Trsteničani odneli bodove iz Raške

Na otvaranju prolećnog dela sezone Druge rukometne lige "Kopaonik", rukometaši Bana doživeli su prvi poraz na svom terenu. Ekipa Prve Petoletke slavila je rezultatom 24:22. Viđen je veoma interesantan i uzbudljiv meč, a pitanje pobednika nije se znalo do poslednjih trenutaka utakmice. U većem delu susreta gosti su bili u vođstvo, najveća prednost iznosila je četiri gola. Raščani su dobro otvorili drugi deo, smanjili na gol zaostatka ali sve do 55.minuta uspevali su da drže prednost na svojoj strani. Uporni domaćin dolazi do vođstva u 56.minutu,imali su rukometaši Bana priliku i da uvećaju vođstvo, ali je Jovanović u nekoliko navrata bio broplet i neprecizan. Na drugoj strani čovek odluke bio je Ćosić koji je u poslednjih desetak minuta četiri puta bio precizan i tako rešio pitanje pobednika. Na ovoj utakmici blistali su golmani oba tima, kod domaćina kapiten Andrić, a kod Trsteničana Simić koji su upisali po 17 odbrana. Igrač utakmice: Bojan Simić (Prva Petoletka).

BANE - PRVA PETOLETKA   22:24 (8:11)

Sportska hala Raška. Gledalaca: 200. Sudije: Živić (Kragujevac) i Stamenić (Aranđelovac). Sedmerci: Bane 4 (2), P.Petoletka 3 (3). Isklječenja: Bane 8, P.Petoletka 16 minuta.

BANE: Arsović, Savković, Zečević 2, Topalović 3, Jovanović 6, Milićević, Jelić, Trboljevac 2, Čorbić, Popović 8 (2), M.Đorđević, Beočanin, Veličanin, Radomirović 1, N.Đorđević, Andrić (17 odbrana).

P.Petoletka: Simić (17 odbrana), Živanović, Grbović 2, Bukorović 1, Obradović, Pljakić 3, Miletić (3 odbrane), Srećković, Jevtić, Mladžić 10 (3), Bradić 2, Ćosić 6.