Radnički igrao 1:1 sa Jagodinom u generalnoj probi

Fudbaleri niškog Radničkog igrali su 1:1 (0:0) u Jagodini sa istoimenim superligašem u poslednjoj utakmici pred početak prolećnog dela Superlige. Oba gola na utakmici postigli su igrali Radničkog. Branko Pauljević je autogolom doveo Jagodinu u vođstvo u 55. minutu, a izjednačenje je doneo Ivan Pejčić golom u 70. minutu pošto je iskoristio gužvu pred golom Jagodinaca. U prvom poluvremenu Radnički je imao dve izglednije šanse, prvo preko Strahinje Petrovića, a potom je šansu propustio Dragan Jelić. Za Radnički su počeli utakmicu: Aleksandar Kesić na golu, zatim Branko Pauljević, Vladan Pavlović, Radoš Bulatović, Miloš Petrović, Milan Ćulum, Saša Marjanović, Saša Stojanović, Strahinja Petrović, Aleksandar Jovanović i Dragan Jelić. Igrali su još: Petar Jovanović, Aleksandar Trišović, Aleksandar Kosorić, Ibrahim Gaj, Dušan Kolarević, Ivan Pejčić i Kajo Sančez. Za Jagodinu su počeli: Nikola Perić, Milan Milinković, Aleksandar Filipović, Aleksandar Živanović, Danijel Mihajlović, Vuk Mitošević, Ivan Cvetković, Milan Đurić, Miloš Lepović, Aleksandar Pešić i Đorđe Šušnjar. Prolećni deo sezone za Radnički počinje u nedelju, 23. februara kada od 13h gostuje Radničkom u Kragujevcu.

Ivan Pejčić postigao gol za Radnički; foto: Marjan Nikolovski