačva (Š)
Drina
Ljubovija
0 : 4
Jedinstvo
Ub
29.10.2016 10:00
Drina
0 : 4
Jedinstvo
Donjošorac Sunrise
Šabac
4 : 0
Mačva 2005
Bogatić
29.10.2016 10:00
Donjošorac Sunrise
4 : 0
Mačva 2005
Kolonija 11421
Smederevska Palanka
0 : 10
Pinkum
Veliko Gradište
29.10.2016 13:30
Kolonija 11421
0 : 10
Pinkum
Cepelin 026
Smederevo
3 : 1
Presing
Požarevac
29.10.2016 13:30
Cepelin 026
3 : 1
Presing
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Petlić 2006
Smederevo
29.10.2016 13:30
Šumadija
1 : 1
Petlić 2006
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
Morava
Velika Plana
29.10.2016 13:30
Smederevo 1924
5 : 0
Morava
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
6 : 0
AF Djokić
Velika Plana
29.10.2016 13:30
GFK Jasenica 1911
6 : 0
AF Djokić
Zvižd
Kučevo
7 : 0
AF Duljaj
Topola
29.10.2016 13:30
Zvižd
7 : 0
AF Duljaj
Plana
Velika Plana
1 : 0
Bačinac
Bačinac
29.10.2016 13:30
Plana
1 : 0
Bačinac
BSK
Borča
0 : 9
Zemun
Zemun
29.10.2016 10:00
BSK
0 : 9
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
29.10.2016 10:00
OFK Beograd
0 : 1
Rad
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
29.10.2016 10:00
Crvena zvezda
1 : 0
Teleoptik
Čukarički
Beograd
3 : 0
FSFV
Beograd
29.10.2016 10:00
Čukarički
3 : 0
FSFV
Vozdovac
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
29.10.2016 10:00
Vozdovac
1 : 4
Partizan
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
011
Beograd
29.10.2016 10:00
Brodarac
1 : 3
011
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.10.2016 10:00
Radnički (NP)
0 : 3
Radnički (SM)
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Petar Puača
Novi Sad
29.10.2016 10:00
Vojvodina
4 : 1
Petar Puača
Indeks
Novi sad
0 : 2
Inđija
Inđija
29.10.2016 10:00
Indeks
0 : 2
Inđija
CFK
Vrbas
6 : 0
Vrbas
Vrbas
29.10.2016 11:00
CFK
6 : 0
Vrbas
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
29.10.2016 10:00
TSC
0 : 2
Bečej 1918
Osipaonica
Osipaonica
14 : 0
Borac 1932
Ralja
29.10.2016 15:00
Osipaonica
14 : 0
Borac 1932
Proleter
Vranovo
10 : 0
Udarnik
Lozovik
29.10.2016 14:00
Proleter
10 : 0
Udarnik
Subotica
Subotica
15 : 0
Proleter
Ravno Selo
29.10.2016 11:00
Subotica
15 : 0
Proleter
Jedinstvo
Vlajkovac
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
29.10.2016 10:00
Jedinstvo
4 : 0
Crvena zvezda
Obrenovac 1905
Obrenovac
4 : 0
Belo Polje
Belo Polje
29.10.2016 10:30
Obrenovac 1905
4 : 0
Belo Polje
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
29.10.2016 14:00
Trepča
2 : 0
Sport Klub 99
ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
29.10.2016 14:30
ND 2011
3 : 0
Rudar
Provo
Provo
1 : 0
Hajduk
Debrc
29.10.2016 10:00
Provo
1 : 0
Hajduk
13. Maj
Zemun
6 : 0
Graficar
Beograd
29.10.2016 09:30
13. Maj
6 : 0
Graficar
OLE
Zemun
3 : 2
Rakovica
Beograd
29.10.2016 12:00
OLE
3 : 2
Rakovica
Palilulac
Beograd
2 : 3
Beograd 1929
Beograd
29.10.2016 10:00
Palilulac
2 : 3
Beograd 1929
Studentski Grad
Beograd
0 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
29.10.2016 15:30
Studentski Grad
0 : 0
Radnički NB
Sindjelic
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
29.10.2016 12:00
Sindjelic
3 : 1
Kolubara
Dominus
Beograd
7 : 0
BASK
Beograd
29.10.2016 12:30
Dominus
7 : 0
BASK
Seceranac Ada
Beograd
7 : 0
Nord Star
Beograd
29.10.2016 13:30
Seceranac Ada
7 : 0
Nord Star
Sremcica
Sremcica
1 : 1
Vinca
Beograd
29.10.2016 10:00
Sremcica
1 : 1
Vinca
Trijumf
Sremčica
5 : 0
Avala 1939
Beli Potok
29.10.2016 12:00
Trijumf
5 : 0
