Dubljani potvrdili dobre igre kod kuće i na strani

Fudbaleri Kamenoresca 76 su na svom terenu pred oko 500 gledalaca, pobedili solidnu ekipu Poleta 57 iz Milutovca sa 5:0 poluvreme 1:0, u zaostaloj utakmici OFL Trstenik. Utakmicu je vodio glavni sudija Predrag Milićević, sa pomoćnicima Petrom Karićem i Milanom Nedeljkovićem. Delegat je bio Raša Lješević. Posle bolje i kvalitetnije igre dubljani su pogodkom Filipa Đukića u 5 minutu rešili poluvreme ali su i u nastavku susreta dominirali terenom. Gosti su imali svoje šanse ali ih nisu realizovali, što je domaćinima pošlo za rukom. Vođstvo od 2:0 povećao je agilni Župac u 70 minutu, Nikola Đukić je u 77 minutu matirao golmana gostiju i to je bilo 3.0 za Kamenorezac 76. Kapiten domaćih Nikola Pecić uspeo je da poveća vođstvo na 4:0 u 80 minutu, da bi konačan rezultat susreta od 5:0 postavio Nenad Mladenović u 82 minutu. Tako su dubljani učvrstili petu poziciju a milutovčani uprkos porazu zadržali četvrtu poziciju na tabeli OFL Trstenik.

Stara Čaršija 1 : 1 Moravac-C 74
Omladinac (O) 2 : 3 Kamenorezac 76
Sloboda 1948 2 : 2 FK Stari Trstenik
Vinogradar 0 : 1 Omladinac (U)
Topoljak 7 : 1 Stevka Bozurevka
Jugovići 1 : 1 Polet 57
Rujišnik 0 : 4 Mladost
Stragari 3 : 1 Borjak 2013