Raščani startovali pobedom

Rukometaši Bana bez većih problema savladali su na svom parketu ekipu Štrpce Tandems rezultatom 28:15 i tako došli do prvih bodova. Od samog starta ekipa trenera Milosavljevića je zagospodarila terenom i od prvog do poslednjeg minuta bila je u vođstvu. Skromni gosti nešto jači otpor pružili su u jednom periodu prvog poluvremena, ali je domaćin na golu imao raspoloženog kapitena Andrića koji je odbranio tri sedmerca. U ekipi Bana dobro je funkcionisala odbrana, a u drugom delu priliku su dobili i igrači sa manjom minutažom. Ujedno je to bila prilika da se uvežbaju i određene akcije, što je dozvoljavao rezultat. Najveću prednost od dvanaest golova prednosti u tri navrata, Bane je imao u drugom poluvremenu. Bio je ovo nagoveštaj dobrih rezultate mlade ekipe iz Raške u nastavku prvenstva. Igrač utakmice: Nikola Jelić (Bane).

BANE - ŠTRPCE TANDEMS 28:15 (12:6)

Sportska hala Raška. Gledalaca: 100. Sudije: Vasović i Svetozarević (Kragujevac). Sedmerci: Bane 2 (1), Štrpce 4 (1). Isključenja: Bane 2, Štrpce 8 minuta.

BANE: Andrić ( 15 odbrana, 3 sedmerca), Savković 1, Đorđević 2, Topalović, Radović 6, Milićević 3 (1), Jelić 9, Trboljevac 2, Veličanin, Radomirović 5, Arsović, Šćekić (3 odbrane).

ŠTRPCE TANDEMS: Rusimović (14 odbrana, sedmerac), M.Kecić, Ćirković, Ivanović, S.Kecić 1, Pečinović 1, Stanojević (2 odbrane), Mladenović 7, Šutraković 1, Ljubisavljević, Dogandžić, Kuzmanović 1, Gradočević 4 (1).