Kadeti nerešeno protiv Čukaričkog

Kadeti Jagodine odgirali su utakmicu bez pobednika protiv Čukaričkog. Plavi kadeti su propustili više dobrih šansi u prvom poluvremenu, pre svih Ivanović koji je dva puta bio u odličnoj prilici za gol, jednom je bio neprecizan a drugi put nije uspeo da predribla golmana protivnika.Takođe, desni bek Jagodine na ovoj utakmici Kostić imao je idealnu priliku da donese prednost kadetima Jagodine, ali je ponovo na pravom mestu bio golman Čukaričkog. Posle propuštenih prilika Jagodine, Čukarički dolazi u vođstvo od 1:0 golom Jovanovića. U drugom poluvremenu veliki pritisak plavih kadeta koji potpuno zasluženo dolaze do izjednačenja. Stojanović je pretrčao dva igrača Čukaričkog i centrirao sa desne strane, a na pravom mestu našao se napadač Jagodine Mišković i zatresao mrežu glavom, za konačnih 1:1. Jagodina: Zdravković, S. Bačanin, Gajić (kap), Bulat, Kostić, Petrović, Milovanović, Ivanović, Milićević, Njeguričić i M. Bačanin. Igrali su još: Stojanović, Mišković, Ilić, Trailović, Milošević i Radonjić.

Spartak 1 : 0 Teleoptik
Borac 6 : 1 Sloga (L)
Sloboda (Č) 0 : 3 Vojvodina
Napredak 0 : 3 Crvena zvezda
Jagodina 1 : 2 Čukarički
Partizan 4 : 0 Radnički 1923
ČSK Pivara 2 : 2 Rad
OFK Beograd 2 : 0 Sloboda Point