Sloga za penal bolja od Braće Vuković

Posle ravnopravnog prvog dela susreta kada su mreže mirovale u nastavku se igra rasplamsala. Bilo je lepih akcija sa obe strane a pobednik je odlučen udarcem sa bele tačke. Posle kornera sa desne strane sudija Tripković je pokazao da je Jović neopreznim startom ometao centarfora Matića u svom šesnaestercu. Siguran realizator bio je Đorić. Meč su obeležila i dva isključenja gostujućih igrača. Najpre je Jović negodovao smatrajući da nije kazneni udarac iz kojeg je odlučen pobednik a nešto kasnije Bižić je zamerio arbitru što nije dosudio jedanaesterac za njegov tim u 74. minutu. Na kraju prisutni gledaoci mogli da budu zadovoljni onim što su prikazali igrači drastično podmlađene Sloge i stabilnog Zonaša iz Lađevaca.

SLOGA - BRAĆA VUKOVIĆ 1:0 (0:0)

KRALjEVO - Srelac: 1:0 Đorić u 65. (iz jedanaesterca). Igralište na Starom aerodromu. Gledalaca 150. Sudija: Lazar Tripković (Kraljevo). Crveni kartoni: Jović, Bižić (Braća Vuković).

SLOGA: Božović, Kurandić, Obradović, Drecun, Čolić, Dunjić, Gvozdenović, Nikolić, Đorić, Pavlović, Stolić. Igrali OGAsujošČ Čampar, Rajičić, Matić, Milojević, Radosavljević, Boričić.

BRAĆA VUKOVIĆ: Gavrilović, Sekulić, Gazikalović, Milovanović, Kolarević, Jović, Dabižljević, Barjaktarević, Drmanac, Ignjatović, Simović. Igrali su još: Zucović, Vasiljević, Đurović, Bojović, Bižić, Janićijević.

Detalj sa meča Sloga - Braća Vuković Foto: Stole