XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
322 utakmica za dan Nedelja, 21 Avgust 2016


Fudbal

21.08
17:00
┼Żelezni─Źar
Cement
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Jedinstvo Putevi
Budućnost Krušik 2014
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
Moravac Orion
Timok
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
11:00
Car Konstantin
Vlasina
2
0
21.08.2016 11:00 2 : 0
21.08
17:00
Radan
Pukovac
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
BSK Batajnica
Prva Iskra
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
11:00
Dor─çol
Crvena Zvezda
4
1
21.08.2016 11:00 4 : 1
21.08
17:00
Stepojevac Vaga
Brodarac 1947
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Grafi─Źar
Teleoptik
0
0
21.08.2016 17:00 0 : 0
21.08
17:00
Subotica
Tisa (A)
1
4
21.08.2016 17:00 1 : 4
21.08
17:00
Tekstilac
Tavankut
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Budu─çnost (G)
OFK Vrbas
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Zadrugar
Srbobran
2
2
21.08.2016 17:00 2 : 2
21.08
17:00
Mladost (T)
Ba─Źka (P)
3
2
21.08.2016 17:00 3 : 2
21.08
17:00
Polet (N)
Vojvodina 1928
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Slavia
Proleter (BK)
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
┼ŻAK
Kozara
1
4
21.08.2016 17:00 1 : 4
21.08
10:00
Kabel
Hajduk 1925 Podunavac
1
0
21.08.2016 10:00 1 : 0
21.08
10:00
Sofeks
Sremac Vojka
0
1
21.08.2016 10:00 0 : 1
21.08
17:00
Borac
┼ŻSK
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Hajduk (B)
Sloga
1
3
21.08.2016 17:00 1 : 3
21.08
17:00
Kupinovo
Veternik
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Sušica
Trep─Źa
0
0
21.08.2016 17:00 0 : 0
21.08
17:00
Miokovci
Arsenal
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Tutin
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Draga─Źevo
Sloga
1
4
21.08.2016 17:00 1 : 4
21.08
17:00
Orlovac
Sloboda (─î)
2
2
21.08.2016 17:00 2 : 2
21.08
17:00
Šumadija (T)
Borac (┼Ż)
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Borac 1932
Proleter
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Mladi radnik 1940
Morava
0
3
21.08.2016 17:00 0 : 3
21.08
17:00
Zvi┼żd
Petar Dobrnjac
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Zadrugar
OFK Divci
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
Sloga 1940 (BB)
Spartak 1924
5
1
21.08.2016 17:00 5 : 1
21.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
OFK Ose─Źina
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Radjevac
Radni─Źki Stobex
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Provo
Jedinstvo 1945
5
0
21.08.2016 17:00 5 : 0
21.08
17:00
Malošište
Hajduk Veljko
3
3
21.08.2016 17:00 3 : 3
21.08
17:00
Bukovik
Šarbanovac
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Zaplanjac
BSK
0
0
21.08.2016 17:00 0 : 0
BSK
21.08
17:00
Majdanpek
─Éerdap
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Bošnjane
┼Żupa
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Rembas
Kopaonik
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Juhor
OFK Lugomir
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Sloga
Morava 1918
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Trajal
Poljoprivrednik
5
1
21.08.2016 17:00 5 : 1
21.08
17:00
Morava (VH)
Pusta reka
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Jedinstvo (GM)
Vranjska Banja
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Budu─çnost (O)
Mladost (M)
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
11:00
Jedinstvo (P)
OFK Brzi Brod
2
4
