XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
20/21.08.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
20.08.2016 17:00
Smederevo 1924
0 : 1
Mokra Gora
FAP
Priboj
4 : 1
Železničar
Lajkovac
20.08.2016 17:00
FAP
4 : 1
Železničar
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Šapine
Šapine
20.08.2016 17:00
Sloga (P)
1 : 0
Šapine
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
20.08.2016 17:00
Šumadija 1903
1 : 2
Radnički 1923
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
20.08.2016 17:00
Jošanica
1 : 1
Mihajlovac 1934
Karađorđe (T)
Topola
2 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
20.08.2016 17:00
Karađorđe (T)
2 : 3
Polet (LJ)
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
21.08.2016 17:00
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Loznica
Loznica
2 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
20.08.2016 17:00
Loznica
2 : 1
Zlatibor (Č)
21.08.2016 19:16 (Novica Pavlović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost Krušik 2014 2 2 0 0 6
2 Mihajlovac 1934 2 1 1 0 4
3 Polet (LJ) 2 1 1 0 4
4 Radnički 1923 2 1 1 0 4
5 Mokra Gora 2 1 1 0 4
6 Sloga (P) 2 1 1 0 4
7 FAP 2 1 0 1 3
8 Loznica 2 1 0 1 3
9 Zlatibor (Č) 2 1 0 1 3
10 Šapine 2 1 0 1 3
11 Smederevo 1924 2 1 0 1 3
12 Jošanica 2 0 2 0 2
13 Železničar 2 0 1 1 1
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Šumadija 1903 2 0 0 2 0
15 Karađorđe (T) 2 0 0 2 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jedinstvo Putevi 2 0 0 2 0

3.kolo
Sledeće kolo
27/28.08.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Zlatibor (Č)
Čajetina
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
27.08.2016 16:30
Zlatibor (Č)
0 : 0
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Loznica
Loznica
27.08.2016 16:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Loznica
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
28.08.2016 11:00
Polet (LJ)
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 2
Karađorđe (T)
Topola
28.08.2016 16:30
Mihajlovac 1934
0 : 2
Karađorđe (T)
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
27.08.2016 16:30
Radnički 1923
2 : 1
Jošanica
Šapine
Šapine
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
27.08.2016 16:30
Šapine
2 : 1
Šumadija 1903
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Sloga (P)
Požega
28.08.2016 16:30
Železničar
2 : 2
Sloga (P)
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
FAP
Priboj
27.08.2016 16:30
Mokra Gora
1 : 0
FAP
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 24 korisnika
Takmičenje prati 247 korisnika
Nema rezultata
M.L. je kreirao novo takmičenje
http://www.theboostranking.com
Marko221 je kreirao novo takmičenje
jeromerothen je kreirao novo takmičenje
vlada88 je kreirao novo takmičenje