JOL: Bobište - Radan 2:5

Na premijeri u Leskovačkom naselju ništa novo. Domaćini nastavljaju sa bledim igrama iz prošle sezone koju je pretendent na najveći plasman znalački iskoristio. Još se navijači nisu pristojno približili igralištu a već je bilo 1-0 za goste. Ponajbolji igrač današnjeg meča Marko Krivošija koristi poklon Stojkovića i Petkovića za veliku radost gostiju. Izjednačenje je usledilo u 14. minutu iz gužve Popović je matirao iskusnog Zvezdana Stojanovića. U 30. minutu ponovo smušenost odbrane domaćina koristi Milošević za novo vodstvo gostiju. Grešku golmana Antića koristi Zagorac u 38. minutu i rasprašuje snove domaćina da mogu do pozitivnog rezultata. Nadu domaćinu vraća Đurić u 44. minutu iz jedanesterca, prethodno je u kaznenom prostoru gostiju srušen Stamenković.

Sve dileme oko pobednika ovog meča rešio je Krivošija u 55. minuta a svojim trećim golom u 86. minutu potopio domaćina za velike brige stručnog štaba pred naredno teško gostovanje u Orašju.

Leskovac. Igralište FK Bobište. Gledalaca 200. Sudija. Borivoje Stajić (Leskovac). Strelci. Popović u 14. min i Đurić u 44. min za Bobište, a Krivošija u 2, 55 i 86 min, Milošević u 30min i Yagorac u 38. min za Radan. Žuti kartoni. Bakić, Đorđević. Stojković (Bobište)Petrović, Smiljković (Radan)

BOBIŠTE: Davor Antić, Stojković (od 72. min Jovanović), Darko Antić, Marjanović (od 42. min Bakić), Petković, Đorđević, Đurić, Popović (od 16. min Ranđelović), Stamenković A, Krstić, Stamenković M

RADAN: Stojanović Z, Cvetković (od 68. min Marković), Smiljković Nik, Jović B. (od 86. min Smiljković Nem), Petrović, Jović M, Milošević (od 89. min Denić)Stojanović M. Krivošija, Zagorac, Redžepović

Bobište 2 : 5 Radan
Čekmin 0 : 0 OFK Morava
Plantaža 3 : 2 Sloga
Gradac 0 : 1 Jedinstvo (B)
Mladi Borac 4 : 2 Jedinstvo (GS)
Šumadija 6 : 2 Mladost