ŽFK Spartak sve bliži tronu

U prvom kolu plej-ofa fudbalerke "Spartaka" su na domaćem terenu pobedom nad ekipom niškog "Mašinca" povećale šanse za ponovno osvajanje šampionskog trona.

Gol Milene Nikolić

U lepoj i dinamičnoj utakmici domaće igračice su imale blagu terensku prednost koju su znalački iskoristile. Vodeći gol je postignut već u 4. minutu nakon efektnog duplog pasa između Matić i Poljak, koji je Poljakova krunisala pogotkom. U 35. minutu i Nikolićeva se upisala u listu strelaca nakon odlično izvedenog kornera od strane Tijane Krstić.
Treći pogodak postiže Matić nakon preciznog dodavanja Poljakove koja se u protivnički šesnaesterac probila po desnoj strani.

ŽFK Spartak - ŽFK Mašinac 3 : 0 (2:0)

Sudija: Gordana Kuzmanović (Lazarevac)
STRELCI: Poljak u 4., Nikolić u 35. i Matić u 73. minutu

SPARTAK: Kostić, Ilić, Krstić, Radanović (Vajda), Slović, Malešević (Pavlović), Poljak, Matić (Marenić), Nikolić, Damjanović, Filipović

MAŠINAC: Marinković, Šarac (Štimac), Stevanović, Smiljković, Mišeljić, Stanković, Milivojević, Dimitrijević (Brandić), Kožović, Trnavac (M.Stanković), Krstić

OSTALI REZULTATI:
Takođe, u 1. kolu plej-ofa za dame, Napredak je na domaćem terenu savladao Lask Crvenu zvezdu sa 2:0.

U prvom kolu plej-auta igrali su Požarevac-Trijumf 2:1 i Vojvodina-Sloga Radnički 2:2.