Fap savladao Polet u 93. minutu
Fudbaleri FAP-a su savladali odličnu ekipu Poleta iz Ljubica 2:1. Pred oko 550. gledalaca poveli su domaći u 23. minutu. Odlično je Miljan Stevanović probio je po levoj strani, a potom je loptu dodao do iskusnog Alihodžića koji pogada za 1:0. Mogao je najbolji akter današnjeg meča, Stevanović da poveca rezultat na 2:0 u 36. minutu, ali loptu umesto u gol , šalje iznad prečke. U drugom poluvremenu druga slika na terenu. Gosti sve više atakuju i to im se isplatilo u 73. minutu kada su preko odličnog Dunovića poravnali rezultat. Pet minuta pre izjednačujućeg gola Radovanović je odlično šutirao ka golu FAP-a, ali iskusni Šiljak krajnjim naporom je sprečio da lopta udje u gol. Imao je Dunović priliku u 84. minutu da dovede svoj tim u vodjstvo, ali lopta je za malo otišla pored gola. Igrao se 89. minut kada je Marića u idealnoj situaciji za postizanje gola nepropisno zaustavio jedan odbrambeni igrač gostiju, ali pištaljka Bojovića iz Lučana nije se cula. I kada su svi na utakmici mislili da će se ovaj meč završiti podelom bodova prevarili su se. Vulević je očajnicki sa centra uputio loptu u gostujući šesnaesterac, a kapiten Poleta, Duško Aćimović nespretno je udara glavom i šalje u sopstvenu mrežu. Treba istaći da je ovaj meč počeo minutom ćutanja u znak sećanja na nedavno preminulog Generalnog sekretara FSS, Miroljuba Rajića.