21.08.2016 11:00 2 : 4
21.08
17:00
Ropotovo
Sloga (L)
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Jedinstvo
Turbina
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Vr─Źin
Lokomotiva
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Srem
Avala
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
10:00
Borac (L)
Budu─çnost
0
1
21.08.2016 10:00 0 : 1
21.08
17:00
Borac (O)
Hajduk
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Srem─Źica
PKB Padinska Skela
0
0
21.08.2016 17:00 0 : 0
21.08
17:00
Zvezdara
Torlak
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Preporod
Senta
4
1
21.08.2016 17:00 4 : 1
21.08
17:00
Proleter (Nj)
Bajša
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Krivaja
Jadran (S)
4
0
21.08.2016 17:00 4 : 0
21.08
17:00
E─Ĺ┼íeg
Jadran (F)
0
5
21.08.2016 17:00 0 : 5
21.08
17:00
─îantavir
Obili─ç
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Stari Grad
Hajduk Junior
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Terekveš
Hercegovac
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
OFK Šikara
Borac (BG)
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Lipar
┼ŻAK
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Mladost (BP)
Slavija
3
2
21.08.2016 17:00 3 : 2
21.08
17:00
Rusin
Krila Krajine
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina (S)
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Mladost (O)
Budu─çnost (A)
4
1
21.08.2016 17:00 4 : 1
21.08
17:00
Jedinstvo (V)
Jugoslavija
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Polet
Partizan (U)
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Vulturul
Borac (St)
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Sloga (BNS)
Strela
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
C. Zvezda (VS)
Bile─çanin
0
0
21.08.2016 17:00 0 : 0
21.08
17:00
Borac
Lehel
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Omladinac
Naftagas (B)
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Banat
Mladost (BD)
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:30
Hrtkovci
FK Grani─Źar 1924
0
3
21.08.2016 17:30 0 : 3
21.08
17:30
Donji Petrovci
Podrinje
1
3
21.08.2016 17:30 1 : 3
21.08
17:30
Borac
Ljukovo
1
1
21.08.2016 17:30 1 : 1
21.08
17:30
Budu─çnost
Jadran
2
3
21.08.2016 17:30 2 : 3
21.08
17:00
Mileti─ç
Vinogradar
3
5
21.08.2016 17:00 3 : 5
21.08
17:00
Jedinstvo
Titel
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
TSK
Šajkaš 1908
2
0
21.08.2016 17:00
TSK
2 : 0
21.08
17:00
Borac
Jugovi─ç
4
1
21.08.2016 17:00 4 : 1
21.08
17:00
Petrovaradin
Proleter
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:30
Granit
Real
0
0
21.08.2016 17:30 0 : 0
21.08
11:00
Novi Pazar 1928
Ibar
4
1
21.08.2016 11:00 4 : 1
21.08
17:30
Omladinac
Magnohrom
0
4
21.08.2016 17:30 0 : 4
21.08
17:30
OFK Ras
Ribnica
6
2
21.08.2016 17:30 6 : 2
21.08
17:30
Polet
Go─Ź
1
2
21.08.2016 17:30 1 : 2
21.08
17:30
Radnik
Mataruge
4
2
21.08.2016 17:30 4 : 2
21.08
17:30
Stubal
Borac
3
0
21.08.2016 17:30 3 : 0
21.08
17:00
Prijevor
Polet (T)
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
Mladost (P)
Slatina
1
4
21.08.2016 17:00 1 : 4
21.08
17:00
Spartak
Ozrem PMH
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Donja Vrbava
LFK Mladost
2
3
21.08.2016 17:00 2 : 3
21.08
17:00
Omladinac (Z)
Backovac Junajted
7
0
21.08.2016 17:00 7 : 0
21.08
17:00
Brezak
Jedinstvo (GG)
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Jedinstvo (K)
Lunjevica
4
2
21.08.2016 17:00 4 : 2
21.08
17:00
Omladinac
Sloboda
