Tomin i Radin doneli preokret u poslednjem minutu

U 8. kolu Prve futsal lige SAS Marbo je u gostima savladao ekipu Vranja rezultatom 6:4. Vranjanci su prokockali pobedu u poslednjoj minuti, kad su posle grešaka u odbrani dopustili igračima SAS – a da se zasluženo raduju.

Domaći futsaleri su igrali dobro u prvom poluvremenu. Poveli su golovima Danijela Stošića u 10. i Dejana Krstića u 11. minutu. Zrenjaninci su smanjili na 2:1, preko Tomina u 19. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Krenuli su Vranjanci silovito i u drugom poluvremenu. U 23. minutu preko mladog Stevana Stevanovića došli su do vođstva od 3:1. Zatim im je popustila koncentracija, a došla je do izražaja i bolja fizička pripremljenost ekipe SAS – a. Sa dva gola izabranici trenera Batinice stižu do izjedančenja. Strelci su bili Paštor u 31. i Radić u 36. minutu.

Novo vođstvo za domaće doneo je iskusni Igor Stojanović golom u 38. minutu iz slobodnog udarca. Nisu se dugo radovali igrači Vranja, odmah je došlo do izjednačenja preko Vojinovića. U 40. minutu, poslednjem na utakmici, gol za vođstvo postiže Tomin. Pet sekundi pre kraja, Radin je samo potvrdio pobedu od 6:4.

Vranjanci su na pretposlednjem mestu na tabeli sa 4 osvojena boda, a SAS na četvrtoj poziciji sa 14 bodova. SAS 13. decembra dočekuje VIK Naisus.