Požarevljanke pobedile u Jagodini

Danas je u Jagodini, sa početkom u 11:23 sati na pomoćnom stadionu FK Jagodina odigrana prvenstvena utakmica ŽFK Jagodina - ŽFK Požarevac. Tokom utakmice je bilo dosta šansi na obe strane. U 23.-em minutu je posle faula isključena jedna od igračica gostujućeg tima, dok je jedna od igračica domaćeg tima dobila žuti karton. I ako sa igračicom manje, gostujući tim je uspeo da povede u 43 minutu, bilo je 0:1. To je bio i konačan rezultat utakmice. U drugom poluvremenu bilo je dosta šansi na obe strane. Zahvaljujući dobrim odbranama golmana gostujuće ekipe, domaći tim nije uspeo da postigne golove za koje je imao dosta šansi. Treba pomenuti da je sredinom drugog poluvremena gostujućoj ekipi poništen gol zbog ofsajda.

Trijumf 0 : 4 Napredak
Novi Bečej 0 : 10 Spartak
LASK Crvena zvezda 1 : 3 Mašinac
Jagodina 0 : 1 Požarevac