Izvini moram da ti dam crveni karton

Ovako se u 60. minutu utakmice Timočanin-Temnić glavni sudija Jovanović Marko obratio kapitenu i najboljem igraču Varvarinaca Danijelu Mihajloviću i pokazao mu put u svlačionicu. Ništa nije mirisalo da će se to desiti domaći su napravili oštar start na nekih 22-23 metra i glavni sudija Marko Jovanović je sudio prekršaj za nas i spremio se da domaćem igraču pokaže karton što je kasnije i učinio, ali pre toga pozvao je mene u stranu.

15. minut teška povreda Nikole Miletića ni prekršaj nije suđen, detalj sa utakmice: Foto: slobodan Simić

Mislio sam da me zove kao kapitena da se smire strasti ali on mi kaže: "Izvini moram da ti dam crveni karton". Bio sam u šoku nastavlja Mihajlović. Nekako sam izasao sa terena, ali moram da kažem da ovo nisam doživeo u sportskoj karijeri. U Varvarinu su naravno ogorčeni. Direktor kluba Nebojša Jevdosić i gen. sekretar Radiša Dolić ističu da je klub izuzetno lepo primljen u Knjaževcu, ali da su igrači Timočanina igrali preoštro što je sudija iz Leskovca tolerisao, pa tako u 15. minutu nije svirao ni prekršaj kad je jedan od naših najboljih igrača Miletić dobio tešku povredu ruke i morao biti zamenjen i ne samo to već će duže vreme biti odsutan iz tima.

Radiša Dolić gen.sekretar Temnića"Neviđena krađa u Knjaževcu"

O isključenju ne žele ni da govore jednostavno kažu: "To je bio cirkus u režiji sudije Marka Jovanovića i nažalost nekog trećeg tvrde u Temniću. I navijači Temnića su ogorčeni, naime oni redovno prate klub na gostovanjima a u dalekom Knjaževcu ih je bilo pedesetak ali kako kaže vođa navijačke grupe "Familija" Ivan Lazić ovako nigde nije bilo. "Sudija je svirao ko na vašaru.