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Šumadija
Bresje Superior
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
SASK
Pobeda
2
2
21.08.2016 17:00 2 : 2
21.08
17:00
Crvena zvezda
Udarnik
8
0
21.08.2016 17:00 8 : 0
21.08
17:00
Trnava
Omladinac
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
OFK Šatornja
Lokomotiva
3
3
21.08.2016 17:00 3 : 3
21.08
17:00
Banja 1957
BSK
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
BSK
21.08
17:00
Vin─Źa
OFK Aran─Ĺelovac
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Proleter 1976
┼ŻSK
4
0
21.08.2016 17:00 4 : 0
21.08
10:00
Vitlina-Bokanja
Prvi srpski ustanak
1
0
21.08.2016 10:00 1 : 0
21.08
17:30
Mladost (B)
Rudar (Kr)
1
2
21.08.2016 17:30 1 : 2
21.08
17:30
Napredak 1936
Mlava (ML)
0
1
21.08.2016 17:30 0 : 1
21.08
17:30
Budu─çnost (V)
Polet (SD)
3
0
21.08.2016 17:30 3 : 0
21.08
17:30
Radnik (S)
Krilaš
4
1
21.08.2016 17:30 4 : 1
21.08
17:30
Borac (K)
Rudar (S)
3
2
21.08.2016 17:30 3 : 2
21.08
17:30
Sloga (B)
Makce
4
2
21.08.2016 17:30 4 : 2
21.08
17:00
Borac (L)
Mladi Borac
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Borac (V)
Majur
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
Jedinstvo
Ma─Źva 2005
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Mladost (PP)
Hajduk Stanko
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
Mladost (P)
Cer
0
0
21.08.2016 17:00 0 : 0
Cer
21.08
17:00
Jevremovac
Sindjeli─ç
3
2
21.08.2016 17:00 3 : 2
21.08
17:00
Ka─Źer
Junior Novo Naselje
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Tešnjar
Tulari
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Trli─ç
Mladost
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Sovljak
Brezovica
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Tvrdojevac
Banjani
0
5
21.08.2016 17:00 0 : 5
21.08
17:00
ZSK
Pepeljevac
1
0
21.08.2016 17:00
ZSK
1 : 0
21.08
17:00
Joševa
Iskra
0
3
21.08.2016 17:00 0 : 3
21.08
17:00
Ariljska rampa
Peru─çac
2
2
21.08.2016 17:00 2 : 2
21.08
17:00
Polet
Jasen
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Prvi partizan
Zlatar
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Višesava
Budu─çnost
0
6
21.08.2016 17:00 0 : 6
21.08
17:00
Savinac
─îajetina
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
┼Żelezni─Źar
Lazarica
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Slatina
Blizna
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Polom
BSK
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
BSK
21.08
11:00
Klju─Ź
Krivelj
1
0
21.08.2016 11:00 1 : 0
21.08
17:00
Nemetali
Rudna Glava
4
0
21.08.2016 17:00 4 : 0
21.08
17:00
Deli Jovan
─îubra
6
2
21.08.2016 17:00 6 : 2
21.08
17:00
Radni─Źki
Zlot
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
11:00
Sloga
Branik
2
0
21.08.2016 11:00 2 : 0
21.08
17:00
Naša krila
Doljevac 1971
2
2
21.08.2016 17:00 2 : 2
21.08
17:00
Radni─Źki 1947
Mladost 1976
2
5
21.08.2016 17:00 2 : 5
21.08
17:00
Orljane
Radni─Źki 1924
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Rasova─Źa
Crvena Zvezda
6
1
21.08.2016 17:00 6 : 1
21.08
17:00
Morava (┼Ż)
Palilula
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Vratarnica
Trebi─Ź
2
4
21.08.2016 17:00 2 : 4
21.08
17:00
Osni─ç
Kablovi
2
3
21.08.2016 17:00 2 : 3
21.08
17:00
ŠSK
Malinik
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Bu─Źje Topla
Sloga
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
OFK Grlište
Radni─Źki (L)
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Grani─Źar
OFK Knjaz
0
3
21.08.2016 17:00 0 : 3
21.08
17:00
Hajduk
Dragocvet
