Inđija - Metalac 0:1 (0:0)

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 300. Sudija: Igor Stoijlković, pomoćnici: Goran Stanojević i Bojan Banović, četvrti sudija: Jovan Šegrt svi iz Beograda. Delegat: Zoran Purić iz Sombora. Srelac: Ćirković 81.minut. Žuti kartoni: Ćerasrević (75'), Resanović (10') - Inđija, Gojak (67'), Panić (34'), Liščević (58') - Metalac.

Inđija: Ristić, Zagorac, Česarević, Milutinović, Adamaović, Tomanović (K), Pejić, Đulić (Milaković), Resanović (Bajić), Vuković (Krstić), Lemajić.

Trener: Predrag Pejović

Metalac: Đogatović, Gojak, Joksimović, Luković (K) (Ivanović), Vlašić, Panić, Liščević, Lukić, Stanić (Antelj), Mladenović (Memedović), Ćirković

Trener: Slavko Kuzeljević.

Ništa novo na stadionu kraj železničke stanice u Inđiji ove jeseni.

Ne tako davno neosvojiva zeleno bela tvrđava je postala kao švajcarski sir. Svi dođu uzmu bodove, a domaćin još uvek bez pobede pred svojim sve malobrojnijim gledalištem. Inđija je pretrpela četvrti uzastopni poraz, drugi na svom terenu a ovog puta je slavila ne baš nadahnuta ekipa Metalca sa 1: 0.

Inđinčani su mašili u prvom poluvremenu a umesto da bude junak na kraju je mladi Lemajić ispao tragičar jer je njegov tim poražen. Imao je Lemajić najmanje tri lepe prilike za gol, a one u 17. , 31. i 54. minutu su bile u domenu stoprocentnih. Uz Lemajića rame uz rame je i Đulić koji se oprobao u 2. i 35.minutu kada je gađao rašlje gostujućeg golmana, ali nije imao ni dovoljno sreće da njegovi slobodnjaci završe u mreži.

Uz već pobranu dvojicu nesuđenih strelaca treba zabeležiti priliku Adamovića u drugom minutu nadoknadnog vremena u prvom delu igre kada je pogodio "malu" mrežu ali sa spoljne strane. Te prilika za Pejića u 78.minutu kada je Đogatović krajnjim naporom šalje unkorner, a posle tog kornera štoper Ćesarević glavom šutira kraj stative.

I kako to biva kazna je usledila u 81.minutu meča za sve promašaje domaćina. Izborio se za loptu Memedović, usledio je precizan centaršut sa desne strane napada gosta, na suprotnu stranu terena gde je zaboravljen ostao Ćirković kome nije bilo teško da matira nemoćnog Ristića. 0: 1.

Do kraja ni jedna poluprilika za gol iako je domaćin pokušavao da sredi svoje redove, ali sada "fenjer" stoji uz njihovo ime.