Ekonomac ubedljivo dobio derbi

Studenti su nastavili da terorišu ligu. Pružena je solidna igra, ali i sa takvom igrom ubedljivo su dobili ovaj mogući "derbi". Sve je odlučeno još u prvom poluvremenu najviše zahvaljujući reprezentativcu dvosturkom strelcu Kociću, a na to se nadovezao i drugi reprezentativac Janjić sa bele tačke, kao i kapiten Bojović. sve što su gosti iz Zrenjanina uspeli da urade to je da postignu počasni pogodak na kraju poluvremena preko Vojnovića, a u nastavku se Simić propisno ispromašivao, ali je uspeo i da se upiše jednom u strelece u 36. minutu utakmice. Sas Marbo je pružio znatno bolju igru od postignutog rezultata, a što nisu postigli bolji rezultat zaslužane je golman Ekonomca Aksentijević i igrač gostiju Tomin koji je propustio dve gol šanse u 17. i 27. minutu.

EKONOMAC - SAS  MARBO 5:1. KRAGUJEVAC -  Strelci: 1:0 Kocić 3, 2:0 Bojović 7, 3:0 Kocić 12, 4:0 Janjić 19 iz jedanesterca sa 10 metara, 4:1 Vojnović  20, 5:1 Simić u 36. minutu Hala: Jezero -Gledalaca: 200. Sudije: Bogdanov (Vršac)7, Beljević (Futog)7. Nagomilavanje  prekršaja: Ekonomac  7  (5 +2 ), Sas  Marbo  10 ( 6 + 4 ). Žuti  karton: Vojnović (Sas  Marbo). Igrač  utakmice: Mladen  Kocić (Ekonomac).

EKONOMAC: Aksentijević 8, Fetić 7, Kocić 8, 5, Simić 7, Rajčević 7, 5, Nikolić 7, Bojović 7, 5, Vesić 7, Rakić 7, Janjić 7, 5, Momčilović-

SAS  MARBO: Kalaba 6, Blažić 7, Vojnović 7, Radin 7, Šarenac 6, 5, Kiš 6, Blanuša 6, Paštar 6, Stanković 6, Tomin 7

Kopernikus 7 : 2 Bečej
Kolubara 1 : 3 VIK Naisus
Novi Pazar 3 : 1 Vranje
Kalča 2 : 3 Smederevo
Ekonomac 5 : 1 SAS