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Napredak (D)
OFK Tekstilac
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Partizan
Mladost (J)
4
1
21.08.2016 17:00 4 : 1
21.08
17:00
Napredak (Z)
Kušiljevo
4
1
21.08.2016 17:00 4 : 1
21.08
17:00
OFK Bratstvo
Bratstvo
3
2
21.08.2016 17:00 3 : 2
21.08
17:00
OFK Batinac
Juhor
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Morava
Budu─çnost
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Sloga
Naupare
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
─îitluk
Vinogradar
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Parunovac
Kupci
1
4
21.08.2016 17:00 1 : 4
21.08
17:00
Ribnik
Blagotin
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Mladi radnik
Šanac
1
4
21.08.2016 17:00 1 : 4
21.08
17:00
Komgrap
Borac
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Poštar Zvezdara
Lepušnica
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Šumadinac
Banja
4
0
21.08.2016 17:00 4 : 0
21.08
17:00
Institut
Brodarac
0
3
21.08.2016 17:00 0 : 3
21.08
11:00
13. Maj Zemun
Mladi proleter
1
0
21.08.2016 11:00 1 : 0
21.08
17:00
Dunav
Sin─Ĺeli─ç 2012
4
0
21.08.2016 17:00 4 : 0
21.08
17:00
PKB Kovilovo
Zmaj 1953
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
10:00
Radni─Źki
Mladost (B)
1
1
21.08.2016 10:00 1 : 1
21.08
17:00
Strelac
Burovo
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
Polet
BSK
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
BSK
21.08
17:00
Rušanj
Zabre┼żje
5
0
21.08.2016 17:00 5 : 0
21.08
17:00
Barajevo
Urovci
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
Ropo─Źevo
Mladost
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Pudarci
Bole─Ź
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Leštane
Hajduk
6
0
21.08.2016 17:00 6 : 0
21.08
17:00
Kova─Źevac
Kosmaj
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
Sloga
Mladost (K)
3
2
21.08.2016 17:00 3 : 2
21.08
17:00
Kolare
Zenit
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Sin─Ĺeli─ç 1934
Morava
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Mladost (G)
Ursule
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
Mladi radnik
Vinora─Źa
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Osaonica
Šumadinac
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Kupinovac
Crni Vrh
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Omladinac
OFK Klek
5
1
21.08.2016 17:00 5 : 1
21.08
17:00
OFK Staji─çevo
ASK
5
1
21.08.2016 17:00 5 : 1
ASK
21.08
17:00
OFK Gradnulica
MSK
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
MSK
21.08
17:00
Zadrugar
Jedinstvo
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Radni─Źki 1911
Rusanda
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
┼ŻFK Banat
Potisje
0
4
21.08.2016 17:00 0 : 4
21.08
17:30
Mladost
Jedinstvo (P)
2
0
21.08.2016 17:30 2 : 0
21.08
17:30
Hajduk
┼Żelezni─Źar
1
3
21.08.2016 17:30 1 : 3
21.08
17:30
Napredak
Grani─Źar (O)
5
2
21.08.2016 17:30 5 : 2
21.08
17:30
Obili─ç 1993
OFK Bresta─Ź
1
0
21.08.2016 17:30 1 : 0
21.08
17:30
Borac
PSK Putinci
2
0
21.08.2016 17:30 2 : 0
21.08
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (M)
5
1
21.08.2016 17:30 5 : 1
21.08
17:30
Borac (A)
Mlada krila
2
4
21.08.2016 17:30 2 : 4
21.08
17:30
Jedinstvo (D)
Gru┼ża
3
1
21.08.2016 17:30 3 : 1
21.08
17:30
Budu─çnost (K)
Kraljevo Hajduk
2
1
21.08.2016 17:30 2 : 1
21.08
10:00
Metalac
Napredak (G)
1
2
21.08.2016 10:00 1 : 2
21.08
17:30
Tavnik
Mladost (V)
1
0
21.08.2016 17:30 1 : 0
21.08
17:30
Integral
Omladinac (S)
4
0
21.08.2016 17:30 4 : 0
