Nula u Zagorici

Fudbaleri Sloge i Jasenice podelili su bodove, pošto su u okviru 4. kola Međuopštinske lige Aranđelovac-Topola odigrali bez golova. U jednoj borbenoj utakmici sa malo prilika za gol, utisak je daje  nerešen rezultat najpravedniji ishod meča. Prva izglednija prilika na meču viđena je tek u 23. minutu. V.Petrović je izveo korner, J.Petrović tukao glavom sa 7-8 metara,a golman gostiju Mi.Jelesijević dobrom intervencijom sačuvao svoj gol. Domaći su imali šansu u 39. minutu, ali je udarac Č.Petrovića sa 12-13 metara odbranio golman Jasenice. Prvi šut ka golu gosti su uputili u 43. mnutu. Udarac Švabića sa 20-ak metara iskosa sa desne strane završio je pored gola.

I drugo poluvreme počelo je u opreznoj igri oba tima. Gosti su posle dobro izvedenog kontranapada bili blizu postizanja pogodka,ali je Mićović sa 15 metara šutirao pored gola istrčalog N.Jelesijevića. Fudbaleri Sloge su uzvratili preko J.Petrovića koji je sa 20-ak metara šutirao, a Mi.Jelesijević uz pomoć stative sačuvao  gol. U 78.minutu N.Jovanović je izveo slobodan udarac i pogodio stativu.  Na  kraju je ostalo Sloga-ništa, Jasenica-ništa.

Sloga (Zagorica) - Jasenica (Božurnja) 0:0

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 60. Delegat:Ljubodrag Aranđelović (Aranđelovac). Sudija: Srđan Kantar (Aranđelovac),pomoćnici:MIlan Stevanović (Aranđelovac) i Jovana Stanić (Orašac). Žuti kartoni: V.Petrović, Gajić (Sloga), D.Čolić (Jasenica.) Crveni karton:Marko Jelesijević nakon završetka meča (Sloga).

Sloga:N.Jelesijević, Stevanović, Dimitrijević, Gajić, Gušić, Ma.Jelesijević, J.Petrović, Milovanović, Č.Petrović (od 83.Lekić), V.Petrović, Jovanović.

Jasenica:Mi.Jelesijević, Đ.Čolić, Rakić, Pavlović, D.Čolić, Radovanović, Jevremović, Perišić, Švabić, Vujičić, Mićović.

Ranilović 1 : 3 Partizan
Mladi rudar 7 : 1 Budućnost
Plaskovac 2 : 1 Brezovac
Žabare 1 : 1 Šumadinac (S)
Šumadinac (N) 5 : 0 B 2000
Sloga 0 : 0 Jasenica