Avala 1939
Altina MK
Zemun
2 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
29.10.2016 16:00
Altina MK
2 : 0
Brodarac MK
Sinđelić MK
Beograd
0 : 5
Ole MK
Zemun
29.10.2016 09:00
Sinđelić MK
0 : 5
Ole MK
Boleč MK
Boleč
3 : 1
Beograd 1929 MK
Beograd
29.10.2016 15:00
Boleč MK
3 : 1
Beograd 1929 MK
Dunavac MK
Grocka
3 : 3
Kosmaj MK
Ralja
29.10.2016 10:00
Dunavac MK
3 : 3
Kosmaj MK
Voždovac B MK
Beograd
0 : 1
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
29.10.2016 17:00
Voždovac B MK
0 : 1
Obrenovac 1905 MK
Olimpik MK
Beograd
8 : 0
ŽFK Crvena zvezda MK
Beograd
29.10.2016
Olimpik MK
8 : 0
ŽFK Crvena zvezda MK
Sinđelić MK
Ugrinovci
2 : 0
Fer Plej 06 MK
Zemun
29.10.2016
Sinđelić MK
2 : 0
Fer Plej 06 MK
Mungosi MK
Zemun
12 : 1
Borac MK
Progar
29.10.2016
Mungosi MK
12 : 1
Borac MK
Dušanovac MK
Beograd
2 : 4
Radnički NB
Novi Beograd
29.10.2016
Dušanovac MK
2 : 4
Radnički NB
Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 1
Jagodina
Jagodina
29.10.2016 11:00
Lavice Dubočica
2 : 1
Jagodina
Vozdovac
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
29.10.2016 10:00
Vozdovac
0 : 0
Kolubara
Sloga
Korenita
1 : 12
Podrinje
Lozničko Polje
29.10.2016 10:00
Sloga
1 : 12
Podrinje
Loznica II
Loznica
1 : 4
Loznica I
Loznica
29.10.2016 10:00
Loznica II
1 : 4
Loznica I
Pčelinjo
Loznica
15 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
29.10.2016 14:00
Pčelinjo
15 : 0
Radnički Stobeks
CFK
Vrbas
2 : 0
Subotica
Subotica
29.10.2016 10:30
CFK
2 : 0
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 3
Bajša
Bajša
29.10.2016 09:00
Vinogradar
0 : 3
Bajša
Zvezda
Konatice
1 : 11
Duboko
Mala Mostanica
29.10.2016 10:00
Zvezda
1 : 11
Duboko
Rvati
Obrenovac
0 : 21
Zabrezje
Zabrezje
29.10.2016 10:00
Rvati
0 : 21
Zabrezje
Omladinac
Veliko Polje
9 : 0
Pobeda
Piroman
29.10.2016 10:00
Omladinac
9 : 0
Pobeda
Zadrugar
Orasac
15 : 0
Sloga
Ratari
29.10.2016 10:00
Zadrugar
15 : 0
Sloga
OFK AS
Novi Pazar
10 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
29.10.2016 10:00
OFK AS
10 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Tutin
Tutin
0 : 3
OFK National AG
Novi Pazar
29.10.2016 10:00
Tutin
0 : 3
OFK National AG
Luna
Novi Pazar
4 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
29.10.2016 13:00
Luna
4 : 0
Rudar
Rudar
Baljevac
3 : 2
Bane
Raška
29.10.2016 16:00
Rudar
3 : 2
Bane
POFK Savacium
Šabac
1 : 0
POFK Čivija
Šabac
29.10.2016 10:00
POFK Savacium
1 : 0
POFK Čivija
Mačva
Šabac
3 : 0
Tamnava 2016
Koceljeva
29.10.2016 10:00
Mačva
3 : 0
Tamnava 2016
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 13
Rađevac
Krupanj
29.10.2016 10:00
POFK Letnjikovac
0 : 13
Rađevac
Mačva 2005
Bogatić
0 : 6
Sunrise Šabac
Šabac
29.10.2016 10:00
Mačva 2005
0 : 6
Sunrise Šabac
Bačka
Mol
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
29.10.2016 10:00
Bačka
3 : 0
Sloga
Potisje
Kanjiža
1 : 5
Njerš Ištvan
Totovo selo
29.10.2016 10:00
Potisje
1 : 5
Njerš Ištvan
FK Napredak
Markovac
29.10.2016
FK Plana
Velika Plana
29.10.2016
FK Napredak
:
FK Plana
FK Sloga 33
Petrovac
29.10.2016
FK Presing
Požarevac
29.10.2016
FK Sloga 33
:
FK Presing
FK Strai Grad
Petrovac
29.10.2016
FK AF Đokić
Velika Plana
29.10.2016
FK Strai Grad
:
FK AF Đokić
FK Trgovački
Petrovac
29.10.2016
FK Petlić
Smederevo
29.10.2016
FK Trgovački
:
FK Petlić
Olimpik
Beograd
5 : 0
Bezanija
Beograd
29.10.2016 09:00
Olimpik
5 : 0
Bezanija
Dominus
Beograd
5 : 1
Ada
Beograd
29.10.2016 10:00
Dominus
5 : 1
Ada