Sombor: Humanitarna utakmica u Šikari za pomoć obolelom sudiji Strahinji Džiniću

Novi članovi lige Područja, fudbaleri OFK Šikare bili su domaćini ekipi Omladinca sa Bukovca u prijateljskoj utakmici , koja je imala humanitarni karakter, jer je sav prihod od prodatih ulaznica sa ovoga meča išao za pomoć u lečenju mladog fudbalskog sudije Strahinje Džinića, koji je u januaru ove godine teško povređen u saobraćajnoj nesreći na čonopljanskom putu.

Golom novajlije u redovima šikarčana, Mladena Đurića u 13 minuti,rezultat je bio 1:0 za domaćine, a pobedili su svi akteri meča zajedno sa oko dvesto gledalaca, jer su svi zajedno sakupili 37.320,00 dinara, koji će biti predati porodici Džinić za pomoć u lečenju obolelog Strahinje.

Prijateljska humanitarna utakmica OFK ŠIKARA-OMLADINAC (B ) 1:0 (1:0)

Sombor 21. Juni 2015. Godine. Igralište u Šikari. Gledalaca 200. Sudija : Bečanović. Pomoćnici Ćalić i Vorkapić (svi iz Sombora) Strelac : Mladen Đurić u 13 minutu za OFK Šikaru. Kartona nije bilo.

OFK ŠIKARA : Josić, S. Rančić, Petreš, Bandobranski, D. Šimon, G. Šimon, Milanović, Đurić, Serenčeš, N. Rančić i Bačić. Igrali su još : Lončar,Delija, Pein, Antičević, Nikšić, Mišković, Trivunović, Palalić i Đurišić.

OMLADINAC (B): Njegomir, M: Mijić, Bečanović, Maričić, N. Mijić, Pavin, Jovanović, Bojić, S. Mijatović, N. Mijić i Petreš. Igrali su još : Molnar, Topalov, Rončević i N. Mijatović.