MKL Zapad: Polet - Ribnikar 1:0

Nakon prošlonedeljnog kiksa protiv Borca na domaćem terenu, ekipa Poleta je ovog vikenda ugostila tim Ribnikara iz Pecke u 8. kolu Međuopštinske lige Kolubara "Zapad". Igrači Poleta bili su dosta motivisani da prekinu niz nerešenih utakmica iz prethodnih kola, pa su od samog starta utakmice krenuli dosta ofanzivno ka golu gostiju koji su u tim trenutcima igrali sa svih 10 igrača na svojoj polovini i tražili svoju šansu iz kontranapada. Dve stopostotne propuštene prilike Davidovića i Petronijevića u dva napada domaćih, bili su nagoveštaj da je Polet bliži pogotku. To se i dogodilo na isteku 30. minuta. Dobar centaršut iz kornera, na drugoj stativi sačekao je štoper domaćih Marković i glavom sproveo loptu u mrežu, do tada odličnog golmana Ribnikara. Usledio je mirniji period igre do kraja poluvremena. Dominacija domaćih fudbalera nastavila se i u drugom poluvremenu ali je pogodak izostao. Treba izdvojiti i dva propuštena zicera igrača Ribnikara nakon brzih kontri i nespretnih reakcija štoperskog para Poleta. Ispostavilo se da je gol Markovića, jedini gol na utakmici ali dovoljan za slavlje domaćih fudbalera. Polet Popučke - Ribnikar Pecka 1:0 (1:0)

Borac 3 : 3 Kolubara 2
Tešnjar 2 : 1 Liplje
Iskra 6 : 1 Rajac
Beloševac 0 : 1 Junior Novo Naselje
Polet 1 : 0 Ribnikar