Ranilović rutinski sa Slogom

Slaba partija fudbalera Sloge za posledicu je imala novi poraz ovog proleća. U 16. kolu Međopštinske lige Aranđelovac-Topola Ranilović - Sloga 4:1. U prazničnom ambijentu i dobrom raspoloženju (uglavnom domaćih igrača) odigrana je jedna korektna utakmica u kojoj su domaći apsolutno zasluženo ostvarili pobedu. Prijatno vreme izmamilo je dosta ljubitelja fudbasla,koji su se na dan Vaskrsnuća Hristovog okupili (za ovaj rang takmičenja)u impozantnom broju.

Počelo je idealno za domaće. Grujičić je u kaznenom prostoru oborio Agatunovića,a isti igrač sa penala savladao Jelesijevića. Grujičić je mogao da se iskupi u 7.minutu, ali je sa 20-ak metara pogodio prečku.  Gosti su do izjednačenja mogli i u 10.minutu. Gajić je izveo slobodan udarac 20-ak metara iskosa sa leve strane i gađao gornir desni ugao gostujućeg golmana, ali je Radulović vrlo dobrom intervencijom sačuvao svoj gol. Već u sledećem napadu domaći su izveli školski primer kontranapada. Tomašević je asistirao kapitenu domaćih Jovanoviću, a ovah rutinski sa 10-ak metara udvostručio prednost. Najbliži golu fudbaleri Sloge su bili u 41.minutu,ali je M.Jelesijević sa 10-ak metara šutirao pravo u Radulovića.

Drugo poluvreme donelo je još otvoreniju igru i mnoštvo prilika na obe strane. Posle prodora Marića po levoj strani, Agatunović  je sa 6 metara na drugoj stativi zakucao loptu u mrežu. U 75. minutu Tomašević je posle solo prodora savladao Jelesijevića. Gosti su ipak uspeli da postignu počasni pogodak, a za to je zaslužan J.jelesijević je koji umakao odbrambenim igračima domaćih i sa 15  metara savladao Radulovića. Domaći su mogli i do ubedljivije pobede u 87. minutu. Ž.Petrović je šutirao sa ivice kaznenog prostora,Jelesijević refleksnom reakcijom sprečio pogodak.

Ranilović (Ranilović) - Sloga (Zagorica) 4:1

Igralište u Raniloviću. Gledalaca oko 200. Delegat:Zoran Radulović (Aranđelovac). Sudija:Miloš Marković (Venčane), pomoćnici:Marko Nikolić i Bojan Đapić (obojica iz Aranđelovca). Strelci:M.Agatunović u 5. (penal) i 55. minutu, Jovanović u 12. i Tomaćević u 75. minutu za Ranilović, a Marko Jelesijević u 76.minutu za Slogu. Žuti karton:Marković (Sloga).

Ranilović:Br.Radulović, Janković (od 61. Đurđević), Ilić (od 46.Marković), Milošević, Bo.Radulović, Jovanović (od 55. M.Agatunović), Tomaćevi, Marić, Petrović, Milivojević.

Sloga:N.Jelesijević, Stevanović, Gajić, Ćosić, Marković (od 60.Milić), Lekić, J.Petrović, Č.Petrović, Grujičić, M.Jelesijević.

Žabare 1 : 0 Trnava
Plaskovac 5 : 1 Mladost
Ranilović 4 : 1 Sloga
Jasenica 1 : 1 Mladi rudar
Maskar 0 : 3 Misača
Proleter 1 : 2 B 2000