Zaječarski Kablovi poraženi u Dragocvetu 3:0

Fudbaleri Kablova poraženi su minolog vikenda u Dragocvetu od istoimenok tima 3:0 (3:0), u 14 .kolu Pomoravsko – Timočke zone. Zaječarci su u Dragocvetu pružili jednu od najlošijih partija ove sezone. Iako su utakmicu otvorili u njihovo, poznatom stilu za dvadesetak minuta prvog poluvremena primili su tri gola, što im se u jesenjem delu prvenstva nije desilo. Mrežu Kablova načeo je u 9.minuitu Covrtan. Jedanaest minuta kasnije Milojević dovodi Dragocvet u vođstvo 2:0 i Zaječarce stavlja u ozbiljan problem sa rezultatom.

Deta sa utakmice iz Dragocveta / foto: Live SPORT

Nakon pola sata igre u Dragocvetu Milojević postiže i treći pogodak, što se kasnije ispostavilo konačnim rezultatom na utakmici 3:0.

Glavni arbitar Slađana Vasić iz Kruševca pet minuta pred kraj prvog poluvremena isključila je domaćeg igrača Dragocveta Mihajlovića zbog udaranja protivničkog igrača bez lopte. Kruševljanka je pokazala sedam javnih opomena na utakmici, tri domaćim i četiri gostujućim fudbalerima uz jedan direktan crveni karton Mihajloviću.

Kablovi u poslednjem ligaškom kolu jesenjeg dela prvenstva dočekuju tim Lugomira na domaćem terenu u nedelju. Utakmica počinje u 13 sati.

OFK Bor 2 : 1 Župa
Majdanpek 4 : 0 Radnički
Dunav 1 : 0 Rembas
Juhor 3 : 2 SFS Borac
Borac (B) 2 : 1 Rtanj
Dragocvet 0 : 3 Kablovi
Lugomir 0 : 0 Ozren
Trajal 3 : 0 Rudar