Poraz FAP-a na gostovanju u Bajinoj Bašti
Sloga (BB) - FAP  3:2. Nisu fudbaleri FAP-a danas poraženi od domaće Sloge, poraženi su od glavnog sudije Milovana Martinovića i prvog pomoćnika Slaviše Bradonjića, obojice iz Požege.A sve je dobro krenulo po pribojske „kamiondžije“. U 8. minutu Miljan Stevanović odlično centrira sa desne strane, a mladi Dražen Stanković pogađa nebranjeni deo gola Sloge. Da FAP ne sme da pobedi na ovoj utakmici pokazao je Martinović i pre ovog pogodka. Jedan klasičan faul nad Stevanović Martinović je okarakterisao kao kontra faul i Stevanoviću zbog prigovora pokazao javnu opomenu. Igrao se 15. minut kada je Martinović jedva dočekao da neko od igrača Sloge padne u šesnaestercu i da pokaže na belu tačku. Martinoviću izgleda ni to nije bilo malo već je Stevanoviću ponovo zbog navodnog prigovora pokazao drugi žuti i put u svlačionicu. Siguran izvođač sa bele tačke bio je golman Sloge , iskusni Dragiša Petrović. Brojčanu prednost na terenu Sloga je krunisala pogodkom u 20. minutu. Tarabić je centrirao sa leve strane, a Babić pogodio nebranjeni deo Šiljkovog gola. I ako sa igračem manje FAP u 29. minutu dolazi do izjednačenja. Luković centrira sa desne strane, a Vladimir Marić sa pet metara postiže pogodak.

U drugom poluvremenu ista slika na terenu što se tiče sudije Martinovića, samo što mu se ovog puta priključio i pomoćnik Bradonjić. Imala je Sloga veći posed lopte u svojim nogama, pokušavala šutevima iz daljine da ugrozi gol FAP-a. Pokušavao je i FAP kontranapadima, ali svaki atak ka golu Sloge Martinović je zaustavavljao svirajući kontrafaul, dok mu je Bradonjić signaliziranjem prekršaja igrača FAP-a nad Sloginim igračima pomagao da istraju u svom zadatku i Slogi donesu tri boda. Mogao je Boriša Šalipur da pokvari njihov plan u 68. minutu kada se najbolje nije snašao sam ispred golmana Petrovića. Ipak nisu fudbaleri FAP-a uspeli da do kraja meča sa igračem manje očuvaju bod. U 82. minutu samo Bradonjić vidi prekršaj Vulevića na dvadesetak metara od gola FAP-a nad Kamberovićem. Iskusni Tomić odlično centrira, a Babić svojim drugim pogodkom donosi radost svojim igračima, sudijama Martinoviću i Bradonjiću i korektnoj i objektivnoj Bajinobaštanskoj publici koja je se često smejala sudijskim odlukama i aplauzima nagrađivala dobre poteze igrača i jednog i drugog tima.