21.08
17:30
Napredak (S)
Stig (MC)
2
1
21.08.2016 17:30 2 : 1
21.08
17:30
Dragoš
Mladost (R)
4
3
21.08.2016 17:30 4 : 3
21.08
17:30
Radni─Źki (K)
Sloga 1952
3
2
21.08.2016 17:30 3 : 2
21.08
17:30
Omladinac (Š)
Bata Buli─ç
2
0
21.08.2016 17:30 2 : 0
21.08
17:30
BSK
Zadrugar (T)
3
0
21.08.2016 17:30
BSK
3 : 0
21.08
17:30
Dunavac (P)
Kurja─Źe
2
2
21.08.2016 17:30 2 : 2
21.08
17:30
Radni─Źki (P)
┼Żelezni─Źar
1
2
21.08.2016 17:30 1 : 2
21.08
17:30
Sloga (─ć)
Polet (V)
4
4
21.08.2016 17:30 4 : 4
21.08
17:30
Dizel
Desine
1
4
21.08.2016 17:30 1 : 4
21.08
17:30
Obili─ç
Napredak (P)
1
1
21.08.2016 17:30 1 : 1
21.08
17:30
Jedinstvo (D)
Napredak 1934
0
1
21.08.2016 17:30 0 : 1
21.08
17:00
Napredak
Sloga (D)
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Mladost (MM)
Duško
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Omladinac
Budu─çnost (Z)
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
17:00
Drina
Borac (Š)
0
3
21.08.2016 17:00 0 : 3
21.08
17:00
Sloga (B)
Budu─çnost (PD)
1
5
21.08.2016 17:00 1 : 5
21.08
17:00
Cer
Gorki
1
3
21.08.2016 17:00
Cer
1 : 3
21.08
17:00
Vlašić
Torpedo
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Sloga (K)
Ceri─ç
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
Dobrava
Trešnjevka
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Rankovac
Radni─Źki (đÜ)
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Mladost 2013
4
0
21.08.2016 17:00 4 : 0
21.08
17:00
Varna 012
OFK Jelen
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Miloš Pocerac 2013
4
0
21.08.2016 17:00 4 : 0
21.08
17:00
7. Juli
Velika Reka
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Milan Orli─ç
Vidojevica
2
4
21.08.2016 17:00 2 : 4
21.08
17:00
Cerova
Jedinstvo (MZ)
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Sloga (S)
Gu─Źevo
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Borac (K)
Stolice
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Prva Iskra
Mladost (DD)
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:30
Omladinac
Gluma─Ź
1
0
21.08.2016 17:30 1 : 0
21.08
17:30
Duškovci
Borac
1
1
21.08.2016 17:30 1 : 1
21.08
14:30
Plavi Tok
Avijati─Źar
1
7
21.08.2016 14:30 1 : 7
21.08
14:30
Dobrinjac
Lauš
0
1
21.08.2016 14:30 0 : 1
21.08
17:30
Napredak
Gorobilje
5
0
21.08.2016 17:30 5 : 0
21.08
17:30
Se─Źica
Bakionica
2
0
21.08.2016 17:30 2 : 0
21.08
17:30
Pobeda
Trešnjica
2
2
21.08.2016 17:30 2 : 2
21.08
11:00
Mladost VPD
Sebe─Źevac
4
1
21.08.2016 11:00 4 : 1
21.08
17:00
Bukovica
Rasina
6
2
21.08.2016 17:00 6 : 2
21.08
17:00
┼Żabare
─îarapan
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Beli Orlovi
14. Oktobar
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Mladost
Gradina
8
2
21.08.2016 17:00 8 : 2
21.08
17:00
Stari Trstenik
Rubin (Z)
1
1
21.08.2016 17:00 1 : 1
21.08
17:00
Borac
Omladinac
3
2
21.08.2016 17:00 3 : 2
21.08
17:00
Rubin (DS)
Trudbenik
3
2
21.08.2016 17:00 3 : 2
21.08
17:00
Sloga
Polet 57
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Petrovac 74
Sloga Trgošped
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
11:00
Mrovska
Skupljen 2013
5
0
21.08.2016 11:00 5 : 0
21.08
17:00
Mladost (Z)
Provo 2015
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Polet
Hajduk
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Mladost (B)
Verko
7
1
21.08.2016 17:00 7 : 1
21.08
11:00
Sloga (R)
Dragojevac
0
5
21.08.2016 11:00 0 : 5
21.08
11:00
Sloga 1949
Jedinstvo 2014
1
0
21.08.2016 11:00 1 : 0
21.08
17:00
Mudrakovac
Doljane Meševo
6
1
21.08.2016 17:00 6 : 1
21.08
