Jelenić matirao Vrujce

U ligi Kolubarskog okruga odigrano je vanredno kolo. Fudbaleri Jabucčja na svom terenu ugostili su ekipu iz Vrujaca i na kraju sasvim zasluzeno slavili OFK Jabučje-Vrujci 1:0.Od samog starta, domaći su nametnuli svoj ritam igre, koji nije rezultirao golom u prvom poluvremenu i pored par propuštenih izglednih prilika.
U nastavku meča još agilnija i veća inicijativa dala je rezultata. Idealan centaršut Adamovića u 60. minutu, na maestralan način manirom rasnog golgetera, talentovani i perspektivni Jelenić glavom na volšeban način matira golmana gostiju i oduševljava malobrojne promrzle navijače na tribinama. Nakon gola u 65.minutu zbog nesportskog gesta i vredjanja sudije, gosti ostaju sa igračem manje. Domaćin atakuje ka golu protivničkog tima još zešće i propušta sijaset prilika da ubedljivije slavi, a najizglednije šanse propuštaju Marković, Čumić, Pavlović i Nešković. Tri boda, nova pobeda, deseti bod u nizu je zasluga dobrog rada trenera Jovanovića i igrača u pripremnom periodu. Bivši srpskoligaš ponovo oduševljava svoje simpatizere, a i članovi uprave nekriju zadovoljstvo postignutim rezultatima u proteklom periodu. U nedelju je već naredno kolo, novi spektakl, novi derbi, putuje se možda i najkvalitetnijoj ekipi u rangu, timu koji ima zonaške ambicije fudbalerima Osečine.
OFK Jabučje: Nenadović, Bojičić, Jorgić (Djenadić), Vuković, Radovančević, Todorović, Pavlović, Adamović (Čumić), Marković, Jelenić, Nečković.

Iskra 1 : 1 Tvrdojevac
Mladost 1 : 2 Osečina
OFK Jabučje 1 : 0 Vrujci
Brežđe 1 : 0 Jedinstvo
Tešnjar 1 : 1 Ribnikar
Sovljak 1 : 0 ZSK
Rajac 2 : 2 Radnik