MOL Jadar: Stolice – Cer 0:0

I pored terenske inicijative Stolica tokom prvog poluvremena nije viđena ni jedna prava prilika za postizanje pogodaka. Ali bilo je nekoliko poluprilika. Na samom početku utakmice gostujući igrač Majstorović je iz slobodnog udarca sa oko 40 metara, u želji da uposli svoje saigrače, pogodio prečku. Slične ''šanse'' imali su i domaći igrači. Šutevi Ristića, Radulovića, Markovića i Mitrovića završavali su van okvira gola ili su bili lak plen za protivničkog golmana.
Drugo poluvreme je druga priča. Trener Milovan Mitrović se odlučio na jednu izmenu i promenu koncepcije, što je dovelo do poboljšanja kvaliteta igre. Posle trećeg uzastopno izvedenog kornera Mitrović loptu šalje za malo iznad prečke. Neki minut kasnije golman gostiju Miroslav Avramović nagoveštava neprikosnovenost u svom šesnaestercu. Jednu veoma opasnu loptu, upućenu od strane Tešmanovića u sam ugao, izbija u korner. Sa druge strane, tek što je ušao u igru, Branko Stanković se našao u šansi. Njegov šut sa 7-8 metara izblokirao je Vukašinović i omogućio svom golmanu laku odbranu. Sledi brza kontra Stolica iz koje Radulović upućuje oštar šut koji Avramović brani, a lopta od prečke odlazi u korner. U gužvi, posle kornera, najbolje se snašao Dejan Blagojević ali i on samo pogađa prečku. Uspeo je, zatim, Avramović da odbrani još dva nezgodna šuta Dalibora Blagojevića i Tešmanovića. A kada je u 85' odbranio i penal Vukašinoviću, bod za goste bio je na vidiku. Ipak, do kraja utakmice domaći su imali još dve šanse preko Dalibora Blagojevića (koje je, naravno, Avramović odbranio) i gosti preko rezerviste Stankovića, koji loptu glavom šalje pored gola. Ovu vaoma zanimljivu utakmicu, kojoj su nedostajali samo golovi, bez greške je odsudio Branivoje Kulić sa svojim pomoćnicima.

Krupanj: Stadion Stolica. Gledalaca: oko 200. Sudija: Branivoje Kulić (Klupci). Pomoćnici: Milenko Mišić (Brasina) i Momčilo Kostadinović (Donja Borina). Delegat: Dejan Vojinović (Runjani). Žuti kartoni: Ristić Radovan 35' (Stolice) i Milan Mihajlović 21’ (Cer). Igrač utakmice: Miroslav Avramović (Cer).

Stolice: Krsmanović, Mitrović, Gajić, Radulović (od 70' Stojanović), Vukašinović, Jovanović, Marković, Blagojević Dalibor, Ristić (od 46' Vasilić), Tešmanović, Blagojević Dejan (od 82' Pavlović).
Cer: Avramović Miroslav, Trajković, Mihajlović (od 86' Despotović), Stefanović, Simić, Filipović, Pajić, Majstorović, Vasiljević, Stanković Darko (od 90' Terzić Milan), Avramović Marko (od 60' Stanković Branko).

Milan Orlić 3 : 6 Velika Reka
Prva iskra 1 : 3 TE Gučevo
Stolice 0 : 0 Cer
Crnča 2 : 3 Mladost (B)
Sloga (S) 3 : 1 Radjevac
Borac(K) 1 : 0 Gučevo