17:00
Polet (K)
Zdravinje
3
3
21.08.2016 17:00 3 : 3
21.08
17:00
Zmajevac
Polet (Š)
1
3
21.08.2016 17:00 1 : 3
21.08
17:00
Mladost 2015
Grkljane
4
2
21.08.2016 17:00 4 : 2
21.08
11:00
Srnje
Kruševica
3
0
21.08.2016 11:00 3 : 0
21.08
11:00
Vratare
Konjuh
2
6
21.08.2016 11:00 2 : 6
21.08
17:00
Grani─Źar
Planinac
3
0
21.08.2016 17:00 3 : 0
21.08
17:00
Sloga
Jedinstvo (R)
1
4
21.08.2016 17:00 1 : 4
21.08
17:00
Sremac
Polet
0
0
21.08.2016 17:00 0 : 0
21.08
17:00
Fruškogorac
Vojvodina
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
17:00
Fruška Gora
Borac
12
0
21.08.2016 17:00 12 : 0
21.08
17:00
Jedinstvo
Jednota
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
17:00
Borac
Sin─Ĺeli─ç
3
3
21.08.2016 17:00 3 : 3
21.08
17:00
Omladinac
Napredak
0
4
21.08.2016 17:00 0 : 4
21.08
17:00
OFK Bingula
OFK Biki─ç
0
2
21.08.2016 17:00 0 : 2
21.08
17:00
Grani─Źar
Sremac
4
0
21.08.2016 17:00 4 : 0
21.08
17:00
Zeta
Grbalj
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
17:00
Berane
Kom
2
2
21.08.2016 17:00 2 : 2
Kom
21.08
17:00
Mornar
Otrant Olympic
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
Jezero
Cetinje
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
Igalo
─îelik
0
1
21.08.2016 17:00 0 : 1
21.08
17:00
Ibar
Bratstvo
2
0
21.08.2016 17:00 2 : 0
21.08
20:00
─îukari─Źki
Vojvodina
1
3
21.08.2016 20:00 1 : 3
21.08
19:00
Crvena zvezda
Radnik
5
0
21.08.2016 19:00 5 : 0
21.08
17:00
Metalac
Radni─Źki (N)
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
Radni─Źki
Dinamo
5
1
21.08.2016 17:00 5 : 1
21.08
17:00
West Ham
Bournemouth
1
0
21.08.2016 17:00 1 : 0
21.08
14:30
Sunderland
Middlesbrough
1
2
21.08.2016 14:30 1 : 2
21.08
18:00
Milan
Torino
3
2
21.08.2016 18:00 3 : 2
21.08
20:45
Atalanta
Lazio
3
4
21.08.2016 20:45 3 : 4
21.08
20:45
Bologna
Crotone
1
0
21.08.2016 20:45 1 : 0
21.08
20:45
Chievo
Internazionale
2
0
21.08.2016 20:45 2 : 0
21.08
20:45
Empoli
Sampdoria
0
1
21.08.2016 20:45 0 : 1
21.08
20:45
Genoa
Cagliari
3
1
21.08.2016 20:45 3 : 1
21.08
20:45
Palermo
Sassuolo
0
1
21.08.2016 20:45 0 : 1
21.08
20:45
Pescara
Napoli
2
2
21.08.2016 20:45 2 : 2
21.08
15:00
Guingamp
Marseille
2
1
21.08.2016 15:00 2 : 1
21.08
17:00
Saint-Étienne
Montpellier
3
1
21.08.2016 17:00 3 : 1
21.08
20:45
PSG
Metz
3
0
21.08.2016 20:45
PSG
3 : 0
21.08
18:15
Sporting Gij├│n
Athletic Club
2
1
21.08.2016 18:15 2 : 1
21.08
20:15
Real Sociedad
Real Madrid
0
3
21.08.2016 20:15 0 : 3
21.08
22:15
Atl├ętico Madrid
Alav├ęs
1
1
21.08.2016 22:15 1 : 1
21.08
17:00
Po┼żarevac
Mašinac Trejs PZP
1
2
21.08.2016 17:00 1 : 2
21.08
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
3
21.08.2016 17:00 1 : 3
21.08
17:00
Napredak
Sloga Radni─Źki
2
4
21.08.2016 17:00 2 : 4
21.08
11:00
Ma─Źva
Lokomotiva
2
0
21.08.2016 11:00 2 : 0
21.08
11:00
OFK Beograd
Jagodina
4
2
21.08.2016 11:00 4 : 2
21.08
11:00
Partizan
─îukari─Źki
3
1
21.08.2016 11:00 3 : 1
21.08
11:00
Radni─Źki 1923
Rudar
8
2
21.08.2016 11:00 8 : 2
21.08
17:00
Sloga (K)
Go─Ź
2
1
21.08.2016 17:00 2 : 1
21.08
10:00
Šumadija 1903
Budu─çnost (K)
3
3
21.08.2016 10:00 3 : 3
21.08
11:00
Teleoptik
Spartak ┼ŻK
0
0
21.08.2016 11:00 0 : 0
21.08
14:00
Real Niš
Moravac Orion
2
0
21.08.2016 14:00 2 : 0
21.08
14:00
OFK Beograd
Jagodina
2
2
21.08.2016 14:00 2 : 2
21.08
13:00
Partizan
─îukari─Źki
3
1
21.08.2016 13:00 3 : 1
21.08
17:00
Mokra Gora
Bane
1
3
21.08.2016 17:00 1 : 3
21.08
Apolon
Apolon 4
1
5
21.08.2016 1 : 5
21.08
13:00
Sloga (K)
AS
1
2
21.08.2016 13:00 1 : 2
AS
21.08
Šumadija 1903
Pazar Juniors
2
3
21.08.2016 2 : 3