Zona Morava: Kastratovićev gol zlata vredan

Novajlija u Zoni Morava tim Radničkog uspeo je da na svom terenu savlada solidnog rivala, tim Orlovca iz Mrčajevaca. Domaćini su od samog starta krenuli u ofanzivu i već posle prvog ozbiljnijeg napada zatresli su mrežu gostiju. Bilo je to iz prekida odnosno posle udarca iz ugla kada se u šesnaestercu Orlovca stvorila gužva a najprisebniji bio je kapiten Đokić. Zbilo se to u petom minutu ali su prednost već posle 15. minuta anulirana. Kapiten Popović je postigao evro pogodak sa dvadesetak metara. Golman Radničkig je uspeo da efektom paradom ulepša gol gostiju.

Igralo se lepo za oko, fer i korektno

U nastavku opet domaćini preuzimaju inicijativu i preko brzonogog i spretnog Kastratovića prelaze u vođstvo. Bilo je to posle najlepše akcije na utakmici. Uzalud su gosti pokušavali da čestim centaršutevima u srce šesnaesterca rivala ugroze odličnog golmana Jorgića. Na kraju radost novajlije u ligi koju su podelili sa navijačima koji su ih tokom susreta zdušno bodrili.

Golman gostiju imao je pune ruke posla foto: STOLE

RADNIČKI - ORLOVAC 2:1 (1:1)

KOVAČI. Stadion FK Radnički. Gledalaca 200. Sudija. Lazar Tomić (Kragujevac) 7,5. Strelci: 1:0 G. Đokić u 5. 1:1 Popović u 20. 2:1 Kastratović u 48. Igrač utakmice. Jovan Kastratović (Radnički).

ERADNIČKI: Jorgić 7, B. Đokić 7, G. Đokić 7,5, Gligorijević 7, Milutinović 6,5, Radosavljević 7,5, Maksović 7 (Saveljić -), Mijailović 6,5 (Erak 6,5), Kastratocvić 8, Trnavac 7,5, Milojević 7 (Stevanović -)

ORLOVAC: Nikolić 7, Simić 6,5, Šarac 7, Radojković 6, Pavlović 6,5, Popović 7,5, Radovančević 6,5, (Stenušić -), Sedlarević 6,5, Ljubičić 6, Glođević 7 (Zlatić -), Lakušić 6,5.