Zona Jug: Bobište - Nebeski Andjeli 1:1

Konačno su fudbaleri Bobišta krenuli sa mrtve tačke i osvojili prvi bod tek u petom kolu Zone Jug. Vidjena je jedna dobra,borbena utakmica u leskovačkom naselju Bobište gde je i jedna i druga ekipa imala svoje  ali na kraju podela bodova je ipak realan rezultat. Prvo poluvreme otvorili su domaćini dobro, sa dosta trčanja i sa ponekom šansom ali je ekipa Nebeskih andjela sve to uspešno odbranila. Nebeski andjeli ekipa Vojske Srbije jako spremna sa dosta trčanja preuzela je u drugom delu prvog poluvremena inicijativu i rezantnim šutem sa 20. metara došla u vodjstvo što golman Bobišta Nikola Cvetanović nije uspreo da odbrani.

Bobište-Nebeski Andjeli

U drugom poluvremenu domaći su krenuli još jače, videla se želja i htenje kod Aleksandra i Miloša Stamenkovića bili su najagilniji i pretili najviše. U 55.minutu bilo je 1:1. A. Stamenković je uzeo jednu loptu od zadnje linije Nebeskih andjela i odličnim udarcem doneo izjednačenje i radost malobrojnoj publici. Imali su ,,vojnici,, šansu za pobedu ali je kapiten ,,andjela,, iz jedanesterca pogodio samo stativu, da sva tri boda ostanu u Bobištu imao je odličnu šansu Milan Djordjević ali je lopta otišla jako blizu stative. Utakmicu je odlično vodio Oliver Nikolić iz Niša uz prisustvo oko 60-ak gledalaca.