Pobeda omladinaca FK Metalca

Omladinci Metalca iz Kraljeva zabeležili su još jednu pobedu na stadionu pored Ložionice i ako su gosti prvi stigli do prednosti Kraljevčani su uspeli da trijumfuju. Ne toliko dobra utakmica sa puno grešaka sa obe strane. Nije to prvi put da su Kraljevčani gubili pa jurili rezultat na svom stadionu u do sada odigrane tri utakmice u Kraljevu svaki put jurili su rezultat i pobedjivali.

Domaći su napadali ali je usledila greška, pri kojoj su se Čačani dobro snašli i prevarili odbranu domaćih. Odlični Mijalković je zaustavio taj udarac upućen sa nekih 16 metara, ali lopta čudnom putanjom se vraća u gol. Domaći su nastavili da napadaju i ako se činilo da će se na poluvreme otići rezultatom 0-1 ,kapiten Terzić je oboren na 20metara. Nikolić je sjajnim centaršutom pogodio Bekčića koji je sjajnu igru krunisao pogotkom pa se na poluvreme otišlo rezultatom 1-1. Drugo poluvreme u potpunosti je pripalo domaćinu. Nizale su se prilike, ali Kraljevčani nisu mogli do gola. Nestrpljivu publiku i napete igrače oduševio je Marinković koji je fantastičnim pogodtokom doneo svojoj ekipi nova tri boda.

Jadran 3 : 2 Takovo
Sloga (P) 9 : 1 Metalac (K)
Javor 4 : 1 Arsenal
Sušica 2 : 1 Sloboda (Č)
Sloga 1940 3 : 2 Metalac (GM)
FAP 4 : 0 Šumadija 1903
Mladost (L) 3 : 0 BIP
Pobeda 0 : 4 Jedinstvo Putevi